Položka č.: 319Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 12. 12. 2024 15:00
patinovaná sádra, v. 50 cm, pozdější kopie z okruhu Matyáše Bernarda Brauna
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Klement Lorenc
(1911-1983)
Sedící žena s knihou
Položka č.: 318Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
pálená hlína, v. 29 cm, sign. PD K. Lorenc, dírka uprostřed těla, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Jaroslav Horejc
(1886-1983)
Položka č.: 317Vyvolávací cena: 24.000 CZK (1.000 €)
patinovaná sádra, 32,3 x 45,5 cm, značeno PD Horejc, adjustováno v dřevěném rámu, dílo významného českého sochaře, který působil také jako pedagog na Umělecko-průmyslové škole. Jeho tvorba se vždy odvíjela v realistickém duchu, je přiřazován k prvorepublikovému novoklasicistnímu hnutí, žák prof. Suc…
Aktuální cena: 24.000 CZK (1.000 €)
Ellen Jilemnická
Aktovka
Položka č.: 316Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Ellen Jilemnická
Jezdkyně
Položka č.: 315Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Charley Peklo
(1881-1959)
Portrét ženy
Položka č.: 202Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
olej, karton, 18,5 x 14 cm, sign. PD Charley Peklo, rám, Antikvariát Dlážděná
Karel Demel
Milenci V
Položka č.: 179Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
lept, kombinovaná technika, 1981, 22 x 16,2 cm, sign. PD K. Demel 81, papír při horním okraji lehce ušpiněn mimo tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Lev Šimák
(1896-1989)
Položka č.: 184Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
olej, lepenka, 1966, 34 x 24 cm, sign. PD Lev 66, rám, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, A. Bröhmse a F. Thieleho na AVU v Praze, čelní člen Umělecké besedy, místopředseda a předseda SČUG Hollar
Albín Brunovský
(1935-1997)
Píseň písní
Položka č.: 86Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
lept, 4,7 x 3,3 cm, sign. DU A. Brunovský, rám, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, studium na SŠUP v Bratislavě, žák prof. V. Hložníka na VŠVU
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Toyohara Kunichika
(1835-1900)
Souboj pod Fuji - diptych
Položka č.: 244Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
dřevořez, 35 x 22, 35 x 22 cm, rám, lehce poškozeno, rám trochu poškrábaný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Oldřich Kulhánek
Report No. 3
Položka č.: 175Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Zelený anton
Položka č.: 146Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)
litografie, 2015, 14,4 x 51,5 cm, sign. PD Jiří Bouda 15, č. 83/170, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)
MICL
(1969)
Vzpomínka na Long Island
Položka č.: 120Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.209 €)
olej, plátno, 2022, 60 x 90 cm, sign. PD MICL 22, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus
Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)
Jitka Nesnídalová
(1983)
Staré město
Položka č.: 116Vyvolávací cena: 7.800 CZK (325 €)
olej, plátno, 2010, 40 x 60 cm, sign. PD JIN 10
Aktuální cena: 7.800 CZK (325 €)
Igor Grimmich
(1979)
1116
Položka č.: 115Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
akryl, plátno, 2016, 25 x 25 cm, sign. PD monogr. G1116, žák M. Rittsteina na AVU v Praze
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Adolf Born
(1930-2016)
Exlibris SSPE
Položka č.: 151Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
serigrafie, 10,4 x 9,2 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Toyohara Kunichika
(1835-1900)
Žena s květinami ve vlasech
Položka č.: 243Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
dřevořez, 31 x 22 cm, rám, rám s oděrkami, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Keisai Eisen
(1790-1848)
Kurtizána
Položka č.: 242Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
dřevořez, 36,5 x 24,5 cm, rám, lehce poškozeno, rám lehce odřený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Utagawa Hiroshige
(1797-1858)
Fuji
Položka č.: 241Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
dřevořez, 34 x 21,3 cm, rám, značeno PD, zažloutlý papír, u okrajů lehce ušpiněno, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Utagawa Hiroshige
(1797-1858)
Ferry boats at Fuji river
Položka č.: 240Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
japonský dřevoryt, 25,5 x 39,5 cm, rám
Utagawa Hiroshige
(1797-1858)
Suniyoshi Idemi Beach
Položka č.: 239Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
dřevořez, 26,5 x 17,6 cm, rám, série 60. provincií, drobné žluté skvrnky na papíru, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Konvolut pěti japonských dřevořezů
Položka č.: 238Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
dřevořez, 34,8 x 24,5 a 34,9 x 25,5,34,x 23, 35,7 x 24, 32 x 21,5 cm, Diptych Pán a jeho služebníci (Utagawa Kunisada), Bojující stařec (Utagawa Kunisada), Co se v mládí naučíš...(Utagawa Kuniaki), Luk a meč (Toyohara Kunichika), místy poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Samuraj
Položka č.: 237Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
dřevořez, 34,5 x 23,4 cm, místy poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Bojovník
Položka č.: 236Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
dřevořez, 35,5 x 22,5 cm, v rozích stopy po lepící pásce, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Smutný samuraj
Položka č.: 235Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
dřevořez, 34,5 x 22 cm, rám, uprostřed přeloženo, místy skvrnky od barvy, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Cyril Bouda
V maskách
Položka č.: 234Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
barevná litografie, 31,5 x 25 cm, sign. PD C. Bouda, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Josef Loukota
(1879-1967)
Zamyšlení v zahradě
Položka č.: 233Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
tuš, papír, 40,8 x 28,8 cm, sign. PD Jos. Loukota, rám, zezadu razítko, místy ušpiněno/poškozeno, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Josef Váchal
(1884-1969)
Putování malého elfa
Položka č.: 232Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
dřevoryt, 1911, 18 x 13,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon
Josef Krejsa
(1896-1941)
Šumavští dřevaři v hospodě
Položka č.: 231Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
dřevoryt, 21 x 26,5 cm, sign. LD JKrejsa, č. 24/150, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studoval architekturu a staromistrovské techniky u Františka Alta ve Vídni, figurální kresbu, anatomii a perspektivu u F. P. Michettiho v Itálii, později na AVU u Maxe Pirnera
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
František Kobliha
(1877-1962)
Tristan
Položka č.: 230Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
dřevoryt, 1910, 29 x 23 cm, monogr. PD ve štočku FK 10, rám, List z jednoho z nejvýznamnějších grafických cyklů Františka Koblihy, který vznikal v období kolem založení spolku symbolistních grafiků Sursum (1910), jehož byl prvním předsedou. Vydala Marie Kliková, vytiskl Emanuel Stivín, vydáno v Praz…