-
Vojtěch Tittelbach
(1900-1971)
Šašek a dáma
Položka č.: 269751Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:36
litografie, 1946, 31,7 x 39,3 cm, sign. PD Vojt. Tittelbach 46, 20/300, při horním okraji mimo tisk mírně natržený a přeložený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a J. Bendy na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského v grafické speciálce na AVU, člen UB, SVU Mánes a Skupiny 58
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Býk
Položka č.: 269852Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:22
litografie, 28,5 x 43,5 cm, papír Pannekoek Holland, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Plachetnice
Položka č.: 270114Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:45
pastel, papír, 45 x 33 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Pohled na břeh
Položka č.: 270468Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:21
akvarel, papír, 1978, 40 x 59 cm, sign. PD, rám, pasparta a rám zašlé, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Laufrová
(1952)
Okna
Položka č.: 270593Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:23
lept, 16,8 x 10,8 cm, sign. PD Alena Laufrová, 80/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Sembdner
(1910-1977)
Plachetnice při pobřeží
Položka č.: 272629Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 19:00
olej, plátno, 53 x 66,5 cm, sign. PD F. Sembdner, rám, Antikvariát Dlážděná, studium u prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a u prof. O. Nejedlého na AVU tamtéž a v krajinářské škole u prof. L. Martina v Paříži a v Noir-montier (Vendée)
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Herbst
(1887-1971)
Březový háj
Položka č.: 273785Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:58
olej, karton, 52 x 41 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Rusňák
(1911-2001)
Vesnice
Položka č.: 273799Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 16:00
olej, karton, 15 x 20 cm, sign. LD J. Rusňák, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Vaic
(1884-1961)
Břízy
Položka č.: 273830Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 16:02
měkký kryt, 33 x 21 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Frauknecht
(1925-1994)
Růže a čas
Položka č.: 273966Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:15
suchá jehla, 1976/1977, 34,6 x 28,4 cm, a. t., na zadní straně popsáno autorem, zezadu přilepeno k papírové paspartě páskou, papírová pasparta v dolní části lehce ohnuta, v horní části pasparty na jednom místě drobná skvrna, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Glückselig
(1908-1986)
Podzimní krajina
Položka č.: 273969Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:05
olej, dřevo, 38 x 45,5 cm, sign. PD J. Glückselig, rám, v dolní části malba na dvou místech lehce popraskaná, u pravého horního rohu bílý škrábanec, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Nechleby, O. Nejedlého a J. J. Loukoty na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Leopold Parma
(1891-1968)
Valašská krajina
Položka č.: 274166Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 16:04
dřevoryt, 29,5 x 35 cm, sign. PD LParma, rám, zašpiněný, lehce poškozený papír, Antikvariát Ostrovní, člen Koliby a Moravského sdružení výtvarných umělců
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František S. Tvrdý
(1912-1974)
Abstraktní kompozice
Položka č.: 274285Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 19:02
pastel, uhel, papír, 1947, 18,8 x 10,9 cm, sign. PD F. S. Tvrdý, rám, zažloutlá papírová pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium v malířské škole J. Kutmana v Praze, u I. Kulce na Ukrajinské akademii AVU, konzervace a technologie ve speciálce u prof. B. Slánského a figuráln…
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav František Ulšmíd
(1903-1985)
Šumava na podzim
Položka č.: 274286Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:39
olej, plátno, 29 x 68 cm, sign. LD V. Ulšmíd , rám, na zadní straně štítek s popisem , rám místy lehce otlučený , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Pitter
(1922-1993)
Pohled do kraje
Položka č.: 274336Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 16:06
olej, sololit, 30 x 39 cm, při okrajích poškozeno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Pitter
(1922-1993)
Les za soumraku
Položka č.: 274338Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 16:08
olej, sololit, 29,5 x 39,5 cm, sign. PD VPitter, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Pitter
(1922-1993)
Lesní potok
Položka č.: 274347Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 16:10
olej, ruční papír, 29 x 21 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Pitter
(1922-1993)
Lesní zákoutí
Položka č.: 274348Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 16:12
olej, ruční papír, 30,5 x 20 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Z Itálie
Položka č.: 274435Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:53
olej, plátno, 46,5 x 67 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Prosluněná kolonáda
Položka č.: 274436Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:52
olej, plátno, 45 x 66,5 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Ve Středomoří
Položka č.: 274437Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:51
olej, plátno, 48 x 69 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Ve Středomoří
Položka č.: 274438Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:50
olej, plátno, 2009, 48 x 68,5 cm, monogr. PD PS 09, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
V Benátkách
Položka č.: 274439Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:49
olej, plátno, 39,5 x 53 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Na pláži
Položka č.: 274440Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:48
olej, plátno, 47,5 x 66 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Girona ve Španělsku
Položka č.: 274441Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:47
olej, plátno, 46 x 68,5 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Město ve Středomoří
Položka č.: 274442Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:46
olej, plátno, 38,5 x 48,5 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Zvíkov
Položka č.: 274517Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:45
lept, 1932, 23 x 28 cm, sign. PD A. Moravec, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Vovsík
Léto
Položka č.: 274611Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 16:14
olej, karton, 1956, 25 x 35 cm, sign. PD V. Vovsík, rám, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
N. Knorring
Horské štíty
Položka č.: 274684Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:11
olej, karton, 31 x 49 cm, sign. LD N. Knorring, rám, malba zašlá, na malbě místy skvrnky, rám místy odštíplý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Drtikol
(1883-1961)
Abiturienti karlínské reálky VII - 1906-13
Položka č.: 274742Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:00
bromostříbrná fotografie, 20 x 22,5 cm, DU značeno Atelier Drtikol a spol Praha, při okrajích poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Učebním a výzkumném ústavu pro fotografování v Mnichově, člen SČSVU
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO