-
Jiří Pařík
(1930)
Tvář
Položka č.: 225215Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:26
tuš, akvarel, papír, 23 x 17 cm, papír při pravém okraji zvlněný, ohnutý pravý horní roh, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Žena
Položka č.: 225310Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:44
lept, 11,5 x 8,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Hlinovský
(1924-1994)
Ulička
Položka č.: 225433Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:46
litografie, 1962, 9,8 x 6,8 cm, sign. PD Hlinovský, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Monika Abbott
(1948)
Série Nový les
Položka č.: 226102Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:48
monotyp, 2000, 67 x 39 cm, sign. PD M. Abbott 2000, při horním okraji zašpiněný, natržený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Zátiší s bonbony
Položka č.: 226142Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:50
mědirytina, 13 x 12 cm, PD značeno v desce CB, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladislav Bauer
(1928)
Kobylka v trávě
Položka č.: 227626Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:36
dřevoryt, 1965, 27,8 x 43,2 cm, sign. PD Vl. Bauer , Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Domy u řeky
Položka č.: 228259Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:40
dřevoryt, 15,5 x 12 cm, zažloutlý papír, lehce poškozené okraje, poškození nezasahuje do tisku, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neumann
Kolibřík
Položka č.: 228527Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:52
tužka, akvarel, papír, 24 x 24 cm, sign. DU Neumann, studentská práce, papír ušpiněný, při krajích pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neumann
Muž z profilu
Položka č.: 228529Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:54
tuš, papír, 28 x 22,5 cm, sign. LD Neumann, studentská práce, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Chalupa
Položka č.: 228550Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:56
lept, 1972, 14,8 x 26 cm, sign. DU, č. 5/12, LD věnování, zažloutlý papír, na papíře skvrny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Wien I
Položka č.: 228826Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:58
litografie, 24 x 39,5 cm, sign. PD, č. 137/200, papír při dolním okraji nepatrně natržený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Erika Molínová
(1927)
Reflexia
Položka č.: 228889Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:18
kombinovaná technika, , plast, 47 x 68,5 cm, PD monogr. EM, vzadu nalepen štítek s popisem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Malíř, Ex libris M.Pařízek
Položka č.: 229932Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:04
dřevoryt, 4 x 6 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Domek u cesty
Položka č.: 229947Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:39
mědirytina, 7,3 x 5,3 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Zasněžené chalupy
Položka č.: 229949Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:00
mědirytina, 7 x 5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Nosek
(1924)
Cesta krajinou
Položka č.: 229952Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:02
litografie, 1982, 20 x 28,5 cm, sign. PD Jiří Nosek 82, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Nosek
(1924)
Na procházce
Položka č.: 229954Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:04
litografie, 1982, 20,5 x 29 cm, sign. PD Jiří Nosek 82, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Ježíš (P.F.X. Polák)
Položka č.: 229967Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:06
dřevoryt, 6,2 x 5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Zapadající slunce
Položka č.: 229969Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:08
linoryt, 11 x 8 cm, sign. PD, č. 34/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Peter Velikov
(1975)
Ilias a Odysea
Položka č.: 230306Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:27
lept, 2016, 30,5 x 20 cm, sign. PD Velikov 2016, 16/30, nabízený cyklus volných grafik volně dotváří a ilustruje velké příběhy dějin od Egypta přes Řecko a Řím. Najdeme zde příběhy o Ramesovi, příběh z Trojské Války i proměnu Dia v labuť. Velikovovým pracím dominuje precizní kresba a umně využité ko…
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Peter Velikov
(1975)
Ilias a Odysea
Položka č.: 230307Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:26
lept, 2016, 30,5 x 20 cm, sign. PD Velikov 2016, 16/30, tištěno na ručním papíře Fabriano, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Peter Velikov
(1975)
Ilias a Odysea
Položka č.: 230308Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:25
lept, 2016, 30,5 x 20 cm, sign. PD Velikov 2016, 16/30, tištěno na ručním papíře Fabriano, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Peter Velikov
(1975)
Ilias a Odysea
Položka č.: 230309Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:24
lept, 2016, 30,5 x 20 cm, sign. PD Velikov 2016, 16/30, tištěno na ručním papíře Fabriano, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Peter Velikov
(1975)
Ilias a Odysea
Položka č.: 230310Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:23
lept, 2016, 30,5 x 20 cm, sign. PD Velikov 2016, 16/30, tištěno na ručním papíře Fabriano, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Peter Velikov
(1975)
Ilias a Odysea
Položka č.: 230311Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:22
lept, 2016, 30,5 x 20 cm, sign. PD Velikov 2016, 16/30, tištěno na ručním papíře Fabriano, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Brýle
Položka č.: 231259Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:10
tuš, papír, 1981, 23 x 17 cm, při levém okraji zažloutlý pruh, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ant. Žižka
Břízky u jezírka
Položka č.: 231334Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:12
olej, plátno, 1970, 29,5 x 40 cm, sign. LD Ant. Žižka 1970, poškozeno v pravém horním rohu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
K. Doležal
Těžké sny
Položka č.: 231460Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:05
akvarel, tuš, papír, 38,5 x 25,5 cm, sign. PD K. Doležal, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Kincl
Zimní krajina
Položka č.: 232703Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:14
olej, sololit, 33 x 47,5 cm, sign. PD JKincl, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
T. Šrámek
Zima
Položka č.: 232704Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:16
olej, karton, 1939, 40 x 54 cm, sign. LD T. Šrámek 39, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO