• Vojtěch Tittelbach

    (1900-1971)

    Šašek a dáma

    Položka č.: 269751

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:36

    litografie, 1946, 31,7 x 39,3 cm, sign. PD Vojt. Tittelbach 46, 20/300, při horním okraji mimo tisk mírně natržený a přeložený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a J. Bendy na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského v grafické speciálce na AVU, člen UB, SVU Mánes a Skupiny 58

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Býk

    Položka č.: 269852

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:22

    litografie, 28,5 x 43,5 cm, papír Pannekoek Holland, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Plachetnice

    Položka č.: 270114

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:45

    pastel, papír, 45 x 33 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled na břeh

    Položka č.: 270468

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:21

    akvarel, papír, 1978, 40 x 59 cm, sign. PD, rám, pasparta a rám zašlé, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Laufrová

    (1952)

    Okna

    Položka č.: 270593

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:23

    lept, 16,8 x 10,8 cm, sign. PD Alena Laufrová, 80/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Sembdner

    (1910-1977)

    Plachetnice při pobřeží

    Položka č.: 272629

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 19:00

    olej, plátno, 53 x 66,5 cm, sign. PD F. Sembdner, rám, Antikvariát Dlážděná, studium u prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a u prof. O. Nejedlého na AVU tamtéž a v krajinářské škole u prof. L. Martina v Paříži a v Noir-montier (Vendée)

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Herbst

    (1887-1971)

    Březový háj

    Položka č.: 273785

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:58

    olej, karton, 52 x 41 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Rusňák

    (1911-2001)

    Vesnice

    Položka č.: 273799

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 16:00

    olej, karton, 15 x 20 cm, sign. LD J. Rusňák, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Břízy

    Položka č.: 273830

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 16:02

    měkký kryt, 33 x 21 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Frauknecht

    (1925-1994)

    Růže a čas

    Položka č.: 273966

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:15

    suchá jehla, 1976/1977, 34,6 x 28,4 cm, a. t., na zadní straně popsáno autorem, zezadu přilepeno k papírové paspartě páskou, papírová pasparta v dolní části lehce ohnuta, v horní části pasparty na jednom místě drobná skvrna, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Glückselig

    (1908-1986)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 273969

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:05

    olej, dřevo, 38 x 45,5 cm, sign. PD J. Glückselig, rám, v dolní části malba na dvou místech lehce popraskaná, u pravého horního rohu bílý škrábanec, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Nechleby, O. Nejedlého a J. J. Loukoty na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Leopold Parma

    (1891-1968)

    Valašská krajina

    Položka č.: 274166

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 16:04

    dřevoryt, 29,5 x 35 cm, sign. PD LParma, rám, zašpiněný, lehce poškozený papír, Antikvariát Ostrovní, člen Koliby a Moravského sdružení výtvarných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František S. Tvrdý

    (1912-1974)

    Abstraktní kompozice

    Položka č.: 274285

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 19:02

    pastel, uhel, papír, 1947, 18,8 x 10,9 cm, sign. PD F. S. Tvrdý, rám, zažloutlá papírová pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium v malířské škole J. Kutmana v Praze, u I. Kulce na Ukrajinské akademii AVU, konzervace a technologie ve speciálce u prof. B. Slánského a figuráln…

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav František Ulšmíd

    (1903-1985)

    Šumava na podzim

    Položka č.: 274286

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:39

    olej, plátno, 29 x 68 cm, sign. LD V. Ulšmíd , rám, na zadní straně štítek s popisem , rám místy lehce otlučený , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Pitter

    (1922-1993)

    Pohled do kraje

    Položka č.: 274336

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 16:06

    olej, sololit, 30 x 39 cm, při okrajích poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Pitter

    (1922-1993)

    Les za soumraku

    Položka č.: 274338

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 16:08

    olej, sololit, 29,5 x 39,5 cm, sign. PD VPitter, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Pitter

    (1922-1993)

    Lesní potok

    Položka č.: 274347

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 16:10

    olej, ruční papír, 29 x 21 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Pitter

    (1922-1993)

    Lesní zákoutí

    Položka č.: 274348

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 16:12

    olej, ruční papír, 30,5 x 20 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Z Itálie

    Položka č.: 274435

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:53

    olej, plátno, 46,5 x 67 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Prosluněná kolonáda

    Položka č.: 274436

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:52

    olej, plátno, 45 x 66,5 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Ve Středomoří

    Položka č.: 274437

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:51

    olej, plátno, 48 x 69 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Ve Středomoří

    Položka č.: 274438

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:50

    olej, plátno, 2009, 48 x 68,5 cm, monogr. PD PS 09, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    V Benátkách

    Položka č.: 274439

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:49

    olej, plátno, 39,5 x 53 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Na pláži

    Položka č.: 274440

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:48

    olej, plátno, 47,5 x 66 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Girona ve Španělsku

    Položka č.: 274441

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:47

    olej, plátno, 46 x 68,5 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Město ve Středomoří

    Položka č.: 274442

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:46

    olej, plátno, 38,5 x 48,5 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Zvíkov

    Položka č.: 274517

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:45

    lept, 1932, 23 x 28 cm, sign. PD A. Moravec, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Vovsík

    Léto

    Položka č.: 274611

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 16:14

    olej, karton, 1956, 25 x 35 cm, sign. PD V. Vovsík, rám, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • N. Knorring

    Horské štíty

    Položka č.: 274684

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:11

    olej, karton, 31 x 49 cm, sign. LD N. Knorring, rám, malba zašlá, na malbě místy skvrnky, rám místy odštíplý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Drtikol

    (1883-1961)

    Abiturienti karlínské reálky VII - 1906-13

    Položka č.: 274742

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:00

    bromostříbrná fotografie, 20 x 22,5 cm, DU značeno Atelier Drtikol a spol Praha, při okrajích poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Učebním a výzkumném ústavu pro fotografování v Mnichově, člen SČSVU

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook