• Václav Rytíř

    (1889-1943)

    Bojovník s mečem (ex libris Dr. Jaroslav Barth)

    Položka č.: 164

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:14

    litografie, 9,1 x 6 cm, značeno v desce LD V. Rytíř. 08., lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Spolku sběratelů a přátel exlibris a The American Society of Bookplate collectors & designers

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Antonín Václav Slavíček

    (1895-1938)

    Pramen (ex libris MUDr. Jan Trůbl)

    Položka č.: 165

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:15

    dřevoryt, 8,2 x 8,5 cm, značeno DU v desce Ant. V. Slavíček, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Dítěte, Wurzla a V. H. Brunnera, člen Umělecké besedy a SVU

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Pyramida z knih (ex libris)

    Položka č.: 166

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:16

    dřevoryt, 10 x 7 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen Societé Nationale des Beaux-Art v Paříži, P…

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Peteris Upitis

    (1899-1989)

    Pejskej a kočička

    Položka č.: 167

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:17

    dřevoryt, 1965, 8 x 6 cm, sign. PD P. Upitis 1965, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Jedlík ( ex libris Jar. Hecht)

    Položka č.: 168

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:18

    zinkografie, 9,2 x 6,3 cm, u levého okraje papír lehce ohmatán, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Z knihovny

    Položka č.: 169

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:19

    dřevoryt, 8,5 x 6 cm, značeno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Máchův Máj

    Položka č.: 170

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:20

    lept, 14,7 x 10,5 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Ex libris Vlad. Nop, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Alena Antonová

    (1930-2021)

    Prokop Veliký

    Položka č.: 171

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:21

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Alena Antonová

    (1930-2021)

    Kvítí v konvici

    Položka č.: 172

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:22

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Alena Antonová

    (1930-2021)

    Housle

    Položka č.: 173

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:23

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Alena Antonová

    (1930-2021)

    Sova

    Položka č.: 174

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:24

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • David Baránek

    T.G. Masaryk

    Položka č.: 175

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:25

    lept, 1991, 11,3 x 9,7 cm, sign. PD Baránek David, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Cyril Bouda

    Být či nebýt

    Položka č.: 176

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:26

    dřevoryt, 11,5 x 9,2 cm, sign. PD C. Bouda, č. 66/100, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Cyril Bouda

    Věž - Ex libris

    Položka č.: 177

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:27

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • A. Brabcová

    Společné osamění

    Položka č.: 178

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:28

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Vladimír Bujárek

    (1913)

    Sex libris

    Položka č.: 179

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:29

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Exlibris

    Položka č.: 180

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:30

    linoryt, 7 x 11 cm, sign. PD Cinybulk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    F. X. Šalda

    Položka č.: 181

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:31

    litografie, 12,5 x 8,5 cm, sign. DU Cinybulk, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Bohumír Čáp

    Muž u vrby (ex libris August Peterka)

    Položka č.: 182

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:32

    dřevoryt, 1943, 9,2 x 9,2 cm, nepatrně pokrčený pravý horní roh papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Bohumír Čáp

    (1970-?)

    Kytice růží (ex libris Leopold Dolák)

    Položka č.: 183

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:33

    dřevoryt, 1936, 7,1 x 6 cm, lehce zažloutlý a nepatrně místy pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Bohumír Čáp

    (1970-?)

    Smrk u úplňku (ex libris Falladová Olga)

    Položka č.: 184

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:34

    litografie, 1943, 10,9 x 6,1 cm, lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Čech

    Sv. Klement Maria Hofbauer a Sv. Jan Nepomucký

    Položka č.: 185

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:35

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Čech

    Sv. Kosma a Damián

    Položka č.: 186

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:36

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jaroslav Dobrovolský

    (1895-1942)

    Obličej (ex libris dr. Lustig istván Könyve)

    Položka č.: 187

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:37

    dřevoryt, 1935, 9,4 x 6,9 cm, sign. PD Jaroslav Dobrovolský, autorské razítko na zadní straně papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Antonín Doležal

    (1900-1968)

    Na túře (ex libris Zdena Martinovičová)

    Položka č.: 188

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:38

    dřevoryt, 5,9 x 4 cm, sign. PD Ant, Doležal, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Antonín Doležal

    (1900-1968)

    Tři břízy (ex libris Anči Benešové)

    Položka č.: 189

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:39

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Antonín Doležal

    (1900-1968)

    Kostel (ex libris Pavla Peterková)

    Položka č.: 190

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:40

    dřevoryt, 8,6 x 3 cm, sign. PD Ant. Doležal, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Antonín Doležal

    (1900-1968)

    Stromy (ex libris Ladislav Svoboda)

    Položka č.: 191

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:41

    dřevoryt, 8,5 x 3,5 cm, sign. PD Ant. Doležal, u dolního okraje papíru nepatrná šmouha, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Antonín Doležal

    (1900-1968)

    Exotika (ex libris Jaroslav Jozefy)

    Položka č.: 192

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:42

    dřevoryt, 8,3 x 4,1 cm, značeno PD v desce AD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Antonín Doležal

    (1900-1968)

    Rybář (ex libris M. M. Poláčková)

    Položka č.: 193

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 18:43

    dřevoryt, 1943, 10,2 x 3 cm, značeno LD v desce AD 43, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)