• Přemysl Straka

    (1926-2003)

    V přístavu

    Položka č.: 275169

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:12

    olej, karton, 50 x 70 cm, rám, zvlněný karton, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Drahoslav Šolta

    (1960)

    Na samotě u lesa

    Položka č.: 282721

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:29

    akryl, plátno, 80 x 90 cm, sign. PD Šolta, na zadní straně značeno autorským razítkem, klínový rám, Drahoslav Šolta je malíř a grafik narozený 25.3.1960 v Hranicích na Moravě. Od roku 1989 žije ve Španělsku. Maluje rozměrná akrylová plátna s náměty zátiší, interiérů, krajin a městských motivů. Jeho…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Odvárko

    (1913-1985)

    Pinie

    Položka č.: 280064

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:55

    olej, plátno, 1969, 42,5 x 98 cm, sign. LD S. Odvárko 67, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Odvárko

    (1913-1985)

    Cesta na Lobud

    Položka č.: 280063

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:56

    olej, plátno, 1971, 50 x 70 cm, sign. LD S. Odvárko, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Urbánek

    (1924-?)

    Letní krajina

    Položka č.: 267771

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:44

    olej, plátno, 70 x 90 cm, sign. PD K. Urbánek, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Paměť

    Položka č.: 275170

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:14

    olej, sololit, 1975, 86 x 71 cm, sign. PD Straka 75, při okrajích lehce poškozeno, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Komárek

    (1956)

    TY

    Položka č.: 281720

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:29

    litografie, 1993, 43 x 59 cm, sign. PD Ivan Komárek, e.a., levý horní roh nepatrně natržen, při okrajích lehce ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Veronika Rejfířová

    Krajina luže

    Položka č.: 282807

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:33

    olej, plátno, 2019, 50 x 70 cm, sign. vzadu Rejfířová, klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Židle

    Položka č.: 277672

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:30

    suchá jehla, 1973, 34,5 x 49 cm, sign. DU V. Komárek 73, č. 46/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Švéda

    (1947)

    Krajina

    Položka č.: 281272

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:10

    akvarel, papír, 1975, 61 x 45,5 cm, sign. PD Tomáš Švéda 75, rám, Antikvariát Ostrovní, studium SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. A. Fišárka na AVU, člen volného seskupení 12/15 Pozdě, ale přece a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pohled do kraje

    Položka č.: 222016

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:54

    olej, plátno, 1952, 65 x 85 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Holeček

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 214103

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:38

    akvarel, papír, 49 x 65 cm, sign. PD Jan Holeček, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Selský motiv

    Položka č.: 275172

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (142 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:16

    olej, plátno, 1979, 76 x 86 cm, sign. LD PStraka 79, malba místy poškozena, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 3.400 CZK (142 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Na vsi

    Položka č.: 275173

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (142 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:18

    kombinov. technika, sololit, 50. léta, 37 x 58 cm, sign PD Straka, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 3.400 CZK (142 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Krajina s rybníkem

    Položka č.: 275174

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (142 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:20

    olej, karton, 1982, 50 x 70 cm, sign. LD Straka 82, rám, lehce zvlněný karton, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 3.400 CZK (142 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Topolový hájek

    Položka č.: 254760

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:16

    akvarel, pastel, 1969, 26,5 x 39 cm, sign. LD M. Holý 69, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Povodí Orlice

    Položka č.: 254759

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:14

    akvarel, pastel, 1969, 26,5 x 39,5 cm, sign. PD M. Holý 69, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Kabátová-Táborská

    (1933)

    Křoví v krajině

    Položka č.: 281416

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:09

    suchá jehla, 43 x 49,2 cm, sign. PD Zdeňka Kabátová-Táborská, č. 4/20, rohy mírně ohnuté, při pravém okraji na několika místech nepatrně natrženo, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Kimono s volavkami

    Položka č.: 282824

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:39

    dřevoryt, 35,8 x 24 cm, poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Žena v červeném kimonu

    Položka č.: 282823

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:45

    dřevoryt, 35,2 x 22,2 cm, na několika místech proděravělý papír, podél pravého okraje pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Šťastná - Matějíčková

    (1920-2000)

    Fjordy u Černého moře

    Položka č.: 263187

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 19:01

    tempera, běloba, karton, 1964, 66,5 x 91 cm, sign. PD M. Šťastná 64, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Jandejsková

    (1947)

    Dívka s andělem

    Položka č.: 281488

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:21

    keramika, 36,7 x 36,3 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Brotánek

    (1916-1987)

    Staré Labe

    Položka č.: 267990

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:56

    litografie, 43 x 62,5 cm, sign. DU Brotánek Miroslav, rám, autorský tisk, lehce zažloutlý rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef M. Černovický

    (1906-1991)

    Zima v jižních Čechách

    Položka č.: 281356

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:04

    olej, plátno, 35 x 49,8 cm, sign. PD J.M. Černovický, podlepeno kartonem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Truppeho v Brně, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, poté studium v Paříži na škole École des Arts et Métiers

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Rosík

    (1929-2012)

    Tváře Jazzu II.

    Položka č.: 282774

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:34

    fotografie, 1968, 28 x 39,2 cm, značeno vzadu autorským razítkem, naražené rohy papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval se fotografii z jazz…

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Žena s vějířem

    Položka č.: 282822

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:47

    dřevoryt, 30,8 x 22,8 cm, na několika místech proděravělý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Žena s květinami ve vlasech

    Položka č.: 282821

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:48

    dřevoryt, 34,5 x 23,7 cm, při okrajích mírně pomačkaný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Herbst

    (1887-1971)

    Březový háj

    Položka č.: 273785

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:58

    olej, karton, 52 x 41 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karol Ondreička

    (1944-2003)

    Hlášení El Grecovi (Pocta Nikosovi Kazantzakisovi)

    Položka č.: 280037

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:25

    kombinovaná grafická technika, papír, 1982, 33 x 23,5 cm, sign. PD K. Ondreička 82, rám, dole popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Altmann

    (1942)

    V+W - na shledanou v lepších časech

    Položka č.: 280174

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:00

    dřevořez, 17,5 x 27,5 cm, sign. PU Jiří Altmann, rám, slepotisková ratítka Hommage á V+W, Amicus, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Tittelbacha, Součka a Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook