-
Zdeňka Burghauserová
(1894-1960)
Dvořákova Chata v lese na Sázavě
Položka č.: 259173Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:01
akvarel, tuš, papír, 1955, 28,5 x 35 cm, sign. PD Burghauserová říjen 55, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Kincl
Zimní krajina
Položka č.: 232703Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:14
olej, sololit, 33 x 47,5 cm, sign. PD JKincl, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Monika Abbott
(1948)
Série Nový les
Položka č.: 226102Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:48
monotyp, 2000, 67 x 39 cm, sign. PD M. Abbott 2000, při horním okraji zašpiněný, natržený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Dlabal
(1920-2004)
Pohled na vesnici
Položka č.: 222167Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:36
olej, plátno, 25 x 8,5 cm, sign. PD J.Dlabal, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Dlabal
(1920-2004)
Lesní potok pod sněhem
Položka č.: 222161Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:34
olej, karton, 18,5 x 12 cm, sign. LD J.Dlabal, vzadu potištěný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu
-
Josef Šolc
(1905-1994)
Kytice
Položka č.: 282450Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:38
kombinovaná technika, papír, 1981, 59 x 42 cm, sign. PD Josef Šolc 1981, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dalibor Říhánek
(1946)
Krasojízda
Položka č.: 210842Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:13
litografie, 25 x 40,2 cm, sign. PD Dalibor Říhánek, 13/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Dobiáše na SPŠ keramické v Bechyni, prof. F. Jiroudka na AVU v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Vajce
(1935)
Okřídlené oko
Položka č.: 205212Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:12
tuš, papír, 1985, 14,8 x 9,8 cm, sign. LD Vajce, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Werich
(1905-1980)
Jan Werich a Jiří Suchý
Položka č.: 257337Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:38
tisk, plakát, 1980, formát A2 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Boudová
(1931-2001)
Jaro na Čertovce
Položka č.: 282404Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:18
litografie, 1997, 20,8 x 17 cm, sign. PD J. Boudová 1997, č. 6/180, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Beneš
(1932-2021)
Praha stověžatá
Položka č.: 282371Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:12
litografie, 1974, 17,7 x 13,5 cm, sign. PD Karel Beneš 74, č. 102/150, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Nakladatelství Bonaventura 1990 - 2000
Položka č.: 282357Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:24
lept, 2000, 14,5 x 9,4 cm, sign. PD J. Pileček 2000, č. 101/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Mlýn
Položka č.: 282353Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:16
lept, 1988, 13,7 x 9,2 cm, sign. PD J. Pileček 88, č. 110/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Nekolný
Na koupališti
Položka č.: 282345Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:00
pero, papír, 1960, 26 x 19 cm, sign. PD Nekolný Václ., Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Věštba nad Prahou
Položka č.: 258399Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:56
olej, papír, 1970, 13,5 x 23 cm, sign. PD , rám, popraskaný rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Bednářová
(1937-1986)
Prosba
Položka č.: 255404Vyvolávací cena: 490 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:52
lept, 23,5 x 16,5 cm, sign. DU Eva Bednářová, rám, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 490 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Bednářová
(1937-1986)
Usínání
Položka č.: 255403Vyvolávací cena: 490 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:50
lept, 23,5 x 16,5 cm, sign. DU Eva Bednářová, rám, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 490 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Město pod dohledem
Položka č.: 282144Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 16:04
lept, 1975, 5,3 x 12,8 cm, sign. PD J. Pileček 75, rám, č. 4/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Loď u ostrova
Položka č.: 282143Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 16:02
lept, 1975, 6,7 x 12 cm, sign. PD J. Pileček 75, rám, č. 4/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Benetka
(1938)
Buď budeš pravidelně platit alimenty, nebo si Smolíčka Pacholíčka vezmeš k sobě do lesa
Položka č.: 256191Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:32
tuš, papír, 13,5 x 18 cm, sign. PD Benetka, zezadu autorská razítka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. …
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Ulička
Položka č.: 282320Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:10
dřevoryt, 1983, 18,3 x 9,3 cm, sign. DU Jiří Bouda 83, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
2 poháry
Položka č.: 267244Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:08
suchá jehla, 11,9 x 7,4 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 2/50, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamil Vladislav Muttich
(1873-1924)
Postava ženy
Položka č.: 241770Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:22
akvarel, běloba, papír, 18 x 8 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
St. Sedlář
Borovice
Položka č.: 213604Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:08
olej, plátno, 43 x 55 cm, sign. PD St. Sedlář, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: k CZK
-
Emil Kotrba
(1912-1983)
Ženy v oblacích
Položka č.: 282387Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:44
lept, 18,7 x 14,6 cm, sign. PD Emil Kotrba, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Hřivnáč
(1959)
Akt
Položka č.: 282386Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:42
suchá jehla, 2008, 12 x 8,7 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 08, č. 14/100, Antikvariát Ostrovní, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
-
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Obraz
Položka č.: 282358Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:26
lept, 1994, 12,6 x 10 cm, sign. PD J. Pileček 94, č. 45/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Srdce
Položka č.: 282355Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:20
lept, 1990, 10 x 7,3 cm, sign. PD J. Pileček 90, č. 3/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Rybáři
Položka č.: 282332Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:34
lept, 1929, 11,2 x 8,3 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
K. Skála
Na louce
Položka č.: 249251Vyvolávací cena: 420 CZK (18 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:30
tempera, papír, 1947, 23,3 x 33,5 cm, sign. PD K. Skála, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 420 CZK (18 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO