-
Martin Toul
(1983)
Cyklista (z cyklu Obzory)
Položka č.: 58Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:57
tuš, tempera, karton, 2022, 42 x 59,4 cm, značeno PD matto
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Kamil Lhoták na kole, Libeň, 1967
Položka č.: 59Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:58
fototisk, 1967, 60 x 50 cm, vzadu štítek Václav Chochola, žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole v Praze
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kuniaki
(1835-1888)
Škola v Osace
Položka č.: 627Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:04
dřevořez, 24,2 x 16,8 cm, nalepeno na červeném papíru, papír pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Toyohara Kunichika
(1835-1900)
Přísaha
Položka č.: 628Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:05
dřevořez, 35 x 24 cm, nalepeno na hnědý papír, lehce poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Toyohara Kunichika
(1835-1900)
Chimura Uzaemon XIII v roli Momoi Wakasanosuke a Iwai Kumesaburô III v roli Kaoyo Gozen
Položka č.: 629Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:06
dřevořez, 35 x 23,5 cm, nalepeno na zelený papír, poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Toyohara Kunichika
(1835-1900)
Rádce
Položka č.: 630Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:07
dřevořez, 35 x 23,5 cm, lehce poškozeno, na jednom místě v tisku zabarveno bělobou, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Toyohara Kunichika
(1835-1900)
Bratři
Položka č.: 631Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:08
dřevořez, 31,7 x 24 cm, lehce poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Toyohara Kunichika
(1835-1900)
Kuchař
Položka č.: 632Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:09
dřevořez, 35 x 23,5 cm, lehce poškozeno, nahoře malé potržení cca 1 cm dlouhé, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Toyohara Kunichika
(1835-1900)
Noční chodci
Položka č.: 633Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:10
dřevořez, 33,5 x 23,5 cm, poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Toyohara Kunichika
(1835-1900)
Kuřák opia
Položka č.: 634Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:11
dřevořez, 34,5 x 23,5 cm, lehce poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Našeptávačka
Položka č.: 635Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:12
dřevořez, 34 x 23,5 cm, adjustováno do bílého papírového rámečku, lehce poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Tanečník
Položka č.: 636Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:13
dřevořez, 35,5 x 24,3 cm, nalepeno na šedý papír, lehce poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Kimono
Položka č.: 637Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:14
dřevořez, 34,5 x 24 cm, lehce poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Mistr meče
Položka č.: 638Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:15
dřevořez, 34,5 x 23 cm, poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Závistlivec
Položka č.: 639Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:16
dřevořez, 36 x 24,2 cm, poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Obránce
Položka č.: 640Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:17
dřevořez, 35 x 24,3 cm, nalepeno na šedý papír, poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Špatný obchod
Položka č.: 641Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:18
barevný dřevořez, 36,2 x 24,5 cm, nalepeno na černém papíru, značeno u pravého okraje, pokrčený a zašlý papír, u pravého okraje odřený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Krkavci
Položka č.: 642Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:19
dřevořez, 34,5 x 22 cm, nalepeno na šedý papír, poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Příprava na boj (diptych)
Položka č.: 643Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:20
dřevořez, 36,1 x 24 a 36,1 x 23,4 cm, jedna z grafik nalepena na bílém papíru, jedna z grafik natržená u spodního okraje; druhá grafika nahoře poškozená, u spodního okraje natržená na dvou místech, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Žádost s volavkou v pozadí (diptych)
Položka č.: 644Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:21
dřevořez, 36 x 24,6 a 36,5 x 25 cm, nalepeno na černém papíru, značeno DU, na jedné z grafik skvrny, poškozeno v horních rozích; druhá grafika poškozená u levého okraje na dvou místech, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Pozdě v noci (diptych)
Položka č.: 645Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:22
dřevořez, 34,2 x 23,8 a 34 x 23,9 cm, nalepeno na bílém papíru, značeno LD a PU, papír pokrčený a místy poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Spor (diptych)
Položka č.: 646Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:23
dřevořez, 36,6 x 25,5 a 37 x 25,8 cm, nalepeno na růžovém papíru, značeno v dolní části, papír místy pokrčený, místy poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Noda Kyuho
(1879-1971)
Námořník Kezori Kuemon
Položka č.: 647Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:24
dřevořez, 40,5 x 26,9 cm, značeno PD, zažloutlý papír, pravý horní růžek pokrčený, levý dolní roh ušpiňen černou barvou, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Monsef Labib
Orientalní město
Položka č.: 648Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:25
tempera, papyrus, 88 x 60 cm, sign. LD, na zadní straně autorské razítko, papír mírně potrhaný, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bondan Lacina
(1912-1971)
Pohled do vsi
Položka č.: 649Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:26
dřevoryt, 18,6 x 25,7 cm, sign. PD b. Lacina, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Landa
(1899-1968)
Plachetnice na moři
Položka č.: 650Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:27
tempera, běloba, papír, 33,3 x 45 cm, sign. PD Ant. Landa, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely a V. Maška na VŠUP v Praze, prof. Caspara v Mnichově, Belweho v Lipsku a J. P. Laurence a F. Kupky v Paříži
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Lavický
(1923-1997)
Podzimní krajina
Položka č.: 651Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:28
akvarel, tempera, ruční papír, 45 x 58 cm, sign. PD V. Lavický, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Lehoučka
(1923-1999)
Věčný dialog
Položka č.: 652Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:29
lept, 1986, 11,9 x 15,3 cm, sign. PD Josef Lehoučka86, PF 1997, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Tichého na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Máj 57
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Lehoučka
(1923-1999)
Poznání hry, Čas ticha (konvolut dvou grafik)
Položka č.: 653Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:30
lept, 1993, 1996, 15 x 11,2, 15,2 x 12,5 cm, sign. PD J.Lehoučka93, sign.PD JosefLehoučka1996, PF1994, PF1997, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Tichého na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Máj 57
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Lehoučka
(1923-1999)
Poselství, Sen a skutečnost (konvolut dvou grafik)
Položka č.: 654Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:31
lept, 1984, 1999, 12,8 x 19,5, 13,7 x 16,1 cm, sign. PD J.Lehoučka84, sign. PD J.Lehoučka99, PF 1985, PF1991, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Tichého na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Máj 57
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO