• Karel Vondráček

    (1948)

    A

    Položka č.: 931

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:08

    litografie, 1975, 35,8 x 33 cm, sign. PD Vondráček 75, č. 37/40, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Pohled na Pražský Hrad

    Položka č.: 907

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:44

    měkký krýt, 30,3 x 25,5 cm, sign. PD Josef Vaic, v místě původní pasparty mírně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Vysoké Tatry - Javorina

    Položka č.: 906

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:43

    lept, 1927, 24,5 x 26,5 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Návrhy pro časopis Tvar

    Položka č.: 901

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:38

    11 x kresba, tužka, kombinovaná technika, papír, plocha 57 x 55 cm, rám, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Herbert Schlindenbuch

    (1877-1934)

    Chebský hrad

    Položka č.: 850

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:47

    akvatinta, mezzotinta, 26,5 x 24,5 cm, sign. PD RH Schlindenbuch, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arno Naumann

    (1887-1959)

    Týnský chrám v Praze

    Položka č.: 703

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:20

    lept, 31,5 x 24,5 cm, sign. PD Arno Naumann, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Manojlín

    (1972)

    Jazz - oči sněhem zaváté - Emil Viklický

    Položka č.: 680

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:57

    linoryt, papír, 2022, 13 x 10 cm, sign. PD Manojlín, č. XXX/XXXV, žák prof. M. Michálka a A. Kračmary

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Manojlín

    (1972)

    Pozdní noční procházka Prahou

    Položka č.: 679

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:56

    linoryt, papír, 2021, 15 x 11 cm, sign. PD Manojlín, E.A., žák prof. M. Michálka a A. Kračmary

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavla Rousová-Vicenová

    (1884-1939)

    Pražský Hrad

    Položka č.: 831

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:28

    lept, 32 x 24,5 cm, podpis Karel Muller PD nepatří autorce, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Ježíš a hodiny

    Položka č.: 828

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:25

    suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Nerudova ulice

    Položka č.: 807

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:04

    lept, 32 x 24 cm, sign. PD Jan Rambousek, A.T., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Macková

    (1877-1969)

    Kováčová, Slovensko

    Položka č.: 670

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:47

    dřevoryt, 19 x 22,5 cm, sign. PD A, Macková, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Konvolut dvou čínských akvarelů

    Položka č.: 745

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:02

    akvarel, 30,3 x 24,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Ptáčci

    Položka č.: 534

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:31

    suchá jehla, 6,4 x 4,1 cm, monogr. PD, pasparta, v jednom místě v horní části drobná skvrna (mimo tisk), pasparta zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Drahokoupil

    (1952)

    Maják

    Položka č.: 437

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:54

    dřevořez, 1964, 36,5 x 48,5 cm, sign. PD J. Drahokoupil 64, č. 6/15, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Simon Dittrich

    (1940)

    Schubart

    Položka č.: 433

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:50

    lept, 1987, 39 x 29,5 cm, sign. PD Dittrich, e. a.

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Simon Dittrich

    (1940)

    Trhání zubu

    Položka č.: 432

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:49

    lept, 39 x 29 cm, sign. PD Dittrich , e. a.

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dagmar Černá

    (1923)

    Černé labutě

    Položka č.: 426

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:43

    dřevoryt, 58,5 x 38,2 cm, sign. PD Dagmar Černá, č. 20/100, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vratislav Hugo Brunner

    (1886-1928)

    Přání do nového roku

    Položka č.: 414

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:31

    tuš, akvarel, uhel, papír, 23,5 x 19,5 cm, sign. LD V.H. Brunner, rám, zažloutlý papír, oděrky na rámu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace a M. Pirnera na AVU v Praze, člen ARTĚL, SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Antonín Bílek

    (1881-1937)

    Cesta

    Položka č.: 408

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:25

    olej, plátno, 22 x 16 cm, sign. LD Ant. Bílek, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. S. Suchardy a J. Drahoňovského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Grus

    (1891-1983)

    Krajina

    Položka č.: 496

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:53

    litografie, 1971, 48 x 61,5 cm, sign. PD J. Grus, rám, 39/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Wilhelm Gause

    (1853-1916)

    Alte Wiesse Carlsbad

    Položka č.: 489

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:46

    fotogravura, 42,8 x 54,9 cm, značeno v desce LD W. Gause pxt, PD photogravure R. Pauluss en Wien, na papíru žluté skrvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Do pekel

    Položka č.: 484

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:41

    uhel, papír, 1933, 32,6 x 23 cm, sign. PD V. Fleissig 33, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hans Figura

    (1898-1978)

    Výhled na řeku

    Položka č.: 483

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:40

    lept, 26 x 32,5 cm, sign. PD Hans Figura, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    U studny

    Položka č.: 477

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:34

    litografie, 1931, 26,8 x 37,7 cm, sign. PD Václav Fiala, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Malý

    (1950)

    Vrstvení

    Položka č.: 970

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:47

    fotografie, 1987, 32 x 14,5 cm, sign. LD Malý 87, Antikvariát Ostrovní, studium fotografie na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Malý

    (1950)

    Les

    Položka č.: 969

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:46

    fotografie, 1978, 36 x 26 cm, sign. vzadu a PD Malý 78, Antikvariát Ostrovní, studium fotografie na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Malý

    (1950)

    Les

    Položka č.: 968

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:45

    fotografie, 1978, 36,2 x 26,2 cm, sign. vzadu a PD Malý 78, Antikvariát Ostrovní, studium fotografie na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Hnízdo

    Položka č.: 962

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:39

    akvatinta, 1986, 43,2 x 39,5 cm, sign. PD nečitelně, č. 5/20, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Chrt

    Položka č.: 961

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:38

    litografie, 1999, 25,3 x 32,2 cm, sign. PD nečitelně, při okraji natržený papír, při okrajích zbytky lepenky , Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook