• Zuzana Nováčková

    (1945-2020)

    Krystal

    Položka č.: 349

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 16:48

    lept, 20 x 13,5 cm, sign. PD Nováčková, č. 60/60

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Pavel Major

    Triptych

    Položka č.: 350

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 16:49

    3 litografie, 1976, vše 14 x 12 cm, vše sign. PD P. Major 76, č. 104/200, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Ivo Ševčík

    Vousatý

    Položka č.: 351

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 16:50

    tuš, papír, 1979, 23 x 37 cm, sign. PD Ivo Ševčík 79

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Dívka se psem

    Položka č.: 352

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 16:51

    2x lept, 13,5 x 11,2 cm, sign. PD M. M. Šechtlová, č. 7/8; 9/100, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Ladislav Hojný

    Zážitek

    Položka č.: 353

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 16:52

    linoryt, 1980, 33 x 23 cm, sign. PD Hojný Lad 80, č. 79/90, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Ladislav Hojný

    Diptych

    Položka č.: 354

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 16:53

    linoryt, 1985, 18 x 19; 16 x 13 cm, vše sign. Hojný Lad., č. 22/65; 7/85, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • V. Kovařík

    Ozbrojený muž

    Položka č.: 355

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 16:54

    tuš, akvarel, papír, 1970, 31 x 22,5 cm, sign. PD V. Kovařík 70

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Radomír Kolář

    (1924-1993)

    Souboj

    Položka č.: 356

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 16:55

    linoryt, 1964, 14 x 22 cm, žák prof. M. Holého na AVU v Praze, člen Armádního výtvarného studia

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jiří Neurwith

    Muzikanti, Muzikant

    Položka č.: 357

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 16:56

    2 x lept, 1988, 13 x 12,5; 12,5 x 9 cm, sign. PD Neuwirth 88, a. t.

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Matěj Svoboda

    Tři muži

    Položka č.: 358

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 16:57

    lept, 1986, 15 x 18 cm, sign. PD M. Svoboda, č. 56/100, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen UVU, zakladatel skupiny 68 pod plachtou a skupiny Tolerance, předseda Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Dobroslav Halata

    Postavy

    Položka č.: 359

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 16:58

    lept, 1978, 17,5 x 12 cm, sign. PD D. Halata 78, a. t., žák prof. V. Menčíka na VŠUP v Praze, člen JUV v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Ivan Kremláček

    Položka č.: 360

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 16:59

    litografie, 1979, 18,5 x 27,5 cm, sign. PD Ivan Kremláček 79, a. t. , PD věnování

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Ivan Kremláček

    Dáma v modrých šatech

    Položka č.: 361

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 17:00

    akvarel, papír, 21,5 x 14,5 cm, sign. PD Ivan Kremláček

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Zdeňka Heritesová

    (1896-1975)

    Klíč, Pražský hrad

    Položka č.: 362

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 17:01

    1x lept, 1x litografie, 19 x 14; 11 x 11 cm, vše sign. PD Heritesová, žákyně prof. J. Schikanedera a A. Hofbauera na VŠUP v Praze, později studium na Académie de la Grande Chaumière v Paříži, členka SČUG Hollar, Jednoty umělců výtvarných a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Ruda Šváb

    (1909-1989)

    Kolonáda

    Položka č.: 363

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 17:02

    fixy, papír, 21 x 19,5 cm

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Diptych

    Položka č.: 364

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 17:03

    2x litografie, 18 x 11,5; 15 x 6 cm, sign. PD M. Houra, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Petr Chalabala

    (1946-1999)

    Kořalka

    Položka č.: 365

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 17:04

    litografie, 1979, 38 x 26,5 cm, sign. Pd Chalabala 79, č. 74/95, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Michal Lauda

    Bez prostoru

    Položka č.: 366

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 17:05

    serigrafie, 17 x 30 cm, sign. PD M. Lauda, č. 75/80, žák prof. M. Hrdiny, M. Polcara a J. Vlčka na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Petr Tamchyna

    (1943-1980)

    Profil

    Položka č.: 367

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 17:06

    serigrafie, 18 x 15,5 cm, sign. DU Tamchyna, a. t., žák prof. V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Petr Tamchyna

    (1943-1980)

    Dívčí hlava

    Položka č.: 368

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 17:07

    serigrafie, 21 x 12 cm, sign. DU Tamchyna, a. t., žák prof. V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Olga Čechová

    (1925-2010)

    Čert

    Položka č.: 369

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 17:08

    litografie, 33 x 24,5 cm, sign. DU Olga Čechová

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Věruna Melčáková Juneková

    Vzpomínka

    Položka č.: 370

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 17:09

    lept, 1980, 13 x 10,3 cm, sign. DU Věruna Melčáková Juneková, autorský tisk

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Michal Landa

    Postava, Žena

    Položka č.: 371

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 17:10

    litografie, ocelorytina, 1977, 1976, 14 x 14; 12 x 8,5 cm, sign. PD Michal Landa 77, sign. PD Michal Landa 76, č. 9/20, č. 4/30

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Ladislav Kuklík

    Praha, Silnice

    Položka č.: 372

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 17:11

    2 x lept, akvatinta, 1978, 1976, 8 x 17; 6 x 8,5 cm, sign. PD L. Kuklík 78, sign. PD L. Kuklík 76, č. 69/200, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Ladislav Kuklík

    Žena, Ženský akt

    Položka č.: 373

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 17:12

    2 x lept, akvatinta, 1982, 1986, 9 x 12; 11 x 7,5 cm, sign. DU L. Kuklík, č. 65/100, č. 70/80, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Ladislav Kuklík

    Žena v šátku, Praha

    Položka č.: 374

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 17:13

    2 x lept, akvatinta, 1978, 1977, 10,5 x 7; 5 x 8 cm, sign. PD L. Kuklík 78, sign. PD L. Kuklík 77, č. 39/50, č. 4ý/200, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Starý strom

    Položka č.: 375

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 17:14

    litografie, 20 x 19,5 cm, sign. PD V. Sivko, č. 4/60, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Bratislavě

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Věruna Melčáková Juneková

    Spící harfa

    Položka č.: 376

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 17:15

    lept, 1980, 8,5 x 7 cm, sign. DU Věruna Melčáková Juneková

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Ladislav Kuklík

    Sedící akt, Ležící akt

    Položka č.: 377

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 17:16

    2 x lept, akvatinta, 1980, 11 x 7; 3 x 5 cm, sign. DU L. Kuklík 80, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Vladimír Komárek

    Tři poháry

    Položka č.: 378

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 17:17

    linoryt, 15 x 16,5 cm, sign. DU VKomárek, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)