-
Vladimír Soukup
(1926-2004)
Akt
Položka č.: 282598Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 29. 08. 2024 18:24
linoryt, 1978, 25,4 x 16,2 cm, sign. PD VSoukup 78, č. 52/70, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vratislav Ševčík
(1953)
Jablko pokušení
Položka č.: 282599Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 29. 08. 2024 18:26
litografie, 1988, 28 x 20 cm, sign. PD V. Ševčík 88, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Unie výtvarných umělců a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Sněhulák
Položka č.: 282630Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:00
tisk, 1951, 34, 1 x 26, 2 cm, sign LD Josef Čapek, vydalo Státní nakladatelství učebnic, závod Komenium v Praze 7, Antikvariát Dlážděná, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Naposledy s drakem
Položka č.: 282629Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:01
tisk, 1951, 31, 7 x 26, 3 cm, sign PD Josef Čapek, vydalo Státní nakladatelství učebnic, závod Komenium v Praze 7, Antikvariát Dlážděná, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Lítej, míčku
Položka č.: 282628Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:02
tisk, 1951, 34 x 26, 2 cm, sign LD Josef Čapek, vydalo Státní nakladatelství učebnic, závod Komenium v Praze 7, Antikvariát Dlážděná, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Ve vodě
Položka č.: 282627Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:03
tisk, 1951, 34, 5 x 26, 2 cm, sign LD Josef Čapek, vydalo Státní nakladatelství učebnic, závod Komenium v Praze 7, Antikvariát Dlážděná, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Čapek
(1887-1945)
U naší chalupy
Položka č.: 282626Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:04
tisk, 1951, 32 x 26, 2 cm, sign LD Josef Čapek, vydalo Státní nakladatelství učebnic, závod Komenium v Praze 7, Antikvariát Dlážděná, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Na kládě
Položka č.: 282625Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:05
tisk, 1951, 37, 5 x 24, 5 cm, sign PD Josef Čapek, vydalo Státní nakladatelství učebnic, závod Komenium v Praze 7, Antikvariát Dlážděná, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Hrajeme kuličky
Položka č.: 282624Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:06
tisk, 1951, 32 x 26, 2 cm, sign PD Josef Čapek, vydalo Státní nakladatelství učebnic, závod Komenium v Praze 7, Antikvariát Dlážděná, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Rybníček
Položka č.: 282623Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:07
tisk, 1951, 34 x 26, 2 cm, sign PD Josef Čapek, vydalo Státní nakladatelství učebnic, závod Komenium v Praze 7, Antikvariát Dlážděná, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Na cestičce
Položka č.: 282622Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:08
tisk, 1951, 31 x 26, 2 cm, sign PD Josef Čapek, vydalo Státní nakladatelství učebnic, závod Komenium v Praze 7, Antikvariát Dlážděná, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Lada
(1887-1957)
Křeček
Položka č.: 282641Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:09
tisk, 26, 1 x 20, 3 cm, z knihy Veselý přírodopis, vyd. Ústřední dělnické knihkupectví a nakladatelství, Praha, 1921, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera, E. Dítěte a H. Jakesche na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Lada
(1887-1957)
Kocour
Položka č.: 282640Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:10
tisk, 23, 3 x 18, 6 cm, z knihy Veselý přírodopis, vyd. Ústřední dělnické knihkupectví a nakladatelství, Praha, 1921, natržený a přeložený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera, E. Dítěte a H. Jakesche na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Lada
(1887-1957)
Býk
Položka č.: 282639Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:11
tisk, 26, 1 x 20, 3 cm, z knihy Veselý přírodopis, vyd. Ústřední dělnické knihkupectví a nakladatelství, Praha, 1921, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera, E. Dítěte a H. Jakesche na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Lada
(1887-1957)
Jezevec
Položka č.: 282638Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:12
tisk, 26, 1 x 20, 3 cm, z knihy Veselý přírodopis, vyd. Ústřední dělnické knihkupectví a nakladatelství, Praha, 1921, natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera, E. Dítěte a H. Jakesche na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Lada
(1887-1957)
Velbloud
Položka č.: 282637Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:13
tisk, 26, 1 x 20, 3 cm, z knihy Veselý přírodopis, vyd. Ústřední dělnické knihkupectví a nakladatelství, Praha, 1921, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera, E. Dítěte a H. Jakesche na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Lada
(1887-1957)
Družičky
Položka č.: 282636Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:14
tisk, 26, 1 x 20, 3 cm, z knihy Veselý přírodopis, vyd. Ústřední dělnické knihkupectví a nakladatelství, Praha, 1921, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera, E. Dítěte a H. Jakesche na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Lada
(1887-1957)
Souboj
Položka č.: 282635Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:15
tisk, 25, 1 x 20, 3 cm, z knihy Veselý přírodopis, vyd. Ústřední dělnické knihkupectví a nakladatelství, Praha, 1921, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera, E. Dítěte a H. Jakesche na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Lada
(1887-1957)
Kobyla
Položka č.: 282634Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:16
tisk, 26, 1 x 20, 3 cm, z knihy Veselý přírodopis, vyd. Ústřední dělnické knihkupectví a nakladatelství, Praha, 1921, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera, E. Dítěte a H. Jakesche na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Lada
(1887-1957)
Raci
Položka č.: 282633Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:17
tisk, 26, 1 x 20, 3 cm, z knihy Veselý přírodopis, vyd. Ústřední dělnické knihkupectví a nakladatelství, Praha, 1921, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera, E. Dítěte a H. Jakesche na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Lada
(1887-1957)
Beran
Položka č.: 282632Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:18
tisk, 26, 1 x 20, 3 cm, z knihy Veselý přírodopis, vyd. Ústřední dělnické knihkupectví a nakladatelství, Praha, 1921, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera, E. Dítěte a H. Jakesche na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Lada
(1887-1957)
Rybníčky
Položka č.: 282631Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:19
tisk, 26, 1 x 20, 3 cm, z knihy Veselý přírodopis, vyd. Ústřední dělnické knihkupectví a nakladatelství, Praha, 1921, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera, E. Dítěte a H. Jakesche na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Coufal
(1947)
Petřín
Položka č.: 282642Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:20
litografie, 46 x 64,5 cm, sign. PD Jan Coufal, č. 18/32, v místě původní pasparty zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Hampl
(1943)
Praha - Malá Strana - Kajetánka
Položka č.: 282643Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:21
lept, akvatinta, 16,3 x 24,3 cm, sign. PD Petr Hampl, autorský tisk, mírně pokrčený a při okrajích mimo tisk natržený papír, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Asociace restaurátorů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Václav Hejna
(1914-1985)
Pohled na město
Položka č.: 282644Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:22
litografie, 32,5 x 49,5 cm, sign. PD V. Hejna, č. 43/50, při okrajích mimo tisk pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Hošna
(1926)
Jílové u Prahy
Položka č.: 282645Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:23
litografie, 35,3 x 45 cm, sign. PD Hošna, č. 27/100, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Nechleby a V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Svatopluk Janke
(1909-1995)
Pavlačový dům
Položka č.: 282646Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:24
litografie, 1956, 31,5 x 26 cm, sign. PD Svatopluk Janke 56, č. 27/300, Antikvariát Dlážděná, studium na Vysoké škole architektury v Praze, soukromý žák A. Kalvody
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dimitrij Kadrnožka
(1923-2022)
Schody
Položka č.: 282649Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:25
litografie, 1987, 29 x 17 cm, sign. PD Kadrnožka 87, č. 68/100, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dimitrij Kadrnožka
(1923-2022)
Praha
Položka č.: 282648Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:26
litografie, 1986, 21,5 x 30 cm, sign. PD Kadrnožka 86, č. 86/100, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dimitrij Kadrnožka
(1923-2022)
Karlův most
Položka č.: 282647Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:27
litografie, 20,2 x 27,3 cm, sign. PD Kadrnožka, autorský tisk, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO