Joan Miró

(1893-1983)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Miró et Artigas

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.120 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 15:00

    bibliofilie, 39 x 29 cm, Derriére le Miroir 139/140. Céramiques Monumentales de Miró et Artigas, limitovaná signovaná edice se šesti originálními barevnými litografiemi (tři jednostránkové, dvě dvoustránkové, jeden triptych a litografie na obálce), text ve francouzštině (André Pieyre de Mandiargues)…

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.120 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu