František Pavelka

(1894-1948)

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Portrét mladé ženy

    Položka č.: 281815

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2024 18:14

    kombinovaná technika, papír, 1937, 43 x 31,5 cm, sign. PD Pavelka 1937, rám, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)