Dražené položky
SEZNAM AUTORŮ-
Vojtěch Cinybulk (Internetová aukce )
(1915-1994)
Tvář
Položka č.: 261278Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:10
dřevoryt, 30 x 21 cm, sign. PD Cinybulk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Dillinger (Internetová aukce )
(1899-1954)
Na procházce
Položka č.: 244236Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:11
lept, 38 x 31 cm, sign. PD Petr Dillenger, rám, 21/80, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Entler (Internetová aukce )
(1948-2018)
Noční námluvy
Položka č.: 266246Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:12
litografie, 28,7 x 35,5 cm, sign. PD Milan Entler, 139/180, studium na střední odborné škole výtvarné na Hollarově náměstí v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Entler (Internetová aukce )
(1948-2018)
Boží muka
Položka č.: 282302Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:13
litografie, 13,3 x 17,3 cm, sign. PD Milan Entler , č. 21/100, Antikvariát Dlážděná, studium na střední odborné škole výtvarné na Hollarově náměstí v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Jandejsek (Internetová aukce )
(1923)
Vyšehrad II.
Položka č.: 268322Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:14
litografie, 14,5 x 20,5 cm, sign. PD Jan, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Jandejsek (Internetová aukce )
(1923)
Vyšehrad I.
Položka č.: 268321Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:15
litografie, 14,5 x 20,5 cm, sign. PD Jan, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Jandejsek (Internetová aukce )
(1923)
Trojice
Položka č.: 268320Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:16
litografie, 1978, 9,6 x 15,9 cm, sign. PD Jan 1978, pasparta, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Jirka (Internetová aukce )
(1922-2008)
Kompozice očí
Položka č.: 247106Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:17
litografie, 24 x 27 cm, sign DU Oldřich Jirka, 15/25, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová (Internetová aukce )
(1912-1994)
Francois Villon
Položka č.: 282224Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:18
lept, 14,5 x 10 cm, sign. DU L. Jiřincová, rám, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Daniela Josefusová (Internetová aukce )
The Rasmus
Položka č.: 257707Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:19
litografie, 2007, 27 x 62 cm, sign. PD Daniela Josefusová 07, rám, 1/6, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dimitrij Kadrnožka (Internetová aukce )
(1923-2022)
Kytice
Položka č.: 247166Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:20
litografie, 21,8 x 15,5 cm, sign. PD Kadrnožka, 69/90, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Věra Kaplanová - Šimonová (Internetová aukce )
(1920)
Mořská sasanka s rybkami
Položka č.: 212844Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:21
suchá jehla, ruční papír, 19,5 x 16,2 cm, sign. PD Věra Kaplanová - Šimonová, 1/40, při dolním okraji mimo tisk mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. C. Boudy a O. Blažíčka na VŠAPS v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Věra Kaplanová - Šimonová (Internetová aukce )
(1920)
Korál
Položka č.: 212727Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:22
suchá jehla, ruční papír, 24,5 x 24 cm, sign. PD Věra Kaplanová - Šimonová, 17/20, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. C. Boudy a O. Blažíčka na VŠAPS v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan (Internetová aukce )
(1947)
Za volantem
Položka č.: 282303Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:23
lept, 1982, 19 x 12,2 cm, sign. DU Jan Kavam 82, č. 85/200, DU slepotiskové razítko, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Koutský (Internetová aukce )
(1919-1973)
Karlovy Vary II.
Položka č.: 280920Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:24
kombinovaný hlubotisk, 1970, 37 x 47 cm, sign. PD V. Koutský 1970, pasparta bez skla, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na AVU v Praze, soukromé studium
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kropáčková (Internetová aukce )
Kvítí
Položka č.: 261263Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:25
suchá jehla, 1947, 21,8 x 12 cm, sign. PD Kropáčková 47, při levém okraji mimo tisk natržený okraj
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Kubašta (Internetová aukce )
(1914-1992)
Bazilika Nanebevzetí Panny Marie (Strahov)
Položka č.: 277710Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:26
litografie, sign. LD Vkubašta, mírbě zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, Vystudoval architekturu na ČVUT pod vedením předních osobností doby, jako byli Oldřich Blažíček, Václav Vilém Štěch, Antonín Engel nebo Zdeněk Wirth. Zanedlouho začal vyučovat reklamní grafiku na Rotterově škole v Praze. Čty…
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Martinová (Internetová aukce )
(1922-1987)
Za svitu lucerny
Položka č.: 261362Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:27
linoryt, 19710, 20 x 9,2 cm, sign. PD M. M., 1/1971, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor (Internetová aukce )
Gloria Ordinis Melitensis
Položka č.: 282225Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:28
serigrafie, 1981, 30,5 x 39,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 40/99, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor (Internetová aukce )
Krajina
Položka č.: 246260Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:29
monotyp, 1974, 29 x 19,5 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor (Internetová aukce )
Hommage a Antonín Strnadel
Položka č.: 282305Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:30
dřevoryt, 25,5 x 14,5 cm, sign. PD A. Strnadel, č. 32/50, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor (Internetová aukce )
Praha
Položka č.: 282304Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:31
lept, 7 x 8,5 cm, sign. PD nečitelně, LD slepotiskové razítko, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor (Internetová aukce )
Foxteriér
Položka č.: 280226Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:32
lept, 24,5 x 19 cm, sign. PD nečitelně, rám, LD značeno v desce LOH, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor (Německo) (Internetová aukce )
Břízy na kolejích
Položka č.: 282226Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:33
lept, akvatinta, 1975, 20,3 x 13,3 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor (Německo) (Internetová aukce )
Pohled ze zahrady
Položka č.: 282227Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:34
suchá jehla, 1981, 37 x 40 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 59/75, při horním okraji mimo tisk skvrny na papíře, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor (Internetová aukce )
Petr Jan Brandl
Položka č.: 261270Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:35
tisk, 1912, 34,2 x 25 cm, Umělecká beseda svým členům 1911-1912, mírně zašpiněný a při okrajích mimo tisk pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann (Internetová aukce )
(1911-1986)
Snopy na poli
Položka č.: 282306Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:36
litografie, 1942, 31,5 x 40,5 cm, sign. PD Alois Pitrmann 1942, autorský tisk, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Markéta Prachatická (Internetová aukce )
(1953)
Bárka
Položka č.: 247092Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:37
lept, 2001, 19,5 x 28 cm, sign. PD M. Prachatická 2001, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, Markéta Prachatická, nar. 1953, 1984 Velká cena na knižním veletrhu za ilustraci ke knize Alenka v říši divů, 1990 Camberwell College of Art London (2 semestry), 1991 – 1993 působila jako asistentka g…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová (Internetová aukce )
(1946)
Dům na Hradčanském náměstí
Položka č.: 264450Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:38
litografie, 32,5 x 40,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, pasparta, 112/160, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Soňa Schwarzová (Internetová aukce )
(1958)
Interiér II. (Z cyklu Bohnice - léčebna)
Položka č.: 282309Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:39
lept, akvatinta, 1982, 24,5 x 32 cm, sign. PD S. Schwarzová 82, autorský tisk, v rozích mimo tisk mírně zažloutlý papír, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO