Marie Martinová

(1922-1987)

  • Marie Martinová

    (1922-1987)

    U jezera

    Položka č.: 245813

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:24

    tempera, běloba, papír, 15 x 17 cm, monogr. PD MM, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Marie Martinová

    (1922-1987)

    Motýli

    Položka č.: 244540

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 22:04

    dřevoryt, 12 x 42,5 cm, sign. PD M. Martinová, pasparta, č. 62/100, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)