• Hans-Emil Braun - Kirchberg

    (1887-1971)

    Exlibris Alfred Schweyer

    Položka č.: 134

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:44

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Antonín Burka

    (1896-1947)

    Trakař plný knih (ex libris Fr. Lukavský)

    Položka č.: 135

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:45

    dřevoryt, 7,7 x 9 cm, sign. PD A. Burka, značeno LD v desce AB, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Busta dívky (ex libris Jaroslav Černý)

    Položka č.: 136

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:46

    litografie, 6,2 x 6 cm, značeno v tisku P. Dillinger, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Jaroslav Dobrovolský

    (1895-1942)

    Stromy (ex libris Jaroslav Mrázik)

    Položka č.: 137

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:47

    dřevoryt, 1936, 9,5 x 7 cm, značeno PD v desce JD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jaroslav Dobrovolský

    (1895-1942)

    Květina (ex libris Weisz Imre Konyve)

    Položka č.: 138

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:48

    dřevoryt, 9,4 x 6,9 cm, sign. PD Jaroslav Dobrovolský, zezadu papíru autorské razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Papoušek (Ex libris Klubu pěstitelů exotického ptactva)

    Položka č.: 139

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:49

    lept, 1949, 9,7 x 6,4 cm, sign. PD Fleissig, monogr. PD v desce VF 1949 , zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Kytice (ex libris J. Černá)

    Položka č.: 140

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:50

    lept, 1944, 10,5 x 6,4 cm, monogr. v desce VF 1944; zezadu na papíru autorské razítko, zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Roubenka mezi stromy (ex libris Jaroslav Černý)

    Položka č.: 141

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:51

    lept, 7,5 x 5,8 cm, sign. PD Fleissig, značeno v desce PD V Fleissig, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Žena (ex libris M. Jančáková)

    Položka č.: 142

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:52

    dřevořez, 10,3 x 8,1 cm, sign. PD Fleissig, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Ex libris B. B. B.

    Položka č.: 143

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:53

    dřevoryt, 1927, 10, 7 x 10, 7 cm, sign. PD Josef Hodek, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Hannah Höch

    (1889-1978)

    Ex libris

    Položka č.: 144

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:54

    tisk, 9,5 x 7 cm, značeno PD H. H., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Ženský akt

    Položka č.: 145

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:55

    dřevoryt, 11,6 x 7,2 cm, značeno LD F.K., Exlibris JuDr. Jan Šimon, druhotisk pro členy SSPE přátelsky Jiří Hruška, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Květiny

    Položka č.: 146

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:56

    dřevoryt, 11,4 x 8,2 cm, sign. PD F. Kobliha, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    U okna ( ex libris Vacslav Rudl)

    Položka č.: 147

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:57

    dřevoryt, 11,5 x 9,6 cm, značeno v desce PD M.A, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Gustav Mootse

    (1885-1957)

    Exlibris

    Položka č.: 148

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:58

    suchá jehla, 9,5 x 6,8 cm, značeno LD G. M. , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • František Mracký

    (1900-1971)

    Položka č.: 149

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:59

    akvatinta, 6,6 x 9,9 cm, sign. PD F. Mracký, Exlibris Jaroslav Mrázek, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Z knihovny Miloše Frice

    Položka č.: 150

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:00

    linoryt, 7 x 10 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Karel Němec

    (1879-1960)

    Šlechtic (ex libris Mojmir Helcelet)

    Položka č.: 151

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:01

    linoryt, 13 x 7,8 cm, zažloutlý, na okrajích ohmataný papír, u pravého okraje lehce natržený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studoval v malířské škole A. Kalvody, poté žák H. Schwaigera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a SVUM v Hodoníně

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Neurčený autor (Německo)

    Satyr

    Položka č.: 152

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:02

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Familie Ehrhardt

    Položka č.: 153

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:03

    lept, 1917, 12 x 8,9 cm, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jan Paroubek

    (1877-1962)

    Šeřík

    Položka č.: 154

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:04

    dřevoryt, 1944, 5,8 x 5,9 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Bílka a K. Wellnera, člen Sppolku plzeňských výtvarníků, Svazu západočeských výtvarných umělců a SČVU

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • František Pavelka

    (1864-1948)

    Společnice (ex libris Luděk Dohnal)

    Položka č.: 155

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:05

    lept, akvatinta, 8,5 x 7,1 cm, na levém okraji papíru skvrnka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Václav Polívka

    (1896-1969)

    Šašek (ex libris Polívka)

    Položka č.: 156

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:06

    linoryt, 10,8 x 7 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Václav Polívka

    (1896-1969)

    Tanec (ex libris Vacl. polívka)

    Položka č.: 157

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:07

    linoryt, 9 x 8,8 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Václav Polívka

    (1896-1969)

    Šašek (ex libris F. Svoboda)

    Položka č.: 158

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:08

    linoryt, 11 x 8,5 cm, značeno PH v desce VP, lehce zažloutlý papír, u spodního okraje lehce pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Vojtěch Hynek Popelka

    (1888-1961)

    Písař

    Položka č.: 159

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:09

    dřevoryt, 8,8 x 6,9 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Vojtěch Hynek Popelka

    (1888-1961)

    Asijská žena se schamisenem

    Položka č.: 160

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:10

    dřevoryt, 11,8 x 9,7 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Vojtěch Hynek Popelka

    (1888-1961)

    Asijská žena se schamisenem

    Položka č.: 161

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:11

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Marko Rašica

    (1883-1963)

    Bouře a slunce na moři (ex libris Jakub Deml)

    Položka č.: 162

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:12

    dřevoryt, 8 x 6,7 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Richard Rother

    (1890-1980)

    Exlibris

    Položka č.: 163

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:13

    dřevoryt, 1961, 10,6 x 6,5 cm, sign DU Rother, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)