-
Ludmila Jandová
(1938-2008)
Nohy
Položka č.: 282190Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:42
dřevoryt, 15,9 x 12,8 cm, sign. PD LJandová, č. 191/200, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Müllera, V. Silovského a V. Tittelbacha na AVU v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Taneční Taneční pár; Zátiší
Položka č.: 282185Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:32
2x tisk, papír, 1964, 17,5 x 10; 16 x 10,3 cm, 2x monogr. PD KS 64, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Postavy
Položka č.: 281196Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:18
litografie, 1991, 10,2 x 7,2 cm, sign. DU JKavan 91, č. 70/160, drobná skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dimitrij Kadrnožka
(1923-2022)
Slaměný palác
Položka č.: 261298Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:08
litografie, 12,9 x 8,5 cm, sign. PD Kadrnožka, 21/100, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Majer
(1882-1963)
Exlibris V. Janka
Položka č.: 282221Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:44
dřevoryt, 9,1 x 5,7 cm, PD značeno ve štočku AM, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Šafář
(1938-2016)
Měsíc
Položka č.: 282220Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:42
dřevoryt, 6 x 4,7 cm, sign. PD K. Šafář, č. 104/140, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Sněženky ve váze
Položka č.: 254555Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:18
suchá jehla, 1982, 16,1 x 12,3 cm, sign. PD Zdeňka Burgetová 82, č. 2/25, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vik
(1883-1964)
Chalupa se zvonicí
Položka č.: 278868Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:58
dřevoryt, 1923, 7,7 x 8,7 cm, LD značeno ve štočku VK - 23, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dagmar Berková
(1922-2002)
Korunovaná husa
Položka č.: 278829Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:22
litografie, 1971, 20 x 8,5 cm, sign. DU Dagmar Berková 71, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Petr Jan Brandl
Položka č.: 261270Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:35
tisk, 1912, 34,2 x 25 cm, Umělecká beseda svým členům 1911-1912, mírně zašpiněný a při okrajích mimo tisk pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kropáčková
Kvítí
Položka č.: 261263Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:25
suchá jehla, 1947, 21,8 x 12 cm, sign. PD Kropáčková 47, při levém okraji mimo tisk natržený okraj
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Janeček
Tábor pastevců
Položka č.: 247088Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:11
akvarel, pastel, papír, 22,5 x 32,2 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Ex libris - C. Bouda
Položka č.: 261294Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:01
litografie, 1920, 5,8 x 5,8 cm, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dimitrij Kadrnožka
(1923-2022)
Motýli a břitva
Položka č.: 265028Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:09
litografie, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD Kadrnožka, č. 122/200, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bedřich Housa
(1926-2020)
Srdcová dáma
Položka č.: 282211Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:24
dřevoryt, 1987, 9,2 x 4,8 cm, sign. DU B. Housa, č. 14/40, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bedřich Housa
(1926-2020)
Šašek se srdcem
Položka č.: 282209Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:20
dřevoryt, 1988, 7,8 x 4,7 cm, sign. DU B. Housa, č. 11/40, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Herčík
(1922-1999)
Václavu Hankovi
Položka č.: 282206Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:14
ocelorytina, 1979, 10 x 7,2 cm, sign. PD JHerčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Hommage a Antonín Strnadel
Položka č.: 282305Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:30
dřevoryt, 25,5 x 14,5 cm, sign. PD A. Strnadel, č. 32/50, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Praha
Položka č.: 282304Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:31
lept, 7 x 8,5 cm, sign. PD nečitelně, LD slepotiskové razítko, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Svatoš
(1953)
Železářství pana Čapka
Položka č.: 282295Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:32
tisk, 1998, 20 x 15 cm, sign. DU Ivan Svatoš, 1998, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Kotrba
(1912-1983)
Blahopřání k 70
Položka č.: 282286Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:21
litografie, 1975, 6 x 3, 8 cm, sign. DU Emil Kotrba, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Kotrba
(1912-1983)
Koně
Položka č.: 282285Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:22
litografie, 1976, 10 x 7, 4 cm, sign. DU Emil Kotrba, č. 154/200, PF 1977, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
-
Nathan Isajovič Altman
(1889-1970)
Barevná kytice
Položka č.: 270084Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:40
kolorovaná litografie, 1943, 35,5 x 26 cm, PD značeno na kameni N. A. 43, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu
-
Jaroslav Chudomel
(1929-2016)
Krocení koně
Položka č.: 211865Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:07
litografie, 1976, 13,3 x 19 cm, sign. PD J. Chudomel 76, 117/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Herčík
(1922-1999)
Výstava poštovních známek Praha 75
Položka č.: 282393Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:56
ocelorytina, 1975, 8,6 x 7,4 cm, sign. DU JHerčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Herčík
(1922-1999)
PF 1966
Položka č.: 282392Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:54
lept, reliéfní tisk, 26 x 7 cm, sign. DU JHerčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Exlibris Vilém Šmidt
Položka č.: 282384Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:38
zinkografie, 1941, 15 x 9 cm, LD značek K, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Šafář
(1938-2016)
Tvář
Položka č.: 282378Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:26
dřevoryt, 12,7 x 6 cm, sign. PD K. Šafář, č. 177/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Pohřební průvod
Položka č.: 282362Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:34
suchá jehla, 9,8 x 13 cm, sign. PD AMoravec, při okrajích lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Kniha M.D.Z.
Položka č.: 280676Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 15:48
linoryt, 11,2 x 14,7 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO