František Pavelka
(1894-1948)
Portrét mladé ženy
Položka č.: 281815Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 23. 04. 2024 18:14
kombinovaná technika, papír, 1937, 43 x 31,5 cm, sign. PD Pavelka 1937, rám, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)