• Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Žena

    Položka č.: 283380

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:13

    dřevoryt, 6,6 x 4,5 cm, sign. DU Zd. Mézl, Exlibris Ing. J. Háček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Lustr

    Položka č.: 283379

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:14

    ručně kolorovaný dřevoryt, 11,2 x 7 cm, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Loď

    Položka č.: 283378

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:15

    dřevoryt, 8 x 8 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Vavřín

    Položka č.: 283375

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:16

    dřevoryt, 9,5 x 8,5 cm, sign. DU Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Liberté

    Položka č.: 283374

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:17

    dřevoryt, 1986, 17 x 9, 1 cm, sign. PD Zd. Mézl, pozvánka Turf klub SSM setkání se Zdeňkem Mézlem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Tři bohyně

    Položka č.: 283373

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:18

    dřevoryt, 6, 7 x 5, 2 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Chyceni v síti

    Položka č.: 283372

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:19

    dřevoryt, 10 x 10,5 cm, Exlibris J. Souverein, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Zátiší s brašnou

    Položka č.: 283371

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:20

    dřevoryt, 10,5 x 8,7 cm, sign. DU Zd. Mézl, Exlibris Dr. Vladimír Tichý, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Hippokratův luk

    Položka č.: 283370

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:21

    dřevoryt, 5,5 x 4 cm, sign. DU Zd. Mézl, Exlibris, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Strom života

    Položka č.: 283369

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:22

    dřevoryt, 17,7 x 21,3 cm, sign. PD Zd. Mézl, č. 15/120, lehce pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    O lásce a proměnách - mořská panna

    Položka č.: 283368

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:23

    dřevoryt, 22 x 8,5 cm, sign. PD Zd. Mézl, Sjezd sběratelů a přátel Ex libris Prostějov 1995, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Anděl

    Položka č.: 283367

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:24

    litografie, 12,5 x 13 cm, sign. DU Zd. Mézl, Sjezd sběratelů a přátel Ex libris a grafiky Chrudim 10. a 11. října 1992, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Museum Litterarum Bohemicarum Pragae Bibliothecae Strahoviensis Aula Theologica Dicta

    Položka č.: 283366

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:25

    dřevoryt, 13 x 9,5 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Jinoch

    Položka č.: 283377

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:26

    dřevoryt, 9 x 5,5 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Familia Kaizl Ex Kriminalibus

    Položka č.: 283376

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:27

    dřevoryt, 12 x 6,7 cm, sign. LD Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Královna

    Položka č.: 283365

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:28

    dřevoryt, 7 x 4 cm, sign. DU Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Námořník

    Položka č.: 283364

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:29

    dřevoryt, 11,4 x 3,7 cm, sign. DU Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Jovan Dezort

    (1934)

    Jelínek

    Položka č.: 244395

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:30

    bromostříbrná fotografie, 20 x 18 cm, sign. na zadní straně J. Dezort, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole grafické v Praze, člen Asociace fotografů České republiky a Asociace profesionálních fotografů

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Vladimír Hanzl

    (1932)

    Zasněžená krajina

    Položka č.: 256710

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:31

    bromostříbrná fotografie, 23,8 x 31,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Helbich

    (1929)

    Ruiny

    Položka č.: 244406

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:32

    bromostříbrná fotografie, 1996, 13 x 17,5 (17,7 x 24) cm, sign. na zadní straně Petr Helbich, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Helbich

    (1929)

    Výmola u Škvorecké obory

    Položka č.: 244405

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:33

    bromostříbrná fotografie, 1996, 14,5 x 19,5 cm, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Helbich

    (1929)

    Dobřejovický potok

    Položka č.: 244404

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:34

    bromostříbrná fotografie, 1996, 12,7 x 17,6 (18 x 23,7) cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Janda

    (1907-2000)

    Beskydy

    Položka č.: 256724

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:35

    bromostříbrná fotografie, 17,3 x 23,6 cm, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Bílé opojení

    Položka č.: 256300

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:36

    bromostříbrná fotografie, kolem r. 1960, 18 x 13 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze, člen SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Portrét IV.

    Položka č.: 256291

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:37

    bromostříbrná fotografie, kolem r. 1960, 24 x 18,1 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze, člen SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Portrét III.

    Položka č.: 256290

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:38

    bromostříbrná fotografie, kolem r. 1960, 24 x 18,1 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze, člen SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Portrét II.

    Položka č.: 256289

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:39

    bromostříbrná fotografie, kolem r. 1960, 24 x 18,1 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze, člen SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Portrét I.

    Položka č.: 256288

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:40

    bromostříbrná fotografie, kolem r. 1960, 24,2 x 18 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze, člen SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Bílé opojení

    Položka č.: 256287

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:41

    bromostříbrná fotografie, kolem r. 1960, 24 x 18,1 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze, člen SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Bílé opojení

    Položka č.: 256286

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:42

    bromostříbrná fotografie, kolem r. 1960, 24 x 18,1 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze, člen SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook