-
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Loď u ostrova
Položka č.: 282143Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 16:02
lept, 1975, 6,7 x 12 cm, sign. PD J. Pileček 75, rám, č. 4/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Benetka
(1938)
Buď budeš pravidelně platit alimenty, nebo si Smolíčka Pacholíčka vezmeš k sobě do lesa
Položka č.: 256191Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:32
tuš, papír, 13,5 x 18 cm, sign. PD Benetka, zezadu autorská razítka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. …
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Ulička
Položka č.: 282320Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:10
dřevoryt, 1983, 18,3 x 9,3 cm, sign. DU Jiří Bouda 83, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
2 poháry
Položka č.: 267244Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:08
suchá jehla, 11,9 x 7,4 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 2/50, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamil Vladislav Muttich
(1873-1924)
Postava ženy
Položka č.: 241770Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:22
akvarel, běloba, papír, 18 x 8 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
St. Sedlář
Borovice
Položka č.: 213604Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:08
olej, plátno, 43 x 55 cm, sign. PD St. Sedlář, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: k CZK
-
Emil Kotrba
(1912-1983)
Ženy v oblacích
Položka č.: 282387Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:44
lept, 18,7 x 14,6 cm, sign. PD Emil Kotrba, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Hřivnáč
(1959)
Akt
Položka č.: 282386Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:42
suchá jehla, 2008, 12 x 8,7 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 08, č. 14/100, Antikvariát Ostrovní, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
-
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Obraz
Položka č.: 282358Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:26
lept, 1994, 12,6 x 10 cm, sign. PD J. Pileček 94, č. 45/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Srdce
Položka č.: 282355Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:20
lept, 1990, 10 x 7,3 cm, sign. PD J. Pileček 90, č. 3/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Rybáři
Položka č.: 282332Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:34
lept, 1929, 11,2 x 8,3 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
K. Skála
Na louce
Položka č.: 249251Vyvolávací cena: 420 CZK (18 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:30
tempera, papír, 1947, 23,3 x 33,5 cm, sign. PD K. Skála, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 420 CZK (18 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
S kohoutem a květinou
Položka č.: 282521Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:05
psaligrafie, 40 x 31 cm, mírně zašpiněný podklad, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
S pávem a píšťalou
Položka č.: 282520Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:06
psaligrafie, 40 x 31 cm, mírně zašpiněný podklad, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Ze středomoří II.
Položka č.: 282510Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:19
akvarel, tuš, tužka, papír, 34 x 23,7 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Ze středomoří I.
Položka č.: 282509Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:20
akvarel, tuš, tužka, papír, 1975, 34 x 23,7 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Rubeš
Karlův most
Položka č.: 282499Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:34
akvarel, tuš, papír, 24,5 x 55 cm, sign. LD Rubeš, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Loď
Položka č.: 282493Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:14
tempera, sololit, 40 x 51 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Antika
Položka č.: 282491Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:07
olej, kombinovaná technika, karton, 2001, 35 x 44,5 cm, sign. PD Vas 01, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Uhlíř
(1907-1986)
Zátiší s ovocem
Položka č.: 282484Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:39
olej, plátno, 36,5 x 50,5 cm, sign. PD Z. Uhlíř, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Hubáček
(1938)
Pampelišky
Položka č.: 282447Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:21
monotyp, 1970, 45 x 27 cm, sign. PD Hubáček 70, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Podpisy hokejistů Sparty na pohledu ze Sibiře
Položka č.: 282418Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:24
12 x podpis na pohlednici, Kašťák, Adamec a další hokejisté Sparty, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kodeš
(1946)
Podpis Jana Kodeše z Davis Cupu 1966
Položka č.: 282417Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:22
podpisy na pohlednici, pohlednice s textem a podpisem Jana Kodeše a Jana Kukala z Indie 1966, Jan Kodeš byl jedním z největších tenisových bojovníků sedmdesátých let. Dvakrát za sebou, v letech 1970 a 1971, vyhrál antukové French Open. Nejvíce ho však proslavilo wimbledonské vítězství z roku 1973, …
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Kočí
(1880-1961)
Senoseč
Položka č.: 282442Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 18:12
dřevoryt, 1944, 19,3 x 29,2 cm, sign. PD Jos.Kočí 1944, 10/30, zateklina podel levého okraje mimo tisk, nepatrná barevná skvrnka v tisku, podél pravého okraji je papír natržený, papír ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Ženíška na Akademii v Praze, člen JUV, SVU Myslbek…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Hlavsa
(1884-1936)
Národní divadlo
Položka č.: 282441Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 18:10
lept, 11,3 x 9 cm, sign. PD Hlavsa, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milada Marešová
(1901-1987)
Kecal
Položka č.: 282440Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 18:08
litografie, 15.5 x 9 cm, sign. PD Milada Marešová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. V. Hynaise, členka SVU Purkyně
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dana Jandová
(1930-2014)
Hlava
Položka č.: 282428Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:44
linoryt, 40,3 x 30 cm, sign. DU J. Jandová, č. 5/12, mírně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jandová
(1938-2008)
Růže
Položka č.: 269291Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:44
lept, 20 x 13 cm, sign. DU L. Jandová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Müllera, V. Silovského a V. Tittelbacha na AVU v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jandová
(1938-2008)
Kostel
Položka č.: 269290Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:45
lept, 16 x 12,5 cm, sign. DU L. Jandová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Müllera, V. Silovského a V. Tittelbacha na AVU v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Grmelová
(1926-2000)
Adam a Eva
Položka č.: 282165Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 30. 07. 2024 14:12
lept, 1978, 12 x 8,8 cm, sign. PD AGrmelová 78, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO