-
Bedřich Housa
(1926-2020)
Přítelkyně podle Jana Zrzavého
Položka č.: 279363Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:36
ocelorytina, 5,3 x 3,6 cm, sign. DU B. Housa, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bedřich Housa
(1926-2020)
Dáma podle Václava Hollara
Položka č.: 279364Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:38
ocelorytina, 6 x 3,8 cm, sign. DU B. Housa, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Milenci
Položka č.: 279366Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:40
dřevoryt, 11,5 x 7 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Milenci
Položka č.: 279368Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:42
suchá jehla, 7,4 x 11,9 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 4/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Hlava dívky se zvonky
Položka č.: 279369Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:44
suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 15/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Dvě židle se závěsem
Položka č.: 279371Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:46
suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 25/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Džbán se zvonky a paravany
Položka č.: 279375Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:48
suchá jehla, 11,8 x 7,4 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 3/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Hlava dívky se zvonky
Položka č.: 279376Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:50
suchá jehla, 11,8 x 7,4 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 8/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Milenci
Položka č.: 279377Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:52
suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 23/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Pražské mosty
Položka č.: 279473Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:31
linoryt, 1970, 22,5 x 50 cm, sign. PD Alois Pitrmann, rám, 1/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Zrání (z cyklu Žně)
Položka č.: 279532Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:48
lept, 1942, 10,5 x 14 cm, sign. PD Alois Pitrmann, rám, LD v desce značeno Pitrmann 1942, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Laube
(1888-?)
Osvětlená krajina
Položka č.: 279828Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:12
pastel, papír, 1959, 31 x 22 cm, sign. LD Laube 59, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Antonín Pacák
(1941-2007)
Ledeburské terasy
Položka č.: 280220Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:30
dřevořez, 1978, 26 x 41,5 cm, sign. PD Jeňýk 78, rám, č. 1/30, DU popsáno autorem, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry a A. Paderlíka, člen SČUG Hollar, Tolerance
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Beneš
(1932-2021)
Rozhovor se Sokratem
Položka č.: 280828Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:37
suchá jehla, 1971, 32 x 25 cm, sign. DU Karel Beneš 1971, rám, 12/18, zašpiněný papír, skvrnky na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Šefl
(1898-1963)
Pohled na kostel
Položka č.: 280942Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:17
lept, 24 x 19,5 cm, sign. PD Jaroslav Šefl, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na VŠUP v Praze, člen skupiny Kvart
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Holešínský
(1917-1984)
Chrám svaté Barbory v Kutné Hoře
Položka č.: 280946Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:16
tempera, sololit, 33 x 42 cm, sign. Na zadní straně Holešínský, rám, Zašlá barva, mírně popraskaná, na rámu oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vilma Vrbová-Kotrbová
(1905-1993)
Děvčátko
Položka č.: 280954Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:29
serigrafie, 1975, 54,5 x 38 cm, sign. PN Vilma Vrbová 75, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Volf
(1897-1983)
Rybník u Třeboně
Položka č.: 280960Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:56
litografie, 24 x 46 cm, sign. PD F. Volf, rám, autorský tisk, zažloutlý papír, skvrnky na papíře, Antikvariát Dlážděná, studium na Univerzitě Komenského v Bratislavě
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu
-
Vladislav Röhling
(1878-1949)
Sloup Nejsvětější trojice v Olomouci
Položka č.: 280963Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:50
lept, 31,5 x 29 cm, značeno PD Jaroslav Stretti-Zamponi, rám, Antikvariát Dlážděná, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan B. Melichar
(1908-1994)
Předjaří
Položka č.: 280966Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:54
litografie, 26 x 48,5 cm, sign. PD Jan B. Melichar, rám, č. 13/160, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
K. Paták
Smrk
Položka č.: 280969Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:10
litografie, 1953, 21 x 16 cm, sign. PD Paták K., pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Dívka
Položka č.: 281053Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 16:32
litografie, 2003, 12,6 x 9,3 cm, sign. PD Z. Burgetová 03, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 130 CZK (6 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Dívka
Položka č.: 281054Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 16:34
litografie, 2002, 12,8 x 9,1 cm, sign. PD Z. Burgetová 02, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 130 CZK (6 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Kočičí dýchánek
Položka č.: 281076Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:23
akvarel, tuš, běloba, 1957, 44,5 x 64,5 cm, sign. PD nečitelně, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Modrý džbánek
Položka č.: 281191Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 16:36
litografie, 1980, 25,3 x 17 cm, sign. PD Zdeňka Burgetová 80, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Růže
Položka č.: 281192Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 16:38
litografie, 1980, 15 x 16,8 cm, sign. PD Zdeňka Burgetová 80, autorský tisk, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Kytice ve váze
Položka č.: 281193Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 16:40
litografie, 1983, 30 x 23 cm, sign. PD Zdeňka Burgetová 83, č. 71/90, přeložený, v horní části utržený papír (nezasahuje do tisku), Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Dívka
Položka č.: 281194Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 16:42
litografie, 1984, 41,5 x 31 cm, sign. PD Zd. Burgetová 84, č. 88/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Juraj Bartók
(1942)
Osamělá slunečnice
Položka č.: 281779Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:14
olej, sololit, 70 x 50 cm, sign. LD Bartók, rám, na zadní straně štítek dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Kytice
Položka č.: 281780Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:30
olej, plátno, 45,5 x 35,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO