• Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Anděl

    Položka č.: 103

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:13

    serigrafie, 1980, 15, 6 x 15 cm, sign. DU Hořánek, Exlibris, Antikvariát Dlážděná, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Pavel Vlček - Leopard

    Položka č.: 104

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:14

    suchá jehla, 2022, 12,8 x 10 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2022, č. 1/20, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Evžen Haluzík - Tanečníci tanga

    Položka č.: 105

    Vyvolávací cena: 680 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:15

    suchá jehla, 2023, 13 x 10 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2023, č. 1/20, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 680 CZK (29 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Zdeněk Janeba - Tanečnice flamenca

    Položka č.: 106

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:16

    suchá jehla, 2020, 12,7 x 10 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2020, č. 18/25, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Zuzka a Tomáš - Indián v kanoi s lukem

    Položka č.: 107

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:17

    suchá jehla, 2022, 10 x 13 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2022, č. 1/20, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris B. Rudas - Překážkový běh

    Položka č.: 108

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:18

    suchá jehla, 2020, 10 x 13 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2020, č. 9/20, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Martin Kubica - Podobizna ženy

    Položka č.: 109

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:19

    suchá jehla, 2022, 10 x 13 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáčv 2022, č. 1/25, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Dívka u stolu

    Položka č.: 110

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:20

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Hodiny

    Položka č.: 111

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:21

    litografie, 5,8 x 4,4 cm, sign. DU L. Jiřincová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Ptáček na větvičce

    Položka č.: 112

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:22

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Peter Klúčik

    Ex libris Vilém Stránský - Vrstvy vekov

    Položka č.: 113

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:23

    lept, 1983, 10,5 x 8,4 cm, sign. Klúčik 83, č. 59/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenie grafikov G bod

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Peter Klúčik

    Ex libris Vilém Stránský - Koleso času

    Položka č.: 114

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:24

    lept, 1983, 10,5 x 8,5 cm, sign. Klúčik 83, č. 50/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenie grafikov G bod

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Peter Klúčik

    Ex libris Vilém Stránský - Antropologická hojdačka

    Položka č.: 115

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:25

    lept, 1983, 10,7 x 8,4 cm, sign. PD Klúčik 83, č. 61/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenie grafikov G bod

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Konvolut 10-ti exlibris

    Položka č.: 116

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:26

    10x litografie, 21 x 10,5 cm, vše signováno, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Vladimír Komárek

    Holuby

    Položka č.: 117

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:27

    suchá jehla, 9,7 x 8,5 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jan Antonín Pacák

    (1941-2007)

    Exlibris

    Položka č.: 118

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:28

    linoryt, 1983, 14 x 13 cm, sign. UD Pacák 83, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry a A. Paderlíka, člen SČUG Hollar, Tolerance

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Různí autoři

    Soubor loutkářských exlibris

    Položka č.: 119

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:29

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Různí autoři

    Soubor 70. grafik

    Položka č.: 120

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:30

    70x tisk (tisk, zinek, dřevoryt, lept, litografie a další), 5 x 3,5 - 16 x 10,3 cm, soubor exlibris autorů: Bílek, Bouda C., Kobliha, Tichý, Zrzavý, Beran, Cinybulk, Florian M., Houra, Knobloch, Komárek, Lander, Oberthor, Rusek, K. Svolinský, Šimon P., Šváb a další, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Pravoslav Sovák

    (1926)

    V interiéru

    Položka č.: 121

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:31

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Pravoslav Sovák

    (1926)

    Postava ve stínu

    Položka č.: 122

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:32

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Ex libris Diethard Henig

    Položka č.: 123

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:33

    litografie, 12 x 9,9 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, A.T., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Ex libris Sandra Haage

    Položka č.: 124

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:34

    litografie, 12 x 10 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Položka č.: 126

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:36

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Voják - Ex libris

    Položka č.: 127

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:37

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jiří Trnka

    (1912-1969)

    Don Quichot (ex libris T. Jašková)

    Položka č.: 128

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:38

    zinkografie, 8,2 x 6,3 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, vyučen loutkářství u J. Skupy v Plzni, žák J. Bendy na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Zoltán Vén

    Drak

    Položka č.: 129

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:39

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Martin Benka

    (1888-1971)

    Houslista a děvče v krojích (Ex Libris Prof. Jiří Siblík)

    Položka č.: 130

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:40

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jaro Beran

    (1892-1962)

    Napoleonicis (ex libris Pavel Vodehnal)

    Položka č.: 131

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:41

    dřevoryt, 8,1 x 5,6 cm, značeno v desce PD JB, zezadu autorské razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, navštěvoval kurzy kreslení a malování při Severočeském muzeu v Liberci, vyučil se uměleckému řezbářství

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jaro Beran

    (1892-1962)

    Přednáška (ex libris Antonín Kodeš)

    Položka č.: 132

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:42

    dřevoryt, 1929, 10,3 x 7,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, navštěvoval kurzy kreslení a malování při Severočeském muzeu v Liberci, vyučil se uměleckému řezbářství

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Hans-Emil Braun - Kirchberg

    (1887-1971)

    Exlibris Elsie Bauknecht

    Položka č.: 133

    Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:43

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)