-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Rybáři
Položka č.: 282332Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:34
lept, 1929, 11,2 x 8,3 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Hejna
(1914-1985)
Mraky nad krajinou
Položka č.: 262433Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:09
tužka, papír, 1934, 22 x 27,5 cm, sign. PN V. Hejna 34., přeloženo, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Karel
(1902-1969)
V dešti
Položka č.: 261366Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:12
tempera, tuš, papír, 19,7 x 14 cm, na zadní straně značeno razítkem z pozůstalosti, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Entler
(1948-2018)
Noční námluvy
Položka č.: 266246Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:12
litografie, 28,7 x 35,5 cm, sign. PD Milan Entler, 139/180, studium na střední odborné škole výtvarné na Hollarově náměstí v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Fišárek
(1953)
Echo
Položka č.: 268276Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:36
akryl, lepenka, 2012, 32,5 x 44 cm, sign. PD Fišárek 2012, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Rolčík
(1922-1989)
V horách
Položka č.: 268949Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:20
lept, 1946, 33 x 49,5 cm, sign. PD Přemysl Rolčík 25. II. 1946, rám, 3/20, dole autorovo věnování, při pravém horním okraji mimo tisk na papíře vodní skvrnka, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor (Německo)
Břízy na kolejích
Položka č.: 282226Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:33
lept, akvatinta, 1975, 20,3 x 13,3 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Štefánek
Zátiší s jablky a svícnem
Položka č.: 259987Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:26
barevné křídy, papír, 1986, 29 x 43 cm, sign. PD Štefánek 86, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Krajina
Položka č.: 246260Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:29
monotyp, 1974, 29 x 19,5 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Zahrada na jaře
Položka č.: 282312Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:17
olej, lepenka, 23 x 34 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu
-
Petr Fišárek
(1953)
Útes
Položka č.: 272531Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:44
akryl, lepenka, 2002, 35,8 x 30,5 cm, sign. LD Fišárek 2002, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Tempus tibi verum indico
Položka č.: 282385Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:40
lept, 14,3 x 10,5 cm, sign. PD Konůpek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Orel
Položka č.: 282356Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:22
lept, 1986, 7,7 x 4,8 cm, sign. PD J. Pileček 86, č. 23/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
PF 1971
Položka č.: 282335Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:40
tuš, papír, 9,5 x 15 cm, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Foxteriér
Položka č.: 280226Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:32
lept, 24,5 x 19 cm, sign. PD nečitelně, rám, LD značeno v desce LOH, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Born
(1930-2016)
Kankán
Položka č.: 282270Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:00
serigrafie, 1976, 10,2 x 41,1 cm, značeno LD v tisku Aborn, Vstupenka na výstavu, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Harlekýn
Položka č.: 282294Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:31
litografie, 13 x 10 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 137/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Josef Liesler
(1912-2005)
PF 1984
Položka č.: 282406Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:22
litografie, 1983, 19,2 x 9,2 cm, sign. PD Liesler 83, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
PF 1984
Položka č.: 282405Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:20
litografie, 1983, 18 x 8,5 cm, sign. PD Liesler 83, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
PF 1967
Položka č.: 282339Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:48
litografie, 1966, 9,5 x 16,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Vesnice
Položka č.: 282326Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:22
litografie, 2004, 20,7 x 10,2 cm, sign. LD Jiří Bouda 04, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Švadlenka
Položka č.: 282323Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:16
dřevoryt, 1982, 23,2 x 18,1 cm, sign. PD Jiří Bouda 82, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Kytice
Položka č.: 282264Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:15
olej, plátno, 44,5 x 34 cm, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Koutský
(1919-1973)
Karlovy Vary II.
Položka č.: 280920Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:24
kombinovaný hlubotisk, 1970, 37 x 47 cm, sign. PD V. Koutský 1970, pasparta bez skla, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na AVU v Praze, soukromé studium
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Pobořená vesnice
Položka č.: 280919Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:14
lavírovaná tuš, papír, 33 x 51 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Soňa Schwarzová
(1958)
V nemocnici
Položka č.: 282308Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:40
lept, akvatinta, 1982, 28 x 21,5 cm, sign. PD Soňa Schwarzová 82, autorský tisk, na zadní straně popis autorky, lehce zašpiněný a pokrčený papír, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Soňa Schwarzová
(1958)
Pohřeb
Položka č.: 282307Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:41
lept, akvatinta, 1987, 28,7 x 22,3 cm, sign. PD S. Schwarzová 87, autorský tisk, při horním okraji lehce zašpiněný papír, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Hejna
(1914-1985)
Muž
Položka č.: 262432Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:03
tuš, papír, 27 x 19 cm, sign. PD V. Hejna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Hejna
(1914-1985)
Praha
Položka č.: 262439Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:04
akvarel, běloba, tužka, papír, 30,1 x 40,1 cm, sign. PN V. Hejna, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Hejna
(1914-1985)
Sedící muž
Položka č.: 262434Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:08
tuš, papír, 21 x 17 cm, sign. PN V. Hejna , Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO