-
Oldřich Hejkrlík
Podzim
Položka č.: 263711Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:07
akvarel, papír, 29,7 x 44 cm, sign. LD Hejkrlík, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Hejkrlík
Na kraji lesa
Položka č.: 263712Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:08
akvarel, papír, 29,8 x 44 cm, mírně zohýbaný okraj, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Hejkrlík
Podzimní les
Položka č.: 263713Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:09
akvarel, papír, 29,8 x 44 cm, sign. LD Hejkrlík, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Hejkrlík
Podzim v lese
Položka č.: 263714Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:10
akvarel, tuš, papír, 26 x 39,5 cm, sign. LD Hejkrlík, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Zeď
Položka č.: 264444Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:32
litografie, 34,5 x 43 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 8/46, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Václav Mašek
U svitu měsíce (návrh ilustrace)
Položka č.: 265764Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:34
lavírovaná tuš, papír, 30 x 19,8 cm, nepatrně zašlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Natus-Šalamounová
(1934-2014)
Kočky
Položka č.: 266379Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:36
litografie, 1991, 43 x 31,8 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamoun, č. 33/50, na papíře drobné skvrnky, při okrajích lehce pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Paulus
Horská scenerie
Položka č.: 266420Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:38
olej, sololit, 1994, 47,8 x 68 cm, sign. PD Paulus 94, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Paulus
Rybník
Položka č.: 266421Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:40
olej, sololit, 1997, 33,5 x 51,4 cm, sign. D Paulus 97, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 750 CZK (32 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Kytice v okně
Položka č.: 267115Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:42
dřevoryt, 42,5 x 31 cm, papír na rozích pokrčen, levý okraj papíru otřepen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
S. Imramovská
Slunečnice
Položka č.: 267116Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:44
dřevoryt, 1974, 24 x 16,2 cm, sign. PD S. Imramovská 74, zažloutlý papír, pravý okraj papíru otřepen, PD a PH na papíru skvrna od vody, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
2 poháry
Položka č.: 267244Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:08
suchá jehla, 11,9 x 7,4 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 2/50, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michael Rittstein
(1949)
Lahkým krokom
Položka č.: 267386Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:46
tisk, plakát, formát A2 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Javad Alizadeh
(1953)
Tomáš Skuhravý
Položka č.: 268272Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:01
tuš, papír, 34,7 x 23,9 cm, sign. PD Javad, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Javad Alizadeh
(1953)
Lothar Matthäus
Položka č.: 268273Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:00
tuš, papír, 34,6 x 23,7 cm, sign. PD Javad, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zoran Opačič
Earvin Magic Johnson
Položka č.: 268274Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:28
pastel, akvarel, tuš, papír, 1991, 32,2 x 23,2 cm, sign. PD Zoran Opačič 91, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Gustav S. Maran
(1886-1983)
Pohled na Pražský hrad
Položka č.: 268391Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:24
lept, 19 x 30 cm, sign. PD Maran , rám, PD zančeno v tisku S.G. Maran, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Půlnoční město
Položka č.: 268674Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:10
dřevoryt, 9 x 9 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindra Viková
(1946)
Hlava
Položka č.: 268683Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:12
pálená keramika, průměr 10,5 cm, sign. PD Viková, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindra Viková
(1946)
Hlava ženy
Položka č.: 268684Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:14
pálená keramika, průměr 14 cm, sign. DU Viková, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Zátiší s ovocem
Položka č.: 268775Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:48
tempera, papír, 32,5 x 42 cm, sign. LD , rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Na kraji vesnice
Položka č.: 268776Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:50
olej, plátno, 1945, 33,5 x 36 cm, monogr. LD , rám, malba zkrakelována, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Šimšíková
Tři muži v kloboukách
Položka č.: 268906Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:19
olej, karton, 50 x 35 cm, sign. PD, mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Chrám sv. Mikuláše na Malé straně
Položka č.: 268925Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:27
tisk, pastel, zlatá barva, 56 x 40 cm, monogr. PD JK, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Lacina
(1934-2004)
Kytice ´80
Položka č.: 269268Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:51
litografie, 1980, 29,1 x 19,8 cm, sign. DU Lacina 80, 21916, ze souboru Kytice ´80, 48 kusů originálních grafických listů. Výšlo nákladem autorů, Praha 1981, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Fišárka na VŠUP v Praze, člen Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Židle pod svícnem
Položka č.: 269282Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:48
dřevoryt, 18 x 9 cm, sign. UD V. Komárek, ohlý roh, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Hruška
(1930)
Tvář ženy
Položka č.: 269285Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:43
linoryt, 19 x 14 cm, sign. PD K. Hruška, č. 173/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, prof. F. Tröstera na DAMU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vilma Vrbová-Kotrbová
(1905-1993)
Sčesání vlasů do culíku
Položka č.: 269288Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:30
litografie, 1989, 22 x 14 cm, sign. LD Vilma Vrbová 89, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jandová
(1938-2008)
Kostel
Položka č.: 269290Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:45
lept, 16 x 12,5 cm, sign. DU L. Jandová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Müllera, V. Silovského a V. Tittelbacha na AVU v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jandová
(1938-2008)
Růže
Položka č.: 269291Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:44
lept, 20 x 13 cm, sign. DU L. Jandová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Müllera, V. Silovského a V. Tittelbacha na AVU v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO