Podpis
Položka č.: 282200Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:02
fix, papír, 15 x 10 cm, sign. uprostřed Liesler, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Karel Svolinský
Ptáci
Položka č.: 282186Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:34
tisk, papír, 1964, 11 x 11 cm, monogr. PD KS 64, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Karel Svolinský
Písmenka
Položka č.: 282184Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:30
tisk, papír, 1964, 13,5 x 8 cm, monogr. PD KS 64, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Karel Svolinský
Panna
Položka č.: 282183Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:28
tisk, papír, 1964, 15,5 x 9,5 cm, monogr. PD KS 64, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Karel Svolinský
Masopustní masky
Položka č.: 282182Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:26
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)