Pavel Kopp
Odraz ve výkladu - Milano
Položka č.: 282533Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:14
bromostříbrná fotografie (autorská kopie provedená mokrým procesem), 1975, 18 x 23,3 cm, sign. vzadu Kopp, reprodukováno v knize Chvilky s Itálií, při levém okraji perforovaný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíž…
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Ladislav Kuklík
Akt před zrcadlem
Položka č.: 282534Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:15
lept, 1995, 60,5 x 92 cm, sign. DU L. Kuklík 1995, rám, aut. tisk, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Ladislav Kuklík
17. listopad 1989
Položka č.: 274942Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:16
kombinovaná technika, papír, 1989, 48 x 58,8 cm, sign. DU Kuklík, č. 20/120, na papíře mimo tisk drobné skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Ivana Lomová
Kravaty
Položka č.: 280277Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:17
litografie, 65 x 49 cm, sign. PD Ivana Lomová, č. 27/63, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové, členka Nového sdružení pražských umělců a SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Jiří Načeradský
Nahá žena
Položka č.: 282535Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:18
tempera, papír, 1990, 71 x 48 cm, sign. PD Načeradský 1990, rám, při okrajích zvlněný papír, při pravém okraji poškozený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Venkovská scéna
Položka č.: 268777Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:19
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Vladimír Novák
Kompozice v červené
Položka č.: 268834Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:20
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Jana Reinerová
Abstrakce 60. léta
Položka č.: 277859Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:21
litografie, 29,7 x 21 cm, sign. LD Jana Reinerová, č. 1/80, pravý dolní rožek papíru ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Jana Reinerová
Jezírko v Central Parku – New York
Položka č.: 277857Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:22
litografie, 27 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 38/66, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Jana Reinerová
Večerní věže
Položka č.: 282537Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:23
litografie, 32 x 43 cm, sign. DU Jana Reinerová, 11/66, na zadní straně razítko čfvu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Jana Reinerová
Jaro na Pražském Hradě
Položka č.: 282536Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:24
litografie, 38,5 x 48,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, 9/48, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Konfrontace I.
Položka č.: 282538Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:25
fotografie, 29 x 39,3 cm, vzadu autorské razítko a razítko ze Salonu: Salon international Romania, Asociaţia Artiştilor Fotografi, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let akt…
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Reklama Chantelle v pařížském metru
Položka č.: 282540Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:26
fotografie, 26,7 x 39,6 cm, značeno vzadu autorským razítkem , nepatrně naražené rohy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval se fotografii z jazzo…
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Property of G.T. Tanner
Položka č.: 282539Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:27
fotografie, 40 x 30,3 cm, vzadu autorské razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval se fotografii z jazzového prostředí a estetice industriáln…
Ladislav Rosík
(1929-2012)
První česko-moravská továrna na stroje
Položka č.: 282548Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:28
fotografie, 1997, 28,2 x 39 cm, vzadu autorské razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval se fotografii z jazzového prostředí a estetice indus…
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Josef Václav Schwarz
(1908-1988)
Dívka s loutnou
Položka č.: 278528Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:29
sádra, v. 35,3 cm, PD vyryto J.V. Schwarz, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. B. Kafky
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Jiří Slíva
Koňská hlava
Položka č.: 282541Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:30
lept, 1995, 33,5 x 19,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, rám, č. 4/70, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Josef Matyáš Trenkwald
(1824-1897)
Ester u krále Achašveróše
Položka č.: 277925Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:31
tužka, papír, 11,3 x 9,5 cm, rám, PN značeno razítkem, papír zažloutlý, na několika místech hnědé tečky, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Stanislav Tůma
(1950-2005)
Odraz na zdi
Položka č.: 282542Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:32
bromostříbrná fotografie, 1991, 27,5 x 18,5 cm, sign. PD Stanislav Tůma 1991, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace profesionálních fotografů
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Rudolf Václavík
(1898-?)
Stavení u rybníka
Položka č.: 274287Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:33
olej, karton, 56,5 x 71 cm, sign. LD Václavík, rám, na rámu drobná poškození, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na akademii ve Vídni
Karel Veržakovský
(1924-1963)
Chalupa
Položka č.: 280786Vyvolávací cena: 2.100 CZK (88 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:34
olej, plátno, 1945, 35 x 50 cm, PD monogr. K. V. 45, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Jaroslav Vožniak
(1933-2005)
Studie koně
Položka č.: 282543Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:35
lept, 1977, 54 x 66,5 cm, sign. PD Jaroslav Vožniak 77, č. 25/30, při okrajích pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen seskupení Šmidrové
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Kamila Ženatá
Kameny
Položka č.: 281715Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:36
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Alois Belka
(1889-?)
Portrét dívky
Položka č.: 259686Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:00
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Alois Belka
(1889-?)
Portrét chlapce
Položka č.: 259685Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:01
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Karel Benetka
Položka č.: 244906Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:02
tuš, akvarel, papír, 14,8 x 20,9 cm, sign. LU Benetka, zezadu autorské razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Karel Benetka
Proč nechce spinkat? Vždyť jsem mu přece zabubnoval ukolébavku.
Položka č.: 261072Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:03
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Alex Beran
(1923-2019)
Liberecký motiv
Položka č.: 259697Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:04
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Libor Beránek
Kameničky
Položka č.: 259085Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:05
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Tomáš Bím
Otevřené dveře
Položka č.: 257349Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:06
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)