Položka č.: 319

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2024 15:00

    patinovaná sádra, v. 50 cm, pozdější kopie z okruhu Matyáše Bernarda Brauna

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • Klement Lorenc

    (1911-1983)

    Sedící žena s knihou

    Položka č.: 318

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    pálená hlína, v. 29 cm, sign. PD K. Lorenc, dírka uprostřed těla, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Jaroslav Horejc

    (1886-1983)

    Položka č.: 317

    Vyvolávací cena: 24.000 CZK (1.000 €)

    patinovaná sádra, 32,3 x 45,5 cm, značeno PD Horejc, adjustováno v dřevěném rámu, dílo významného českého sochaře, který působil také jako pedagog na Umělecko-průmyslové škole. Jeho tvorba se vždy odvíjela v realistickém duchu, je přiřazován k prvorepublikovému novoklasicistnímu hnutí, žák prof. Suc…

    Aktuální cena: 24.000 CZK (1.000 €)

  • Ellen Jilemnická

    Aktovka

    Položka č.: 316

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

  • Ellen Jilemnická

    Jezdkyně

    Položka č.: 315

  • Charley Peklo

    (1881-1959)

    Portrét ženy

    Položka č.: 202

    olej, karton, 18,5 x 14 cm, sign. PD Charley Peklo, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Karel Demel

    Milenci V

    Položka č.: 179

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)

    lept, kombinovaná technika, 1981, 22 x 16,2 cm, sign. PD K. Demel 81, papír při horním okraji lehce ušpiněn mimo tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)

  • Lev Šimák

    (1896-1989)

    Položka č.: 184

    olej, lepenka, 1966, 34 x 24 cm, sign. PD Lev 66, rám, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, A. Bröhmse a F. Thieleho na AVU v Praze, čelní člen Umělecké besedy, místopředseda a předseda SČUG Hollar

  • Albín Brunovský

    (1935-1997)

    Píseň písní

    Položka č.: 86

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    lept, 4,7 x 3,3 cm, sign. DU A. Brunovský, rám, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, studium na SŠUP v Bratislavě, žák prof. V. Hložníka na VŠVU

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Souboj pod Fuji - diptych

    Položka č.: 244

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    dřevořez, 35 x 22, 35 x 22 cm, rám, lehce poškozeno, rám trochu poškrábaný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Report No. 3

    Položka č.: 175

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)

    Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Zelený anton

    Položka č.: 146

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)

    litografie, 2015, 14,4 x 51,5 cm, sign. PD Jiří Bouda 15, č. 83/170, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)

  • MICL

    (1969)

    Vzpomínka na Long Island

    Položka č.: 120

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.209 €)

    olej, plátno, 2022, 60 x 90 cm, sign. PD MICL 22, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)

  • Jitka Nesnídalová

    (1983)

    Staré město

    Položka č.: 116

    Vyvolávací cena: 7.800 CZK (325 €)

    olej, plátno, 2010, 40 x 60 cm, sign. PD JIN 10

    Aktuální cena: 7.800 CZK (325 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    1116

    Položka č.: 115

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    akryl, plátno, 2016, 25 x 25 cm, sign. PD monogr. G1116, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Exlibris SSPE

    Položka č.: 151

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    serigrafie, 10,4 x 9,2 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Žena s květinami ve vlasech

    Položka č.: 243

    dřevořez, 31 x 22 cm, rám, rám s oděrkami, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

  • Keisai Eisen

    (1790-1848)

    Kurtizána

    Položka č.: 242

    dřevořez, 36,5 x 24,5 cm, rám, lehce poškozeno, rám lehce odřený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

  • Utagawa Hiroshige

    (1797-1858)

    Fuji

    Položka č.: 241

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    dřevořez, 34 x 21,3 cm, rám, značeno PD, zažloutlý papír, u okrajů lehce ušpiněno, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

  • Utagawa Hiroshige

    (1797-1858)

    Ferry boats at Fuji river

    Položka č.: 240

    japonský dřevoryt, 25,5 x 39,5 cm, rám

  • Utagawa Hiroshige

    (1797-1858)

    Suniyoshi Idemi Beach

    Položka č.: 239

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    dřevořez, 26,5 x 17,6 cm, rám, série 60. provincií, drobné žluté skvrnky na papíru, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1864)

    Konvolut pěti japonských dřevořezů

    Položka č.: 238

    dřevořez, 34,8 x 24,5 a 34,9 x 25,5,34,x 23, 35,7 x 24, 32 x 21,5 cm, Diptych Pán a jeho služebníci (Utagawa Kunisada), Bojující stařec (Utagawa Kunisada), Co se v mládí naučíš...(Utagawa Kuniaki), Luk a meč (Toyohara Kunichika), místy poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1864)

    Samuraj

    Položka č.: 237

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    dřevořez, 34,5 x 23,4 cm, místy poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1864)

    Bojovník

    Položka č.: 236

    dřevořez, 35,5 x 22,5 cm, v rozích stopy po lepící pásce, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1864)

    Smutný samuraj

    Položka č.: 235

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    dřevořez, 34,5 x 22 cm, rám, uprostřed přeloženo, místy skvrnky od barvy, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • Cyril Bouda

    V maskách

    Položka č.: 234

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    barevná litografie, 31,5 x 25 cm, sign. PD C. Bouda, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Josef Loukota

    (1879-1967)

    Zamyšlení v zahradě

    Položka č.: 233

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    tuš, papír, 40,8 x 28,8 cm, sign. PD Jos. Loukota, rám, zezadu razítko, místy ušpiněno/poškozeno, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Putování malého elfa

    Položka č.: 232

    dřevoryt, 1911, 18 x 13,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

  • Josef Krejsa

    (1896-1941)

    Šumavští dřevaři v hospodě

    Položka č.: 231

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    dřevoryt, 21 x 26,5 cm, sign. LD JKrejsa, č. 24/150, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studoval architekturu a staromistrovské techniky u Františka Alta ve Vídni, figurální kresbu, anatomii a perspektivu u F. P. Michettiho v Itálii, později na AVU u Maxe Pirnera

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Tristan

    Položka č.: 230

    dřevoryt, 1910, 29 x 23 cm, monogr. PD ve štočku FK 10, rám, List z jednoho z nejvýznamnějších grafických cyklů Františka Koblihy, který vznikal v období kolem založení spolku symbolistních grafiků Sursum (1910), jehož byl prvním předsedou. Vydala Marie Kliková, vytiskl Emanuel Stivín, vydáno v Praz…