Helena Vanišová
Letní noc
Položka č.: 819Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 19:07
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Helena Vanišová
Kamenité pole
Položka č.: 820Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 19:08
akvarel, papír, 10,5 x 19,5 cm, sign. LD H. Vanišová, rám, vzadu autorský štítek s popisem, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Helena Vanišová
Skalní město
Položka č.: 821Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 19:09
akvarel, papír, 10,5 x 13 cm, sign. LD H. Vanišová , rám, vzadu štítek s popisem, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Helena Vanišová
Plody zahrádky
Položka č.: 822Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 19:10
Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)
Helena Vanišová
Zátiší se židlí
Položka č.: 823Vyvolávací cena: 5.900 CZK (246 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 19:11
olej, plátno, 70 x 50 cm, sign. PD H. Vanišová, vzadu štítek s popisem, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze
Aktuální cena: 5.900 CZK (246 €)
Dagmar Vašáková
Bolest
Položka č.: 824Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 19:12
lept, 1989, 65 x 49,5 cm, sign. PD Dagmar Vašáková 89, č. 19/100, mimo tisk mírně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Dagmar Vašáková
Vrba
Položka č.: 825Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 19:13
lept, 1989, 64,5 x 49,5 cm, sign. PD Dagmar Vašáková 89, č. 24/60, při levém okraji na několika místech natrženo, mírně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Josef Velčovský
Půlnoční slunce
Položka č.: 826Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 19:14
litografie, 1994, 32 x 26,5 cm, sign. PD Velčovský 94, č. 14/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Josef Velčovský
Strom
Položka č.: 827Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 19:15
litografie, 1994, 32 x 42,5 cm, sign. PD Velčovský 94, č. 25/130, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society
Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)
Blanka Velová
Lodička
Položka č.: 828Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 19:16
tuš, akvarel, papír, 41,9 x 29,5 cm, sign. PD Blanka Velová, papírová pasparta, papírová pasparta ohmataná, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. C. Boudy a M. Salcmana na PedF UK v Praze
Aktuální cena: 950 CZK (40 €)
Karel Veselý-Nadějkovský
(1912-1997)
Květina ve váze
Položka č.: 829Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 19:17
tempera, karton, 1982, 49,8 x 25,8 cm, sign. PD K. Veselý N. 82, LD a LH v růžku chybí kousek barvy, pravý horní roh naražen, LH u okraje karton pod malbou pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Karel Vik
(1883-1964)
Osvobození II.
Položka č.: 831Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 19:19
dřevoryt, 1919, 40 x 35 cm, sign. PD Vik, soupis V.D. 27, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Karel Vik
(1883-1964)
Svatý Václav
Položka č.: 832Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 19:20
dřevoryt, 28, 1 x 22, 8 cm, značeno PD v desce Vik, Antikvariát Dlážděná, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Karel Vik
(1883-1964)
Pražský hrad
Položka č.: 833Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 19:21
dřevoryt, 1944, 27, 7 x 23 cm, sign. LD Vik, Antikvariát Dlážděná, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Karel Vik
(1883-1964)
Hrad Kost
Položka č.: 834Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 19:22
dřevoryt, 1941, 28,9 x 24,1 cm, sign. PD Vik, č. 47/220, při okraji natržený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České…
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Karel Vik
(1883-1964)
Katedrála sv. Václava v Olomouci
Položka č.: 835Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 19:23
dřevoryt, 34,5 x 26,7 cm, sign. PD Vik, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádn…
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Jindra Viková
Prostředník
Položka č.: 836Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 19:24
serigrafie, 2006, 35 x 30 cm, sign. PD Jindra Viková 2006, rám, č. 24/30 B, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. O. Eckerta na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Lenka Vilhelmová
Položka č.: 837Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 19:25
suchá jehla, 19 x 14,5 cm, sign. PD Vilhelmová, rám, č. 51/100, žákyně prof. L. Čepeláka, R. Ondráčka a S. Ballardiniho na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Zoja Villalobos
(1948-2003)
Labyrint
Položka č.: 838Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 19:26
František Vlach
PF 2011 (konvolut 5ks)
Položka č.: 839Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 19:27
5x litografie, 2010, vše sign. PD Vlach 2010, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmylové škole v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Eva Vlasáková
Labyrint srdce I.
Položka č.: 840Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 19:28
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Eva Vlasáková
On the Table
Položka č.: 841Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 19:29
akvatinta, suchá jehla, 48,5 x 36 cm, sign. PD Eva Vlasáková , č. 4/35, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně J. Muziky, C. Raynei
Eva Vlasáková
Konverzace
Položka č.: 842Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 19:30
kombinovaná technika, 59 x 49,5 cm, sign. PD Eva Vlasáková, č. 20/35, žákyně J. Muziky, C. Raynei
Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)
Augustin Vlček
(1865-1934)
Děti Antonína Slavíčka, Eva a Jan
Položka č.: 843Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 19:31
olej, sololit, 1902, 38,5 x 38,5 cm, sign. PU Vlček 1902, rám ), Augustin Vlček byl českým malířem portrétů a restaurátorem. Studoval na pražské Akademii u Antonína Lhoty a Františka Čermáka a následně na mnichovské Akademii. Jeho malířské dílo, především portréty, charakterizuje dobový secesní akad…
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Orloj na Staroměstském náměstí
Položka č.: 844Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 19:32
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Marie Vořechová - Vejvodová
(1889-1974)
Po dešti / Březnice
Položka č.: 845Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 19:33
akvarel, papír, 1941, 41,5 x 57,5 cm, sign. PD M. Vořechová, rám, na zadní straně štítek s autorským popisem a razítko autorky, štítek z výstavy Umělecké besedy v Alšově síni od 8.12.1942 do 10.1.1943, Antikvariát Dlážděná, žákyně J. Schussera a J. Schikanedera na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Magdaléna Vovsová
Ona (červená)
Položka č.: 846Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 19:34
Magdaléna Vovsová
Ona (černá)
Položka č.: 847Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 19:35
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Olga Vychodlilová
Netřesk
Položka č.: 848Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 19:36
lept, akvatinta, 32 x 25 cm, sign. PD Olga Vychodilová, č. 52/100, pravý okraj zažloutlý, na jednom místě politý, papír mírně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Andy Warhol
(1928-1987)
Torsos
Položka č.: 849Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 19:37
plakát, 150,5 x 101 cm, sign. DU Andy Warhol, rám
Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)