-
Neznámý autor
Dívka s holoubky (modrá varianta)
Položka č.: 235392Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:37
suchá jehla, 10,6 x 7,5 cm, papír ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Heřman
Den
Položka č.: 235393Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:09
kolorovaný linoryt, 9,8 x 9,5 cm, sign. PD Jan Heřman, autorský tisk, vzadu popsáno autorem, papír u pravého okraje lehce ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Dívka s holoubky (zelená varianta)
Položka č.: 235394Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:36
suchá jehla, 10,6 x 7,4 cm, papír ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Rytíř
Položka č.: 237524Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:23
litografie, 1974, 22,5 x 12,5 cm, sign. PD Brehonty 1974, a. t. , papír má na pravém okraji malou hnědou tečku, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Věra Martinková
(1948)
Prasklé sklo a ostnatej drát
Položka č.: 237574Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:15
tisk, 1999, 13 x 9,7 cm, sign. DU Martinková 99, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Martenek
(1933)
Pořádnej drink
Položka č.: 237577Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:12
kombinovaná technika, 9 x 6,9 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Spytimír Bursík
(1924)
Jiří Noha
Položka č.: 237584Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:04
tisk, 12,6 x 8,6 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, pražský grafik, průmyslový výtvarník a ilustrátor
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vilém Plocek
(1905-2001)
Na hlavě
Položka č.: 237967Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:51
serigrafie, 8 x 5,9 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák prof. J. Bendy a F. Tichého, člen spolku Purkyně, SVU Mánes
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karla Ryvolová
(1940)
Dáma v klobouku
Položka č.: 238147Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:54
litografie, 1987, 10,5 x 7,4 cm, značeno PD K. Ryvolová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně C. Boudy, K. Lidického
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Světla Žáková Štrupová
(1924-1978)
Kompozice
Položka č.: 238149Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:59
litografie, 4,1 x 14,5 cm, sign. PD S. Žáková-Štrupová , č. 35/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Novotná
Dětské hřiště
Položka č.: 238152Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:49
litografie, 1967, 18 x 18,5 cm, sign. na pasparte Novotná 1967, papírová pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
R. Šimková
Motýli
Položka č.: 238849Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:06
akvarel, papír, 17,5 x 12 cm, sign. PD R. Šimková, pasparta, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Antonín Volejníček
(1896-?)
Stromy ve větru
Položka č.: 239414Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:08
olej, karton, 21 x 26 cm, sign. LD J.A. Troníček, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Průšová
(1948)
Červánková
Položka č.: 240830Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:28
litografie, 17 x 10 cm, sign. PD Průšová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Chavana na École des Beaux-Arts v Muhlhouse ve Francii
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eduard Klika
(1929)
Zpěv organů
Položka č.: 242388Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:11
dřevoryt, 1972, 31 x 20,7 cm, sign. PD Ed. Klika 72, lehce zažloutlý papír, spodní okraj papíru lehce ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jarmila Marešová
(1953)
Pohádková krajina
Položka č.: 242499Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:12
litografie, 1991, 41 x 32,7 cm, sign. PD Jarmila Marešová 91, autorský tisk, žákyně doc. V. Kábrta na DAMU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hlavica
(1885-1952)
Lidové motivy
Položka č.: 243429Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:09
tužka, papír, 29,5 x 20,6 cm, sign. LN Frant. Hlavica, Antikvariát Dlážděná, žák H. Schweigera na AVU v Praze, člen Klubu výtvarných umělců Aleš v Brně
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Wenig
(1885-1939)
Návrh na vitráž
Položka č.: 243464Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:44
akvarel, tuš, papír, 25 x 31,2 cm, mírně pokrčený a při okrajích natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. C. Lišky na VŠUP v Praze, poté studium na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Jana Truksová
(1947)
Pocta Marii
Položka č.: 244853Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:30
litografie, 2010, 48,5 x 70,5 cm, sign. PD Jana Truksová 2010, 13028, mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Němeček
(1957)
Přírodní motiv
Položka č.: 245318Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:19
dřevoryt, 1986, 11,7 x 26,5 cm, Sign PD Jiří Němeček ´86, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Věra Zahradníková
(1953)
V korunách stromů
Položka č.: 245326Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:58
kolorovaný lept, 14,3 x 9,2 cm, sign. PD Věra Zahradníková, č. 46/60, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Pilař
Podzimní pohled do kraje
Položka č.: 245558Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:10
akvarel, papír, 1962, 19,5 x 27,5 cm, sign. PD Pilař 1962, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
L. Hajský
Pohodlíčko
Položka č.: 245628Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:05
akvarel, tuš, papír, 1. polovina 20. století, 42 x 29,5 cm, monogr. PD LH, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu
-
K. Novák
První sníh
Položka č.: 245869Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:31
olej, karton, 26,5 x 43 cm, sign. PD K. Novák, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neumann
Babička
Položka č.: 246712Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:20
tužka, akvarel, papír, 25,7 x 22,5 cm, sign. DU Neumann, studentská práce, papír při krajích zažloutlý, lehce zvlněný, při levém okraji natržený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Ernest
Jan Amos Komenský
Položka č.: 246736Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:07
lept, 5,8 x 5,8 cm, sign. DU J. Ernest, č. 34/60, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
R. H. Hickmann
Zátiší s kyticí
Položka č.: 247086Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:03
kvaš, papír, 1944, 39,7 x 49,7 cm, sign. PD R. Hickmann XI. X. 44, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Drahotín Šulla
(1932)
Po koupeli
Položka č.: 250858Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:47
bromostříbrná fotografie, 22 x 13,8 cm, sign. vzadu D. Šulla, při okrajích lehce pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Žena s vějířem
Položka č.: 250859Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:33
bromostříbrná fotografie, 15,2 x 15,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Kysela
(1913-2004)
Před bouřkou
Položka č.: 250862Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:31
bromostříbrná fotografie, 18 x 18 (33 x 28,2) cm, pozdější zvětšenina, vzadu popsáno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák Josefa Sudka na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, člen ČKFA
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO