-
Jaroslav Koliha
(1924-2014)
Dáma v saku
Položka č.: 238970Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:08
tužka, pastel, papír, 1962, 40 x 25 cm, PD monogr. RK, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK v Praze, člen Tvůrčí skupiny Etapa, SČVU a Umělecké besedy
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Zátiší s bonbony
Položka č.: 226142Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:50
mědirytina, 13 x 12 cm, PD značeno v desce CB, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Štreit
(1946)
Zabavené fotografie
Položka č.: 257382Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:44
tisk, plakát, 1999, formát A1 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Ruska, Z. Přikryla, L. Jalůvky a J.Jemelkové na PedF UP v Olomouci, člen sdružení Q, Spolku olomouckých výtvarníků, Aktivu volné fotografie při Pražském domě fotografie, UB
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Bím
(1946)
Otevřené dveře
Položka č.: 257349Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:06
tisk, plakát, formát A1 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
PF 1984
Položka č.: 282406Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:22
litografie, 1983, 19,2 x 9,2 cm, sign. PD Liesler 83, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
PF 1984
Položka č.: 282405Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:20
litografie, 1983, 18 x 8,5 cm, sign. PD Liesler 83, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
PF 1967
Položka č.: 282339Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:48
litografie, 1966, 9,5 x 16,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Vesnice
Položka č.: 282326Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:22
litografie, 2004, 20,7 x 10,2 cm, sign. LD Jiří Bouda 04, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Švadlenka
Položka č.: 282323Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:16
dřevoryt, 1982, 23,2 x 18,1 cm, sign. PD Jiří Bouda 82, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Kábrt
(1920-1989)
Stařena
Položka č.: 282380Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:30
lept, 1983, 14,9 x 9,7 cm, sign. PD Kábrt 83, Antikvariát Ostrovní, žák. prof. F. Kysely a J. Bendy na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 305 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Josef Kábrt
(1920-1989)
Dívka s krystaly
Položka č.: 282379Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:28
lept, 13 x 8,9 cm, sign. PD Kábrt, č. 29/60, Antikvariát Ostrovní, žák. prof. F. Kysely a J. Bendy na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 305 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Jaroslav Šefl
(1898-1963)
Pohled na kostel
Položka č.: 280942Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:17
lept, 24 x 19,5 cm, sign. PD Jaroslav Šefl, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na VŠUP v Praze, člen skupiny Kvart
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
neurčený autor
Kompozice
Položka č.: 282519Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:59
reliéfní tisk, 1983, 14, 5 X 14, 5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Schoř
(1912-1987)
Bitva o Ostravu
Položka č.: 282513Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:33
uhel, papír, 19 x 24, 5 cm, rám, dole popsáno jar. Schoř - studie pro obraz Bitva o Ostravu, Antikvariát Dlážděná, studium na ŠUŘ v Brně, žák prof. J. Obrovského, K. Mináře a V. Nechleby na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Žena
Položka č.: 282512Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:27
lavírovaná tuš, běloba, třpytky, papír, 79 x 58,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bambas?
Studna
Položka č.: 282507Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:02
uhel, papír, 1995, 16, 5 x 29 cm, sign. PD Bambas 95, klipový rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
S. Schuldt
Srny na louce
Položka č.: 282505Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:51
olej, sololit, 1987, 34,5 x 41 cm, sign. LD S. Schuldt 87, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Polní krajina
Položka č.: 282503Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:38
pastel, papír, 49,5 x 57,5 cm, rám, sign. LD Daněk Sedláček nepatří pravděpodobně autorovi, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Gabriel
(1891-1963)
Vyšehrad
Položka č.: 282498Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:21
suchá jehla, 26 x 39,5 cm, sign. PD K. Gabriel, rám, skvrny na papíře a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. I. Kulce a S.A. Mako na ukrajinské akademii v Praze, člen Sdružení výtvarníků v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomas
Jezero s lekníny
Položka č.: 282497Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:20
olejová tempera, karton, 42,5 x 63 cm, sign. PD Tomas, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
George a Mária International Show
Položka č.: 282495Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:12
tempera, tuš, koláž, karton, 45 x 67 cm, závěsná reklama, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Potok
Položka č.: 282494Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:13
olej, plátno, 35 x 45 cm, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Stařenka
Položka č.: 282492Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:15
olej, plátno, 80 x 55,5 cm, napínací rám, oboustraná malba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karásek
Strach
Položka č.: 282486Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:01
olej, papír, 1980, 41 x 30,5 cm, sign. PD Karásek 80, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vobr
Šeřík
Položka č.: 282485Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:40
akvarel, karton, 1958, 41 x 55,5 cm, sign. PD Vobr 58, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
P. Rosman
Galeona
Položka č.: 277100Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:18
olej, plátno, 39 x 49 cm, sign. LD P. Rosman, rám, mírně zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kovář
Lodě
Položka č.: 277099Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:03
olej, plátno, 1941, 49 x 67 cm, sign. PD Kovář 41, napínací rám, místy popraskaná malba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Karlův most
Položka č.: 277091Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:26
tuš, papír, 1955, 31 x 21,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Korinth
Položka č.: 277077Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:09
akvarel, tužka, papír, 1997, 30 x 40 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Zrání (z cyklu Žně)
Položka č.: 279532Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:48
lept, 1942, 10,5 x 14 cm, sign. PD Alois Pitrmann, rám, LD v desce značeno Pitrmann 1942, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO