Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Anděl
Položka č.: 103Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:13
serigrafie, 1980, 15, 6 x 15 cm, sign. DU Hořánek, Exlibris, Antikvariát Dlážděná, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Tomáš Hřivnáč
Ex libris Pavel Vlček - Leopard
Položka č.: 104Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:14
suchá jehla, 2022, 12,8 x 10 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2022, č. 1/20, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Tomáš Hřivnáč
Ex libris Evžen Haluzík - Tanečníci tanga
Položka č.: 105Vyvolávací cena: 680 CZK (29 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:15
suchá jehla, 2023, 13 x 10 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2023, č. 1/20, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 680 CZK (29 €)
Tomáš Hřivnáč
Ex libris Zdeněk Janeba - Tanečnice flamenca
Položka č.: 106Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:16
suchá jehla, 2020, 12,7 x 10 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2020, č. 18/25, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Tomáš Hřivnáč
Ex libris Zuzka a Tomáš - Indián v kanoi s lukem
Položka č.: 107Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:17
suchá jehla, 2022, 10 x 13 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2022, č. 1/20, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Tomáš Hřivnáč
Ex libris B. Rudas - Překážkový běh
Položka č.: 108Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:18
suchá jehla, 2020, 10 x 13 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2020, č. 9/20, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Tomáš Hřivnáč
Ex libris Martin Kubica - Podobizna ženy
Položka č.: 109Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:19
suchá jehla, 2022, 10 x 13 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáčv 2022, č. 1/25, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Ludmila Jiřincová
Dívka u stolu
Položka č.: 110Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:20
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Ludmila Jiřincová
Hodiny
Položka č.: 111Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:21
litografie, 5,8 x 4,4 cm, sign. DU L. Jiřincová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Milada Kazdová
(1911-2001)
Ptáček na větvičce
Položka č.: 112Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:22
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Peter Klúčik
Ex libris Vilém Stránský - Vrstvy vekov
Položka č.: 113Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:23
lept, 1983, 10,5 x 8,4 cm, sign. Klúčik 83, č. 59/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenie grafikov G bod
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Peter Klúčik
Ex libris Vilém Stránský - Koleso času
Položka č.: 114Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:24
lept, 1983, 10,5 x 8,5 cm, sign. Klúčik 83, č. 50/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenie grafikov G bod
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Peter Klúčik
Ex libris Vilém Stránský - Antropologická hojdačka
Položka č.: 115Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:25
lept, 1983, 10,7 x 8,4 cm, sign. PD Klúčik 83, č. 61/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenie grafikov G bod
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Bohuslav Knobloch
(1924-1998)
Konvolut 10-ti exlibris
Položka č.: 116Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:26
10x litografie, 21 x 10,5 cm, vše signováno, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Vladimír Komárek
Holuby
Položka č.: 117Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:27
suchá jehla, 9,7 x 8,5 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jan Antonín Pacák
(1941-2007)
Exlibris
Položka č.: 118Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:28
linoryt, 1983, 14 x 13 cm, sign. UD Pacák 83, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry a A. Paderlíka, člen SČUG Hollar, Tolerance
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Různí autoři
Soubor loutkářských exlibris
Položka č.: 119Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:29
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Různí autoři
Soubor 70. grafik
Položka č.: 120Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:30
70x tisk (tisk, zinek, dřevoryt, lept, litografie a další), 5 x 3,5 - 16 x 10,3 cm, soubor exlibris autorů: Bílek, Bouda C., Kobliha, Tichý, Zrzavý, Beran, Cinybulk, Florian M., Houra, Knobloch, Komárek, Lander, Oberthor, Rusek, K. Svolinský, Šimon P., Šváb a další, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Pravoslav Sovák
(1926)
V interiéru
Položka č.: 121Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:31
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Pravoslav Sovák
(1926)
Postava ve stínu
Položka č.: 122Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:32
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Ex libris Diethard Henig
Položka č.: 123Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:33
litografie, 12 x 9,9 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, A.T., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Ex libris Sandra Haage
Položka č.: 124Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:34
litografie, 12 x 10 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Karel Šafář
(1938-2016)
Položka č.: 126Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:36
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Karel Toman
(1931-2000)
Voják - Ex libris
Položka č.: 127Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:37
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jiří Trnka
(1912-1969)
Don Quichot (ex libris T. Jašková)
Položka č.: 128Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:38
zinkografie, 8,2 x 6,3 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, vyučen loutkářství u J. Skupy v Plzni, žák J. Bendy na UMPRUM v Praze
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Zoltán Vén
Drak
Položka č.: 129Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:39
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Martin Benka
(1888-1971)
Houslista a děvče v krojích (Ex Libris Prof. Jiří Siblík)
Položka č.: 130Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:40
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jaro Beran
(1892-1962)
Napoleonicis (ex libris Pavel Vodehnal)
Položka č.: 131Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:41
dřevoryt, 8,1 x 5,6 cm, značeno v desce PD JB, zezadu autorské razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, navštěvoval kurzy kreslení a malování při Severočeském muzeu v Liberci, vyučil se uměleckému řezbářství
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jaro Beran
(1892-1962)
Přednáška (ex libris Antonín Kodeš)
Položka č.: 132Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:42
dřevoryt, 1929, 10,3 x 7,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, navštěvoval kurzy kreslení a malování při Severočeském muzeu v Liberci, vyučil se uměleckému řezbářství
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Hans-Emil Braun - Kirchberg
(1887-1971)
Exlibris Elsie Bauknecht
Položka č.: 133Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:43
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)