• Josef Pitter

    (1881-1925)

    Chlapec na koni

    Položka č.: 229

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2024 15:00

    lept, 14 x 19 cm, rám, PD značeno v desce, lehce zašpiněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Vojtěch Preissig

    (1873-1944)

    Portrét otce

    Položka č.: 228

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    lept, suchá jehla, 12 x 8,7 cm, přílohová grafika ke knize: V. Preissig: Barevný lept a barevná rytina, technické poznámky, zašpiněný, přeložený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Ohmanna na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Joža Uprka

    (1861-1940)

    Starý muž v kabátu

    Položka č.: 227

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    lept, 1900, 24 x 16,5 cm, poškozeno, odborně restaurováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Čermáka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SVUM, spolku Škréta a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

  • Václav Špála

    (1885-1946)

    Kytice ve váze

    Položka č.: 226

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    litografie, 1930, 51,5 x 40,5 cm, sign. PD V. Špála, rám, prémie S.V.U. Mánes 1930, zažloutlý papír, oříznuto, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Bukovace a Thieleho na AVU v Praze

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

  • Emil Filla

    (1882-1953)

    Herákles vítěz

    Položka č.: 225

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)

    suchá jehla, 1937, 40 x 31,5 cm, sign. PD Emil Filla 37, rám, č. 70/356, tvorba Emila Filly patří k pilířům české moderní malby 20. století a je především spjata s vlnou kubismu v českém malířství. Filla byl absolventem pražské Akademie výtvarného umění a spolu s B. Feiglem, B. Kubištou, V. Benešem …

    Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)

  • Cyril Bouda

    Zátiší s fontánou Di Trevi

    Položka č.: 224

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    litografie, 26 x 18,5 cm, sign. PD C. Bouda, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Jan Vojta

    Gröbeho sady

    Položka č.: 223

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    lept, 2005, 29,2 x 75 cm, sign PD Jan Vojta 2005, rám, č. 1/10, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, poté na DAMU tamtéž

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Stará Praha

    Položka č.: 222

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    lept, 29, 5 x 25,5 cm, sign PD Josef Vaic, vpravo natržený list, dole vlevo flek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Zlatá ulička

    Položka č.: 221

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Z Ovocného trhu

    Položka č.: 220

  • Bohumír Jaroněk

    (1866-1933)

    Dubrovník

    Položka č.: 219

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    barevný dřevoryt, 1904, 46 x 55 cm, sign. PD: B. Jaroněk, rám, rám v rozích otlučený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborné řezbářské škole ve Valašském Meziříčí, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, J. U. V. a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

  • Cyril Bouda

    Olomouc

    Položka č.: 218

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    litografie, 31,8 x 42,4 cm, sign. PD Cyril Bouda, rám, zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

  • Václav Hollar

    (1607-1677)

    Sankt Goar

    Položka č.: 217

    lept, 11,5 x 32 cm, rám, rám trochu otlučený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

  • C.N. Smith

    Dostihy. The Cambridgeshire Stakes 1853

    Položka č.: 216

    rytina, 34,5 x 52,5 cm, značeno v tisku, rám, papír při okrajích pomačkaný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

  • Matthäus Seutter

    (1678-1757)

    Carlsbad

    Položka č.: 215

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    mědiryt, 1746, 49 x 57 cm, rám

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

  • Johann Baptist Homann

    (1664-1724)

    Mapa Čech 1742

    Položka č.: 214

    ručně kolorováná rytina, 47,8 x 58 cm, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

  • Julie Winterová Mezerová

    (1893-1970)

    Hříbky

    Položka č.: 213

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    olej, plátno, 37 x 54 cm, sign. LD Mezerová J. W., rám

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Šteffl

    Položka č.: 212

    olej, karton, 35 x 45 cm, sign. PD Šteffl Fr., rám, Antikvariát Ostrovní

  • Jiří Mandel

    (1886-1971)

    Horská krajina (Orlické hory)

    Položka č.: 211

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    olej, plátno, 61,5 x 86,2 cm, sign. PD J. Mandel, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Zdeněk Nebeský

    (1907-?)

    Na konci vsi

    Položka č.: 210

    olej, karton, 45 x 35 cm, sign. PD Z. Nebeský, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Fröhlicha, F. Hladíka a A. Kalvody

  • Angelo von Fürsten ?

    Tajemný les

    Položka č.: 209

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)

    olej, plátno, 1977, 49 x 60 cm, sign. LD A. von Fürsten, rám, vzadu dílo popsáno autorem

    Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)

  • Otakar Hůrka

    (1889-1966)

    Břízy v krajině

    Položka č.: 208

    olej, karton, 21 x 28,5 cm, sign. LD Otakar Hůrka, rám, autor byl významný český umělec, vystudoval krajinářskou speciálku u A. Kalvody a pokračoval v jeho šlépějích emotivní krajinomalby. Ve 20. letech absolvoval důležitou studijní cestu po Francii, kde dosáhl velkého úspěchu. Vrátil se však domů a…

  • Sedláček

    Cesta ke kapličce

    Položka č.: 207

    olej, karton, 50 x 60 cm, sign. LD Sedláček, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

  • Sedláček

    Práce na poli

    Položka č.: 206

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    olej, karton, 57 x 77 cm, sign. LD Sedláček, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Vincenc Hložník

    (1919-1997)

    Sen

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    lept, 1970-71, 24 x 15,5 cm, sign. DU V. Hložník 1970-71, č. 28/105

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • Jitka a Květa Válovy

    PF 1979

    Položka č.: 6

    suchá jehla, 1978, 10,5 x 7 cm, sign. J + K Válovy, č. 12/20

  • Zdeněk Sklenář

    (1910-1986)

    Ex libris František Nový

    Položka č.: 5

    litografie, 1971, 11,5 x 8,5 cm, sign. DU Sklenář 71, žák prof. A. Hofbauera a Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, skupiny Balance, Litografie 5

  • Zdeněk Sklenář

    (1910-1986)

    Hudebník

    Položka č.: 4

    litografie, 21 x 12,7 cm, sign. PD Sklenář, žák prof. A. Hofbauera a Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, skupiny Balance, Litografie 5

  • Jiří John

    (1923-1972)

    Vějička

    Položka č.: 3

    suchá jehla, 1969, 11,4 x 7,2 cm, sign. PD Jiří John 69, při okrajích lehce zažloutlý papír, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kaplického, člen UB 12, Umělecké besedy a SČUG

  • Jiří John

    (1923-1972)

    Jádro

    Položka č.: 2

    suchá jehla, 14,1 x 9,8 cm, zažloutlý, zvlněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kaplického, člen UB 12, Umělecké besedy a SČUG