Jan Rambousek

(1895-1976)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Položka č.: 278895

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 15:18

    litografie, 24,5 x 34,5 cm, sign. PD Jan Rambousek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Položka č.: 278906

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 15:32

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)