• Petr Fišárek

    (1953)

    Svítání

    Položka č.: 272532

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:45

    olej, lepenka, 1996, 30,5 x 38 cm, sign. LD Fišárek 96, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Pranostika - červenec

    Položka č.: 273724

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:18

    malba na dřevěné desce, 60 x 14,5 cm, text: Kdo chodí po svatém Eliáši do křoví, na toho se to nikdo nedoví., Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Robert Schlosser

    (1880-1943)

    Dáma a dva pánové

    Položka č.: 277317

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:22

    tuš, běloba, papír, 1908, 34,5 x 29,5 cm, sign. PD Schlosser, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Bojovník

    Položka č.: 277529

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:00

    olej, karton, 30 x 22 cm, sign. PD A. J. Alex, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Bazilika Nanebevzetí Panny Marie (Strahov)

    Položka č.: 277710

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:26

    litografie, sign. LD Vkubašta, mírbě zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, Vystudoval architekturu na ČVUT pod vedením předních osobností doby, jako byli Oldřich Blažíček, Václav Vilém Štěch, Antonín Engel nebo Zdeněk Wirth. Zanedlouho začal vyučovat reklamní grafiku na Rotterově škole v Praze. Čty…

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Motýl

    Položka č.: 277733

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:11

    mastný pastel, papír, 1971, 26,5 x 42 cm, sign. DU Jana 71, rám, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Solařík

    (1915-2007)

    Stařenka

    Položka č.: 277877

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:44

    litografie, 28,5 x 23 cm, sign. PD K. Solařík, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Vitovský

    (1906-1980)

    Portrét Yvetky Paulové

    Položka č.: 277941

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:30

    olej, karton, 1952, 71 x 51 cm, sign. PD Vitovský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vratislav Vosátka

    (1876-1948)

    V tanci slovanských národů

    Položka č.: 277942

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:32

    kombinovaná technika, karton, 47,5 x 40 cm, sign. PD V. Vosátka, autor studoval malířskou akademii v Praze u prof. Mařáka, byl malíř – krajinář, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Foxteriér

    Položka č.: 280226

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:32

    lept, 24,5 x 19 cm, sign. PD nečitelně, rám, LD značeno v desce LOH, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Kašpar

    (1877-1934)

    Dívka

    Položka č.: 280435

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:07

    litografie, 44 x 25 cm, sign. PD AK, rám, značeno LD na kameni AKašpar, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pobořená vesnice

    Položka č.: 280919

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:14

    lavírovaná tuš, papír, 33 x 51 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Koutský

    (1919-1973)

    Karlovy Vary II.

    Položka č.: 280920

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:24

    kombinovaný hlubotisk, 1970, 37 x 47 cm, sign. PD V. Koutský 1970, pasparta bez skla, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na AVU v Praze, soukromé studium

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Drážďany

    Položka č.: 280968

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:13

    akvarel, papír, 33,5 x 47,5 cm, sign. LD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Jan Merta

    (1952)

    Nora

    Položka č.: 281933

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:00

    serigrafie, 1998, 35,2 x 27,5 cm, sign. PD Jan Merta 98, rám, č. 49/100, Představujeme soubor grafik od autora Jana Merty, jenž patří k nejvýznamnějším českým malířům umělecké generace, která na výtvarnou scénu nastoupila v 80. letech 20. století. Se svými kolegy, ke kterým patřili například Petr Ni…

    Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 18 000 - 22 000 CZK

  • Jan Merta

    (1952)

    Mám rád Ameriku? Má Amerika ráda mě?

    Položka č.: 281934

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:01

    serigrafie, 2002, 37,7 x 31,2 cm, sign. PD J. Merta 99, rám, č. 27/100, žák prof. O. Oplta, J. Ptáčka

    Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 18 000 - 22 000 CZK

  • Jan Merta

    (1952)

    Servis

    Položka č.: 281935

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:02

    serigrafie, 1997, 42 x 30 cm, sign. PD J. Merta 97, rám, č. 77/100, žák prof. O. Oplta, J. Ptáčka

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 18 000 - 22 000 CZK

  • Jan Merta

    (1952)

    Cukrová vata

    Položka č.: 281936

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:03

    serigrafie, 1999, 35 x 28 cm, sign. PD Jan Merta 99, rám, č. 88/100, žák prof. O. Oplta, J. Ptáčka

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 18 000 - 22 000 CZK

  • Jiří John

    (1923-1972)

    Vůně travin

    Položka č.: 281937

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:04

    suchá jehla, 1968, 34,8 x 23,4 cm, PD monogr. J. J. 68, E. A., Jiří John patřil v šedesátých letech mezi nejuznávanější české umělce a i přes své zdrženlivé vystupování se stal jednou z ikon tohoto šťastného období našeho výtvarného umění. Za své vynikající grafické listy obdržel několik prestižních…

    Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 40 000 - 60 000 CZK

  • Bohuslav Reynek

    (1982-1971)

    Sníh

    Položka č.: 281938

    Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.084 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:05

    3 x suchá jehla, vše 13,5 x 8,5 cm, vše sign. PD Reynek, neuplný cyklus Sníh. Soubor obsahuje 3 suché jehly (z původních 10). Původní papírový obal s úvodní básní Zdeňka Řezníčka. Lepty vytiskl K. Sommer v Praze, text tiskl Karel Kryl v Kroměříži. Vydáno o Vánocích 1941 v Kroměříží v nákladu 100 ks,…

    Aktuální cena: 50.000 CZK (2.084 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 90 000 - 120 000 CZK

  • Eduard Ovčáček

    (1933-2022)

    Deflorace

    Položka č.: 281939

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:06

    strukturální grafika, lept, 1962, 50,5 x 39,4 cm, sign. PD Eduard Ovčáček 1962, rám, č. 1/5, Eduard Ovčáček se ve své tvorbě zabýval malbou, grafikou, koláží, plastikou, vizuální a konkrétní poezií, lettristickou fotografií, akcemi a instalacemi. Jeho prvořadým mediem se ale stala grafika, kterou ča…

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 25 000 - 30 000 CZK

  • Věra Janoušková

    (1922-2010)

    Anděl

    Položka č.: 281940

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:07

    kombinovaná technika, koláž, 2000, 58,7 x 41,5 cm, sign. zezadu V. Janoušková, rám, Věra Janoušková se proslavila nejen svými osobitými plastikami ze smaltovaných plechů, ale rovněž i navýsost originálním přístupem při tvorbě svých koláží a kreseb, což je charakteristické i pro nabízené dílo s názve…

    Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 25 000 - 35 000 CZK

  • Květa Pacovská

    (1928-2023)

    Nastavení

    Položka č.: 281941

    Vyvolávací cena: 34.000 CZK (1.417 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:08

    asambláž, papír, 1993, 80 x 60 cm, sign. DU Pacovská 93, rám, na zadní straně štítek z výstavy z roku 1993, Květa Pacovská byla česká malířka, sochařka, ilustrátorka, grafička, typografka a pedagožka. Vystudovala střední grafickou školu a vysokoškolské studium absolvovala na Vysoké škole uměleckoprů…

    Aktuální cena: 34.000 CZK (1.417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 50 000 - 70 000 CZK

  • Květa Pacovská

    (1928-2023)

    Socha na povrchu

    Položka č.: 281942

    Vyvolávací cena: 34.000 CZK (1.417 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:09

    asambláž, papír, 1993, 77 x 53,5 cm, sign. DU Pacovská 93, rám, na zadní straně štítek z výstavy z roku 1993, Květa Pacovská byla česká malířka, sochařka, ilustrátorka, grafička, typografka a pedagožka. Vystudovala střední grafickou školu a vysokoškolské studium absolvovala na Vysoké škole uměleckop…

    Aktuální cena: 34.000 CZK (1.417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 50 000 - 70 000 CZK

  • Stanislav Judl

    (1951-1989)

    Mezihra

    Položka č.: 281943

    Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.500 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:10

    komb. technika, překližka, pozdní 70. léta, 65 x 65 cm, rám, dílo pochází z autorova raného období. Hlavní pozornost soustřeďuje na lidskou figuru, zachycenou ve všedních, ale symbolických okamžicích, jako je jídlo, mytí, setkání, hra. Maluje lidské figury jako vystřihovací ploché šablony a stíny, p…

    Aktuální cena: 60.000 CZK (2.500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 80 000 - 100 000 CZK

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Návrh na divadelní plakát pro 55 Covent Garden London WE

    Položka č.: 281944

    Vyvolávací cena: 26.000 CZK (1.084 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:11

    tempera, tuš, papír, 1958, 58,2 x 169 cm, sign. PD Liesler 1958, návrh na plakát, Josef Liesler je jednou z nejvýraznějších postav českého výtvarného umění dvacátého století. Byl členem skupin Sedm v říjnu, Spolku výtvarných umělců Mánes, Sdružení českých umělců grafiků Hollar a skupiny RADAR. Věnov…

    Aktuální cena: 26.000 CZK (1.084 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 32 000 - 40 000 CZK

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Návrh na divadelní plakát pro 55 Covent Garden London WE

    Položka č.: 281945

    Vyvolávací cena: 26.000 CZK (1.084 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:12

    tempera, tuš, papír, 1958, 116 x 82,5 cm, sign. DU Liesler 1958, návrh na plakát, Josef Liesler je jednou z nejvýraznějších postav českého výtvarného umění dvacátého století. Byl členem skupin Sedm v říjnu, Spolku výtvarných umělců Mánes, Sdružení českých umělců grafiků Hollar a skupiny RADAR. Věnov…

    Aktuální cena: 26.000 CZK (1.084 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 32 000 - 40 000 CZK

  • Rudolf Fila

    (1932-2015)

    Bez názvu

    Položka č.: 281946

    Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.292 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:13

    olej, kombinovaná technika, plátno, 40 x 25 cm, sign. PD R. Fila, rám, žák B. Laciny na ŠUP v Brně a J. Mudrocha na VŠVU v Bratislavě, člen skupiny Konfrontácie

    Aktuální cena: 55.000 CZK (2.292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 70 000 - 100 000 CZK

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Hlava

    Položka č.: 281947

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:14

    olej, malířská lepenka, 1986, 18,5 x 21,5 cm, sign. DU Ota Janeček 1986, rám, malba je prací významného českého malíře, grafika a ilustrátora, který studoval kresbu nejprve u C. Boudy a poté malbu na Uměleckoprůmyslové škole v Praze. Byl členem SVU Mánes. Dílo je v rámci Janečkovy tvorby ukázkou exp…

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 50 000 - 70 000 CZK

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Profil

    Položka č.: 281948

    Vyvolávací cena: 80.000 CZK (3.334 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:15

    olej, sololit, 1989, 25 x 35 cm, sign. PD Ota Janeček 89, rám, číslo katalogu 3864, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80.000 CZK (3.334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 110 000 - 130 000 CZK

Instagram

Facebook