-
Marie Michaela Šechtlová
(1952)
Hlavy
Položka č.: 278848Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:40
lept, 17,5 x 15 cm, sign. LD M.M. Šechtlová, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Ščerbakov
(1926-2007)
Muž a pes
Položka č.: 278833Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:24
dřevoryt, 1982, 24,2 x 18,2 cm, sign. DU J. Ščerbakov 82, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Pradleny
Položka č.: 278892Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 15:10
dřevoryt, 25 x 33 cm, sign. PD AMoravec, č. 35/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Akt ženy- Pózující se srpem
Položka č.: 282238Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:51
lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Akt ženy- plačící
Položka č.: 282253Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:52
lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Sedící žena s dítětem
Položka č.: 282252Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:53
lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Akt ženy- s ratolestí
Položka č.: 282251Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:54
lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Akt ženy- protahujcí se
Položka č.: 282235Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:55
tuš, akvarel, papír, 21 x 14,6 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Akt ženy- pózující
Položka č.: 282246Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:56
lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Muž pijící ze džbánu 2
Položka č.: 282237Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:57
lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Akt ženy- zvedající ruce
Položka č.: 282236Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:58
lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Truksová
(1947)
Mostecká ulice v Praze
Položka č.: 261266Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:47
litografie, 19 x 13 cm, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dimitrij Kadrnožka
(1923-2022)
Kytice
Položka č.: 247166Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:20
litografie, 21,8 x 15,5 cm, sign. PD Kadrnožka, 69/90, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Jirka
(1922-2008)
Kompozice očí
Položka č.: 247106Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:17
litografie, 24 x 27 cm, sign DU Oldřich Jirka, 15/25, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Strážce Rajské zahrady
Položka č.: 261349Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:09
litografie, 1998, 16,7 x 24,9 cm, sign. PD Zdeňka Burgetová 98, č. 1/100, pokrčený a při okraji zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Arno Nauman
(1887-1959)
Malá Skála
Položka č.: 282300Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:05
litografie, 15,5 x 22 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Majer
(1882-1963)
Potok
Položka č.: 282299Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:03
lept, 15,5 x 21 cm, sign. PD Ant. Majer, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Šafránek
(1947)
Objetí
Položka č.: 282296Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:33
dřevoryt, 10 x 8, 3 cm, sign. PD Šafránek, č. 163/200, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u J. Eislera a J. Kříže, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, člen a spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance´95
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Veronika Palečková
(1962)
Holoubek
Položka č.: 282291Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:27
litografie, 12, 59, 7 cm, sign. PD Veronika Palečková, č.163/200, Antikvariát Dlážděná, žákyně F. Buranta, L. Čepeláka, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mlčoch
(1921-1995)
Zámek
Položka č.: 282290Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:26
litografie, 12 x 7, 4 cm, sign. PD Zd. Mlčoch, č. 163/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Langera a K. Svolinského, člen UVU, skupiny Radar a SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ondřej Michálek
(1947)
Pokoj
Položka č.: 282289Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:25
dřevoryt, 15 x 9 cm, sign. PD Ondřej Michálek, č. 115/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Zykmundy a E. Ovčáčka, člen UVU a Spolku olomouckých výtvarníků
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Kotrba
(1912-1983)
Blahopřání k 50
Položka č.: 282288Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:19
litografie, 1962, 19, 5 x 14 cm, sign. PD Emil Kotrba, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu
-
Jana Truksová
(1947)
Přístaviště
Položka č.: 226947Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:48
litografie, 1979, 21,8 x 37,5 cm, sign. PD Jana Truksová 1979, 69/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Helena Tomášková - Willmanová
Praha
Položka č.: 212870Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:46
lept, 21,7 x 15,6 cm, sign. DU Helena Tomášková - Willmanová, 51/100, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Věra Kaplanová - Šimonová
(1920)
Mořská sasanka s rybkami
Položka č.: 212844Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:21
suchá jehla, ruční papír, 19,5 x 16,2 cm, sign. PD Věra Kaplanová - Šimonová, 1/40, při dolním okraji mimo tisk mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. C. Boudy a O. Blažíčka na VŠAPS v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Stanislav Urban
(1903-1997)
Práce na poli
Položka č.: 211274Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:06
tužka, papír, 1940, 17 x 13,2 cm, sign. PD B.S. Urban 40, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mez…
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: k CZK
-
Alena Laufrová
(1952)
Dívčí tvář
Položka č.: 121872Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:24
lept, 1985, 12,8 x 8,8 cm, sign. DU Alena Laufrová 1985, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lev Šimák
(1896-1989)
Džbán s květy
Položka č.: 282142Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:06
litografie, 1981, 13,5 x 10 cm, sign. PD Lev Šimák, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, A. Bröhmse a F. Thieleho na AVU v Praze, čelní člen Umělecké besedy, místopředseda a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Rolčík
(1922-1989)
Akt
Položka č.: 282145Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:12
dřevoryt, 9,2 x 11,2 cm, sign. DU Rolčík, rám, Antikvariát Ostrovní, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Majer
(1882-1963)
U rybníka
Položka č.: 280769Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 16:56
lept, 21,3 x 15,5 cm, sign. PD Ant. Majer, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO