• Petr Alois Hampl

    Čtenář, Ulita

    Položka č.: 319

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 16:18

    2x lept, 1978, 15,5 x 11,5 cm, sign. PD P. Hampl, č. 60/70; 28/100

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Petr Alois Hampl

    Diptych

    Položka č.: 320

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 16:19

    2x lept, 1977, 15 x 10; 13 x 9 cm, sign. PD , č. 26/30; 16/60

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926-2021)

    Hudebník

    Položka č.: 321

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 16:20

    litografie, 31,5 x 23,5 cm, sign. PD N. Synecká

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

  • Mikuláš Lubomírský

    (1941-2009)

    Hnízdo

    Položka č.: 322

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 16:21

    akvatinta, kombinovaná technika, 1983, 22,5 x 13, 5 cm, sign. PD Mikuláš Lubomírský 83, a. t.

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Karel Teissig

    (1925-2000)

    Jablko

    Položka č.: 323

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 16:22

    tisk, 1978, 19 x 19 cm, sign. DU K. Teissig, a. t., studium na soukromé škole V. Sychry v Mánesu, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze, studium na Royal Académie des Beaux Arts v Bruselu, předseda Klubu ilustrátorů dětské knihy, člen skupiny Etapa

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Ludmila Dudová Lojdová

    Jen se náthnout..., Zrcadlo

    Položka č.: 324

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 16:23

    2 x suchá jehla, kombinovaná technika, 1980, 16 x 12,5; 12 x 8 cm, sign. PD L. Lojdová, sign. PD Lojdová, č. 60/70; č. 45/50

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jaroslav Pop

    (1920-1994)

    Hudebník, Mimi

    Položka č.: 325

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 16:24

    2 x tuš, kombinovaná technika, papír, 1979, 15,5 x 13,5; 22,5 x 16,5 cm, sign. PD Pop

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Mikuláš Lubomírský

    (1941-2009)

    Položka č.: 326

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 16:25

    tuš, kombinovaná technika, papír, 1968, 28 x 16 cm, PD monogr. ML 68, č. 62/150

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Karel Teissig

    (1925-2000)

    F. M. Dostojevskij

    Položka č.: 327

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 16:26

    dřevoryt, 1982, 30 x 23 cm, sign. DU K. Teissig, studium na soukromé škole V. Sychry v Mánesu, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze, studium na Royal Académie des Beaux Arts v Bruselu, předseda Klubu ilustrátorů dětské knihy, člen skupiny Etapa

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Vladimír Komárek

    Portál, Židle

    Položka č.: 328

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 16:27

    1x dřevoryt, 1 x lept, 15 x 10,5; 11,5 x 7,5 cm, sign. PD V Komárek, č. 5/75, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Augustin Němejc

    (1861-1938)

    Krávy

    Položka č.: 329

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 16:28

    tužka, papír, 19,5 x 20,5 cm, sign. DU Aug. Němejc, levý kraj mírně odtrhnutý

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jiří Pálek

    Položka č.: 330

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 16:29

    lept, kombinovaná technika, 1988, 21,5 x 32 cm, sign. DU J. Pálek 88, a. t. , studium na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Ladislav Hojný

    Chaloupka

    Položka č.: 331

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 16:30

    dřevořez, 1988, 30 x 25 cm, sign. PD Hojný 88, č. 8/25, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Antonín Strnadel

    (1910-1975)

    Šohajové

    Položka č.: 332

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 16:31

    tisk, 28 x 20 cm, sign. PD A. Stnadel, žák J. Bendy na UMPRUM v Praze a M. Švabinského na AVU, člen UB a SVU Aleš

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Karel Oberthor

    Zimní krajiny

    Položka č.: 333

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 16:32

    2x litografie, 1963, 11,5 x 18; 12,5 x 19 cm, sign. DU K. Oberthor 63, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Hana Storchová

    Bota

    Položka č.: 334

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 16:33

    litografie, 19 x 14 cm, sign. LD H. Storchová, č. 74/103, soukromé studium u L. Jiřincové, žákyně prof. M. Holého a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a pražské skupiny Grafis

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Konvolut drobných grafik

    Položka č.: 335

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 16:34

    4x dřevoryt, od 9 x 8 do 19 x 9,5 cm, sign. vše Lukavský, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • František Burant

    (1924-2001)

    Portrét

    Položka č.: 336

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 16:35

    4x suchá jehla, vše 13,5 x 8 cm, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Josef Liesler

    Hlava, Lahev

    Položka č.: 337

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 16:36

    2 x litografie, 1967, 1977, 19 x 13; 12,5 x 9 cm, sign. PN Lisler 67, sign. DU Liesler 77, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Josef Liesler

    Ryba, Hlava

    Položka č.: 338

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 16:37

    2 x dřevořez, 1975, 10 x 13,5; 10,5 x 7,5 cm, sign. PD Liesler 75, sign. DU Liesler, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Eva Sendlerová

    (1939)

    Kmeny

    Položka č.: 339

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 16:38

    suchá jehla, 1980, 19,5 x 12 cm, sign. PD Sendlerová 80, žákyně prof. V. Tittelbacha a A. Paderlíka, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jan Strýček

    Položka č.: 340

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 16:39

    litografie, 1978, 20 x 15 cm, sign. PD Strýček 78, č. 52/60

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Položka č.: 341

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 16:40

    2x monotyp, 60. léta, vše cca 13 x 19 cm, sign. PD L. Stejskal, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Postavy

    Položka č.: 342

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 16:41

    litografie, 1973, 25,5 x 13 cm, sign. DU M. Houra 73, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Soubor tří grafických listů

    Položka č.: 343

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 16:42

    3 x litografie, 12 x 21,5; 12 x 10; 13,5 x 9,5 cm, vše sign. PD Kadrnožka, č. 7/13, č. 8/50, č. 14/100

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Otakar Štembera

    (1914-1999)

    Na výletě

    Položka č.: 344

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 16:43

    litografie, 29 x 21 cm, sing. PD Št., žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpka na VŠAPS ČVUT v Praze, spoluzakladatel humoristického časopisu Dikobraz

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Otakar Štembera

    (1914-1999)

    Šohaj

    Položka č.: 345

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 16:44

    litografie, 29x 18 cm, sing. PD Št., žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpka na VŠAPS ČVUT v Praze, spoluzakladatel humoristického časopisu Dikobraz

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Dušan John

    (1925)

    Rozkvetlá louka

    Položka č.: 346

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 16:45

    litografie, 27,5 x 19 cm, sign. PD D. John, č. 57/200, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jiří Pálek

    Na obzoru

    Položka č.: 347

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 16:46

    monotyp, 1981, 22 x 30 cm, sign. PD Pálek 81, studium na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Pravoslav Sovák

    (1926)

    Triptych

    Položka č.: 348

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 16:47

    3x litografie, 60. léta, vše cca 10 x 8 cm, vše sign. DU Sovák, studium na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, skupiny Exil a Skupiny G