Karel Vondráček
A
Položka č.: 931Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:08
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Josef Vaic
(1884-1961)
Pohled na Pražský Hrad
Položka č.: 907Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:44
měkký krýt, 30,3 x 25,5 cm, sign. PD Josef Vaic, v místě původní pasparty mírně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži
Josef Vaic
(1884-1961)
Vysoké Tatry - Javorina
Položka č.: 906Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:43
František Tichý
(1896-1961)
Návrhy pro časopis Tvar
Položka č.: 901Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:38
11 x kresba, tužka, kombinovaná technika, papír, plocha 57 x 55 cm, rám, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění
Rudolf Herbert Schlindenbuch
(1877-1934)
Chebský hrad
Položka č.: 850Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:47
akvatinta, mezzotinta, 26,5 x 24,5 cm, sign. PD RH Schlindenbuch, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Arno Naumann
(1887-1959)
Týnský chrám v Praze
Položka č.: 703Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:20
lept, 31,5 x 24,5 cm, sign. PD Arno Naumann, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Martin Manojlín
(1972)
Jazz - oči sněhem zaváté - Emil Viklický
Položka č.: 680Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:57
linoryt, papír, 2022, 13 x 10 cm, sign. PD Manojlín, č. XXX/XXXV, žák prof. M. Michálka a A. Kračmary
Martin Manojlín
(1972)
Pozdní noční procházka Prahou
Položka č.: 679Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:56
linoryt, papír, 2021, 15 x 11 cm, sign. PD Manojlín, E.A., žák prof. M. Michálka a A. Kračmary
Pavla Rousová-Vicenová
(1884-1939)
Pražský Hrad
Položka č.: 831Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:28
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Ježíš a hodiny
Položka č.: 828Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:25
Jan Rambousek
(1895-1976)
Nerudova ulice
Položka č.: 807Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:04
lept, 32 x 24 cm, sign. PD Jan Rambousek, A.T., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Anna Macková
(1877-1969)
Kováčová, Slovensko
Položka č.: 670Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:47
dřevoryt, 19 x 22,5 cm, sign. PD A, Macková, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
Konvolut dvou čínských akvarelů
Položka č.: 745Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:02
Ota Janeček
Ptáčci
Položka č.: 534Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:31
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Jaroslav Drahokoupil
Maják
Položka č.: 437Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:54
dřevořez, 1964, 36,5 x 48,5 cm, sign. PD J. Drahokoupil 64, č. 6/15, Antikvariát Dlážděná
Simon Dittrich
Schubart
Položka č.: 433Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:50
lept, 1987, 39 x 29,5 cm, sign. PD Dittrich, e. a.
Simon Dittrich
Trhání zubu
Položka č.: 432Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:49
lept, 39 x 29 cm, sign. PD Dittrich , e. a.
Dagmar Černá
Černé labutě
Položka č.: 426Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:43
dřevoryt, 58,5 x 38,2 cm, sign. PD Dagmar Černá, č. 20/100, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze
Vratislav Hugo Brunner
(1886-1928)
Přání do nového roku
Položka č.: 414Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:31
tuš, akvarel, uhel, papír, 23,5 x 19,5 cm, sign. LD V.H. Brunner, rám, zažloutlý papír, oděrky na rámu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace a M. Pirnera na AVU v Praze, člen ARTĚL, SČUG Hollar a SVU Mánes
Antonín Bílek
(1881-1937)
Cesta
Položka č.: 408Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:25
olej, plátno, 22 x 16 cm, sign. LD Ant. Bílek, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. S. Suchardy a J. Drahoňovského na VŠUP v Praze
Jaroslav Grus
(1891-1983)
Položka č.: 496Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:53
Wilhelm Gause
(1853-1916)
Alte Wiesse Carlsbad
Položka č.: 489Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:46
fotogravura, 42,8 x 54,9 cm, značeno v desce LD W. Gause pxt, PD photogravure R. Pauluss en Wien, na papíru žluté skrvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Do pekel
Položka č.: 484Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:41
uhel, papír, 1933, 32,6 x 23 cm, sign. PD V. Fleissig 33, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Hans Figura
(1898-1978)
Výhled na řeku
Položka č.: 483Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:40
lept, 26 x 32,5 cm, sign. PD Hans Figura, rám, Antikvariát Dlážděná
Václav Fiala
(1896-1980)
U studny
Položka č.: 477Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:34
litografie, 1931, 26,8 x 37,7 cm, sign. PD Václav Fiala, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Antonín Malý
(1950)
Vrstvení
Položka č.: 970Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:47
Antonín Malý
(1950)
Les
Položka č.: 969Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:46
Antonín Malý
(1950)
Les
Položka č.: 968Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:45
Hnízdo
Položka č.: 962Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:39
Chrt
Položka č.: 961Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:38