Josef Kos
(1932-2016)
Pohled na hrad Loket
Položka č.: 282650Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:28
litografie, 31,5 x 43 cm, sign. PD J. Kos, č. 162/200, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen UVU - Sdružení výtvarných umělců Vysočiny
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Václav Koutský
(1907-1980)
Karlovy Vary
Položka č.: 282651Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:29
litografie, 1970, 22,3 x 60,3 cm, sign. DU V Koutský 1970, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Lukavský
Karlův most
Položka č.: 282652Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:30
dřevoryt, 1963, 36 x 37 cm, sign. DU Lukavský 63, č. 178/200, mírně zažloutlý a při pravém okraji mimo tisk natržený papírpapír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Gustav Maran
(1886-1983)
Stará Praha - Staro-Nová synagoga a baroková židovská radnice v páté čtvrti města
Položka č.: 282653Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:31
lept, 20,5 x 15 cm, sign. PD Maran
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Milan Mejstřík
Pohled z Pražského hradu
Položka č.: 282654Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:32
lept, 1990, 23,9 x 32,3 cm, sign. PD Milan Mejstřík 1990, č. 20/200, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Jan B. Melichar
(1908-1994)
Pohled na Prahu
Položka č.: 282655Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:33
litografie, 31,5 x 67 cm, sign. PD Jan B. Melichar, č. 80/180, zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Václav Mezera
Položka č.: 282656Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:34
uhel, papír, 29,5 x 42,5 cm, sign. PD Mezara, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Položka č.: 282657Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:35
akvarel, tuš, uhel, papír, 28,5 x 25 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Karel Oberthor
Pod Karlovým mostem - Přístaviště
Položka č.: 282658Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:36
litografie, 30,6 x 21,1 cm, sign. PD K. Oberthor, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
J. Papež
Svatý Mikuláš
Položka č.: 282659Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:37
litografie, 50 x 40 cm, sign. PD J. Papež, č. 31/200, nírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Josef Peca
(1923-1982)
Kostel Nejsv. Trojice ve Vratislavicích
Položka č.: 282660Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:38
litografie, 57,5 x 37,5 cm, sign. DU J. Peca, autorský tisk, zažloutlý, pokrčený a DU potrhaný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického, V. Nechleby, člen skupiny Říjen a Umělecké besedy
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
František Peterka
(1920-2007)
Opařany
Položka č.: 282661Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:39
litografie, 19 x 30 cm, sign. PD F. Peter., Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Vladislav Röhling
(1878-1949)
Pohled na Pražský Hrad
Položka č.: 282662Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:40
lept, akvatinta, 34,5 x 32,5 cm, sign. PD V. Röhling, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Zdeněk Šindlar
(1939)
Svatovítská katedrála
Položka č.: 197061Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:41
litografie, 1988, 66,5 x 50 cm, sign. DU Z. Šindlar 88, při okrajích mimo tisk pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na katedře architektury ČVUT v Praze a poté na AVU tamtéž, člen UVU v Hradci Králové
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jiří Vach
Karlův most
Položka č.: 282664Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:42
lept, 1989, 25 x 31 cm, sign. PD J. Vach 89, č. 13/50, Antikvariát Dlážděná, člen svazu výtvarníků a sdružení výtvarníků Karlova mostu
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jiří Vach
Zlatá ulička
Položka č.: 282663Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:43
lept, 1989, 29,7 x 19,8 cm, sign. PD J. Vach, č. 11/50, Antikvariát Dlážděná, člen svazu výtvarníků a sdružení výtvarníků Karlova mostu
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Vlastislav Boháč
(1922-2014)
Na ulici II.
Položka č.: 282669Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:00
monotyp, 39,5 x 49 cm, sign. PD B., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Vlastislav Boháč
(1922-2014)
Na ulici
Položka č.: 282668Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:01
monotyp, 40 x 48,5 cm, sign. PD B., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Vlastislav Boháč
(1922-2014)
Babí léto
Položka č.: 282667Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:02
monotyp, 39,5 x 47 cm, sign. PD B., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Vlastislav Boháč
(1922-2014)
Podzim
Položka č.: 282666Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:03
monotyp, 40,5 x 48,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Vlastislav Boháč
(1922-2014)
Jarní zahrada
Položka č.: 282665Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:04
monotyp, 40,5 x 32 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Cyril Bouda
Jiří Wolker: Balada o nenarozeném dítěti
Položka č.: 282620Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:05
7x litografie, 7,5 x 9,5 - 21,5 x 15 cm, vše sign. PD C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Dagmar Černá
Strakapoud
Položka č.: 282674Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:06
litografie, 16,7 x 30 cm, sign. PD Dagmar Černá, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Dagmar Černá
Kachny
Položka č.: 282673Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:07
dřevoryt, 23,4 x 38,2 cm, sign. PD Dagmar Černá, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Dagmar Černá
Ledňáček
Položka č.: 282672Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:08
dřevoryt, 44,3 x 21 cm, sign. PD Dagmar Černá, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Dagmar Černá
Hrdličky
Položka č.: 282671Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:09
dřevoryt, 25 x 37 cm, sign. PD Dagmar Černá, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Dagmar Černá
Sluka lesní
Položka č.: 282670Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:10
dřevoryt, 44 x 26,8 cm, sign. PD Dagmar Černá, č. 53/150, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
František Černý
Položka č.: 264767Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:11
lept, 1997, 19,7 x 15 cm, sign. PD Černý 97, č. 9/15, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Petr Dillinger
(1899-1954)
Tympanon
Položka č.: 282675Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:12
dřevoryt, 22,5 x 18 cm, sign. PD Petr Dillinger, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Dobroslav Foll
(1922-1981)
Výjezd
Položka č.: 282621Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:13
litografie, 1963, 15 x 25,5 cm, sign. PD D. Foll 63, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Nováka na VŠUP v Praze, člen skupiny Radar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)