M. Cveiková
Svatá Bernadetta
Položka č.: 277573Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 11. 09. 2024 18:00
olej, plátno, 1959, sign. LD M. Cveiková 1959, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Marta Horáková
(1911-2010)
Pivoňky
Položka č.: 248857Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 11. 09. 2024 18:01
akvarel, karton, 63 x 87 cm, sign. PD Marta Horáková, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Marie Jančová
(1927)
Z cyklu Starodávná města
Položka č.: 264311Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 11. 09. 2024 18:02
kombinovaná technika, sololit, 1996, 48 x 34 cm, sign. PD M. Jančová 96, rám, na zadní straně popis autorky
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Položka č.: 281685Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 09. 2024 18:03
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Plachetnice na jezeře II.
Položka č.: 246259Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 11. 09. 2024 18:04
olej, sololit, 10 x 12 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Plachetnice na jezeře I.
Položka č.: 246258Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 11. 09. 2024 18:05
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Pohádka Čarovný ostrov
Položka č.: 139630Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 11. 09. 2024 18:06
tuš, akvarel, papír, 27,8 x 19 cm, návrh na knižní obálku, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Jan Tichý
Položka č.: 264534Vyvolávací cena: 17.500 CZK (730 €)
Plánované ukončení: 11. 09. 2024 18:07
olej, plátno, 2008, 60 x 50 cm, sign. PD J. Tichý 2008, rám, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty
Aktuální cena: 17.500 CZK (730 €)
Jan Tichý
Astrál IV.
Položka č.: 121706Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 11. 09. 2024 18:08
akryl, papír, 1990, 49,5 x 70 cm, sign. PD J. Tichý 90, na zadní straně popis autora, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Jan Tichý
Močál
Položka č.: 121705Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 11. 09. 2024 18:09
akryl, papír, 1998, 50 x 70 cm, sign. PD J. Tichý 98, na zadní straně popis autora, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty
Jan Tichý
Zvíře
Položka č.: 275259Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 11. 09. 2024 18:10
olej, plátno, 2008, 35 x 45 cm, sign. PD J. Tichý 2008, rám, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Jan Tichý
Krokodýl
Položka č.: 275258Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 11. 09. 2024 18:11
olej, plátno, 2008, 45 x 35 cm, sign. PD J. Tichý 2008, rám, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty
Mirka Věrčáková
České poupě
Položka č.: 264777Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 11. 09. 2024 18:12
kombinovaná technika, papír, 2010, 18 x 13 cm, sign. UD Mirka 2010, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Mirka Věrčáková
Víno
Položka č.: 264776Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 11. 09. 2024 18:13
kombinovaná technika, papír, 2010, 21 x 14,7 cm, sign. UD Mirka 010, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Mirka Věrčáková
Pisces
Položka č.: 264778Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 11. 09. 2024 18:14
kombinovaná technika, papír, 2010, 19,2 x 12,5 cm, sign. UD Mirka 2010, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Martina Walterová
(1988)
Hodiny
Položka č.: 280432Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 11. 09. 2024 18:16
sprej, akryl, pastel, plátno, 2012, 100,5 x 70 cm, sign. na zadní straně Martina Waltrová, blindrám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Daniela Balabána na Fakultě umění Ostravské univerzity v Ostravě, poté prof. Andrzeje Szareka a Elżbiety Kuraj na Uniwersytetu Śląski w Katowicach
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Martina Walterová
(1988)
Záda
Položka č.: 280433Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 11. 09. 2024 18:17
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
František Xaver Naske
(1884-1959)
Chléb
Položka č.: 264826Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:00
akvarel, tuš, papír, 1938, 11 x 7,5 cm, knižní ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
František Xaver Naske
(1884-1959)
Koláče
Položka č.: 264825Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:01
akvarel, tuš, papír, 1938, 10 x 8 cm, knižní ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
František Xaver Naske
(1884-1959)
Výběr vajec
Položka č.: 264846Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:02
akvarel, tuš, papír, 1938, 8 x 7,5 cm, knižní ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
František Xaver Naske
(1884-1959)
Teplo domova
Položka č.: 264845Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:03
akvarel, tuš, papír, 1938, 8 x 10,5 cm, knižní ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
František Xaver Naske
(1884-1959)
Sběr jablk
Položka č.: 264844Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:04
akvarel, tuš, papír, 1938, 10,5 x 7,5 cm, knižní ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
František Xaver Naske
(1884-1959)
Pastýřka
Položka č.: 264819Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:05
akvarel, tuš, papír, 1938, 7,5 x 7,5 cm, knižní ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
František Xaver Naske
(1884-1959)
Vánoční trh
Položka č.: 264818Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:06
akvarel, tuš, papír, 1938, 8 x 9 cm, knižní ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
František Xaver Naske
(1884-1959)
Mladý umělec
Položka č.: 264828Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:07
akvarel, tuš, papír, 1938, 11,5 x 8,5 cm, knižní ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
František Xaver Naske
(1884-1959)
Děvče a husy
Položka č.: 264827Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:08
akvarel, tuš, papír, 1938, 6 x 7 cm, knižní ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
František Xaver Naske
(1884-1959)
Rybařina
Položka č.: 264833Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:09
akvarel, tuš, papír, 1938, 8,5 x 7,5 cm, knižní ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
František Xaver Naske
(1884-1959)
Na houbách
Položka č.: 264832Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:10
akvarel, tuš, papír, 1938, 8,5 x 6 cm, knižní ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
František Xaver Naske
(1884-1959)
Hlídaní hus
Položka č.: 264831Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:11
akvarel, tuš, papír, 1938, 10,5 x 7 cm, knižní ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
František Xaver Naske
(1884-1959)
Marmeláda
Položka č.: 264830Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:12
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)