-
Vojtěch Kubašta
(1914-1992)
Bazilika Nanebevzetí Panny Marie (Strahov)
Položka č.: 277710Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:26
litografie, sign. LD Vkubašta, mírbě zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, Vystudoval architekturu na ČVUT pod vedením předních osobností doby, jako byli Oldřich Blažíček, Václav Vilém Štěch, Antonín Engel nebo Zdeněk Wirth. Zanedlouho začal vyučovat reklamní grafiku na Rotterově škole v Praze. Čty…
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Martinová
(1922-1987)
Za svitu lucerny
Položka č.: 261362Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:27
linoryt, 19710, 20 x 9,2 cm, sign. PD M. M., 1/1971, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Gloria Ordinis Melitensis
Položka č.: 282225Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:28
serigrafie, 1981, 30,5 x 39,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 40/99, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Krajina
Položka č.: 246260Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:29
monotyp, 1974, 29 x 19,5 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Hommage a Antonín Strnadel
Položka č.: 282305Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:30
dřevoryt, 25,5 x 14,5 cm, sign. PD A. Strnadel, č. 32/50, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Praha
Položka č.: 282304Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:31
lept, 7 x 8,5 cm, sign. PD nečitelně, LD slepotiskové razítko, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Foxteriér
Položka č.: 280226Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:32
lept, 24,5 x 19 cm, sign. PD nečitelně, rám, LD značeno v desce LOH, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor (Německo)
Břízy na kolejích
Položka č.: 282226Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:33
lept, akvatinta, 1975, 20,3 x 13,3 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor (Německo)
Pohled ze zahrady
Položka č.: 282227Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:34
suchá jehla, 1981, 37 x 40 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 59/75, při horním okraji mimo tisk skvrny na papíře, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Petr Jan Brandl
Položka č.: 261270Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:35
tisk, 1912, 34,2 x 25 cm, Umělecká beseda svým členům 1911-1912, mírně zašpiněný a při okrajích mimo tisk pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Snopy na poli
Položka č.: 282306Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:36
litografie, 1942, 31,5 x 40,5 cm, sign. PD Alois Pitrmann 1942, autorský tisk, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Markéta Prachatická
(1953)
Bárka
Položka č.: 247092Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:37
lept, 2001, 19,5 x 28 cm, sign. PD M. Prachatická 2001, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, Markéta Prachatická, nar. 1953, 1984 Velká cena na knižním veletrhu za ilustraci ke knize Alenka v říši divů, 1990 Camberwell College of Art London (2 semestry), 1991 – 1993 působila jako asistentka g…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Dům na Hradčanském náměstí
Položka č.: 264450Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:38
litografie, 32,5 x 40,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, pasparta, 112/160, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Soňa Schwarzová
(1958)
Interiér II. (Z cyklu Bohnice - léčebna)
Položka č.: 282309Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:39
lept, akvatinta, 1982, 24,5 x 32 cm, sign. PD S. Schwarzová 82, autorský tisk, v rozích mimo tisk mírně zažloutlý papír, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Soňa Schwarzová
(1958)
V nemocnici
Položka č.: 282308Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:40
lept, akvatinta, 1982, 28 x 21,5 cm, sign. PD Soňa Schwarzová 82, autorský tisk, na zadní straně popis autorky, lehce zašpiněný a pokrčený papír, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Soňa Schwarzová
(1958)
Pohřeb
Položka č.: 282307Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:41
lept, akvatinta, 1987, 28,7 x 22,3 cm, sign. PD S. Schwarzová 87, autorský tisk, při horním okraji lehce zašpiněný papír, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Soňa Schwarzová
(1958)
Spící žena
Položka č.: 282310Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:42
olej, plátno, 27,2 x 34,2 cm, chybí blindrám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Sodoma
(1921-2011)
Portrét
Položka č.: 258585Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:43
litografie, 33 x 47 cm, sign. PD J. Sodoma, rám, 80/1, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Solařík
(1915-2007)
Stařenka
Položka č.: 277877Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:44
litografie, 28,5 x 23 cm, sign. PD K. Solařík, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Tanec
Položka č.: 266494Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:45
linoryt, 29,7 x 36,6 cm, sign. PD K. Svolinský, LD mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Helena Tomášková - Willmanová
Praha
Položka č.: 212870Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:46
lept, 21,7 x 15,6 cm, sign. DU Helena Tomášková - Willmanová, 51/100, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Truksová
(1947)
Mostecká ulice v Praze
Položka č.: 261266Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:47
litografie, 19 x 13 cm, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Truksová
(1947)
Přístaviště
Položka č.: 226947Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:48
litografie, 1979, 21,8 x 37,5 cm, sign. PD Jana Truksová 1979, 69/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josefa Burianová
(1935)
Muž s vínem
Položka č.: 261364Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:01
akvarel, papír, 1986, 21,9 x 14,9 cm, sign. PD J. Burianová 86, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Josefa Burianová
(1935)
Muž s vínem
Položka č.: 261365Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:02
akvarel, papír, 1986, 21,9 x 14,9 cm, sign. PD J. Burianová 86, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Hejna
(1914-1985)
Muž
Položka č.: 262432Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:03
tuš, papír, 27 x 19 cm, sign. PD V. Hejna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Hejna
(1914-1985)
Praha
Položka č.: 262439Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:04
akvarel, běloba, tužka, papír, 30,1 x 40,1 cm, sign. PN V. Hejna, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Hejna
(1914-1985)
Muž u stolu
Položka č.: 262438Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:05
akvarel, tuš, papír, 20 x 14,7 cm, sign. PN V. Hejna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Hejna
(1914-1985)
Postava muže
Položka č.: 262437Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:06
akvarel, tužka, papír, 28 x 19,5 cm, sign. LD VH, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Hejna
(1914-1985)
Tváře - skica
Položka č.: 262436Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:07
tuš, papír, 1935, 26 x 18 cm, sign. PD V. Hejna 1935, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO