František Xaver Naske
(1884-1959)
Nahá slepice
Položka č.: 264829Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:13
akvarel, tuš, papír, 1938, 7 x 5,5 cm, knižní ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
František Xaver Naske
(1884-1959)
Zelenina
Položka č.: 264843Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:14
akvarel, tuš, papír, 1938, 10 x 8,5 cm, knižní ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
František Xaver Naske
(1884-1959)
Práce
Položka č.: 264842Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:15
akvarel, tuš, papír, 1938, 9 x 7,5 cm, knižní ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
František Xaver Naske
(1884-1959)
Polévka
Položka č.: 264841Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:16
akvarel, tuš, papír, 1938, 8 x 7 cm, knižní ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
František Xaver Naske
(1884-1959)
Sběr mrkví
Položka č.: 264840Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:17
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
František Xaver Naske
(1884-1959)
Žákyně
Položka č.: 264824Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:18
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
František Xaver Naske
(1884-1959)
Odpočinek
Položka č.: 264823Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:19
akvarel, tuš, papír, 1938, 8 x 11,5 cm, knižní ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
František Xaver Naske
(1884-1959)
Malířka
Položka č.: 264821Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:20
akvarel, tuš, papír, 1938, 11,5 x 8 cm, knižní ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
František Xaver Naske
(1884-1959)
Učitelka
Položka č.: 264820Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:21
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
František Xaver Naske
(1884-1959)
Čekající na zelenou
Položka č.: 264839Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:22
akvarel, tuš, papír, 1938, 9,5 x 10 cm, knižní ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
František Xaver Naske
(1884-1959)
Bolavá záda
Položka č.: 264838Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:23
akvarel, tuš, papír, 1938, 7 x 6 cm, knižní ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
František Xaver Naske
(1884-1959)
Pochutnání
Položka č.: 264836Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:24
akvarel, tuš, papír, 1938, 7,5 x 6 cm, knižní ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
František Xaver Naske
(1884-1959)
Lov ryby
Položka č.: 264834Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:25
akvarel, tuš, papír, 1938, 5,5 x 7,5 cm, knižní ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Cyril Bouda
Ex Libris Prof. Jiří Siblík
Položka č.: 264851Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:26
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Cyril Bouda
Ex Libris Dana Siblíková
Položka č.: 264850Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:27
litografie, 9,5 x 6,7 cm, sign. PD C. Bouda, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jan Hladík
(1927-2018)
Ruce
Položka č.: 264744Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:28
lept, 1996, 6,7 x 18,3 cm, sign. PD Jan Hladík 1996, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jan Hladík
(1927-2018)
Portrét
Položka č.: 264743Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:29
lept, 7,4 x 10,3 cm, sign. PD Jan Hladík, Děkuji za vzpomínku, z celého srdce zdravý Jan Hladík, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Dimitrij Kadrnožka
(1923-2022)
Položka č.: 264730Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:30
litografie, 17,5 x 8 cm, sign. DU Kadrnožka, č. 45/100, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Dimitrij Kadrnožka
(1923-2022)
Kolotoč života
Položka č.: 264729Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:31
litografie, 1986, 13,3 x 9,4 cm, sign. PD Kadrnožka, 155/200, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
M. Kahn
Dívka se srdci
Položka č.: 185708Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:32
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Eva Kořánová
K lásce
Položka č.: 264724Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:33
suchá jehla, 2001, 6,7 x 7 cm, sign. DU Kořánová, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Bohumil Krátký
(1913-2005)
Ex Libris Ženka Vizinová
Položka č.: 264861Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:34
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Bohumil Krátký
(1913-2005)
Ex Libris Nely van de Weerd de Haas
Položka č.: 264860Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:35
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Bohumil Krátký
(1913-2005)
Ex Libris Marta Krátká
Položka č.: 264859Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:36
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Bohumil Krátký
(1913-2005)
Ex Libris Müllenhoff
Položka č.: 264858Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:37
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Bohumil Krátký
(1913-2005)
Růže
Položka č.: 264857Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:38
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jakub Krejčí
Ryby
Položka č.: 264717Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:39
litografie, 14,5 x 10,5 cm, sign. PD Kuba 91, autorský tisk, pokrčený papír, studoval katedru loutkářství u doc. Kábrta na DAMU v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Zdeněk Mlčoch
(1921-1995)
Ex Libris Evy + Karola Bílkových
Položka č.: 264862Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:40
litografie, 1988, 10 x 8 cm, sign. DU Zdeněk Mlčoch 88, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Langera a K. Svolinského, člen UVU, skupiny Radar a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
Karel Musil
(1982)
Léto
Položka č.: 264726Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:41
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Karel Musil
(1982)
Tvář
Položka č.: 264728Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:42
ruleta, suchá jehla, 5 x 8,7 cm, sign. PD Karel Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)