• Milan Entler

    (1948-2018)

    Noční námluvy

    Položka č.: 266246

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:12

    litografie, 28,7 x 35,5 cm, sign. PD Milan Entler, 139/180, studium na střední odborné škole výtvarné na Hollarově náměstí v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Tanec

    Položka č.: 266494

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:45

    linoryt, 29,7 x 36,6 cm, sign. PD K. Svolinský, LD mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    Před bouřkou

    Položka č.: 266559

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 19:06

    akvarel, tuš, papír, 1954?, 41 x 54,5 cm, sign. PD K. Veržakovský, při okrajích mírně poškozený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    2 poháry

    Položka č.: 267244

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:04

    suchá jehla, 11,9 x 7,4 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 2/50, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Zítek

    (1886-1935)

    Mešita v Bosně

    Položka č.: 267246

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:34

    tuš, papír, 1933, 23 x 29 cm, monogr. PD LZ 33, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Zítek

    (1886-1935)

    Zvičina

    Položka č.: 267247

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:36

    tužka, papír, 18 x 25 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Exlibris Ing. Eva Eug. Klicmanová

    Položka č.: 267729

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:38

    dřevoryt, 1928, 6,2 x 6,2 cm, sign. PD A. Macková 1928, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Fišárek

    (1953)

    Echo

    Položka č.: 268276

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:36

    akryl, lepenka, 2012, 32,5 x 44 cm, sign. PD Fišárek 2012, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Fišárek

    (1953)

    Kompozice III.

    Položka č.: 268279

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:37

    olej, karton, 1995, 24,7 x 30,5 cm, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Fišárek

    (1953)

    Café

    Položka č.: 268282

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:38

    olej, karton, 1994, 30,5 x 39 cm, sign. PD Fišárek 94, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Fišárek

    (1953)

    Bílá zóna

    Položka č.: 268283

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:39

    olej, karton, 1998, 38,5 x 30,5 cm, sign. LD Fišárek 98, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Fišárek

    (1953)

    Ulice

    Položka č.: 268285

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:40

    olej, karton, 1999, 25 x 35 cm, sign. LD Fišárek 99, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Fišárek

    (1953)

    V noci

    Položka č.: 268287

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:41

    olej, karton, 2006, 30,5 x 39,5 cm, sign. PD Fišárek 2006, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Fišárek

    (1953)

    Kompozice VII.

    Položka č.: 268290

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:42

    olej, karton, 1995, 30,5 x 36 cm, sign. PD Fišárek 95, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Fišárek

    (1953)

    Kompotice VIII.

    Položka č.: 268291

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:43

    olej, karton, 2007, 38,5 x 30,5 cm, sign. PD Fišárek 07, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Jandejsek

    (1923)

    Trojice

    Položka č.: 268320

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:16

    litografie, 1978, 9,6 x 15,9 cm, sign. PD Jan 1978, pasparta, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Jandejsek

    (1923)

    Vyšehrad I.

    Položka č.: 268321

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:15

    litografie, 14,5 x 20,5 cm, sign. PD Jan, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Jandejsek

    (1923)

    Vyšehrad II.

    Položka č.: 268322

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:14

    litografie, 14,5 x 20,5 cm, sign. PD Jan, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Půlnoční město

    Položka č.: 268674

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:06

    dřevoryt, 9 x 9 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindra Viková

    (1946)

    Hlava

    Položka č.: 268683

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:08

    pálená keramika, průměr 10,5 cm, sign. PD Viková, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindra Viková

    (1946)

    Hlava ženy

    Položka č.: 268684

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:10

    pálená keramika, průměr 14 cm, sign. DU Viková, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    V horách

    Položka č.: 268949

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:20

    lept, 1946, 33 x 49,5 cm, sign. PD Přemysl Rolčík 25. II. 1946, rám, 3/20, dole autorovo věnování, při pravém horním okraji mimo tisk na papíře vodní skvrnka, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Entler

    (1948-2018)

    Strahovský klášter

    Položka č.: 270039

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:02

    litografie, 7,6 x 13,3 cm, sign. PD Milan Entler , č. 58/100, Antikvariát Dlážděná, studium na střední odborné škole výtvarné na Hollarově náměstí v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Sivko

    (1948)

    Žena ve stromě

    Položka č.: 270041

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:28

    litografie, 14,5 x 10 cm, sign. PD Pavel Sivko, č. 8/100, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž, člen UVU, Asociace volné grafiky, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Nathan Isajovič Altman

    (1889-1970)

    Barevná kytice

    Položka č.: 270084

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:40

    kolorovaná litografie, 1943, 35,5 x 26 cm, PD značeno na kameni N. A. 43, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Fišárek

    (1953)

    Útes

    Položka č.: 272531

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:44

    akryl, lepenka, 2002, 35,8 x 30,5 cm, sign. LD Fišárek 2002, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Fišárek

    (1953)

    Svítání

    Položka č.: 272532

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:45

    olej, lepenka, 1996, 30,5 x 38 cm, sign. LD Fišárek 96, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Pranostika - červenec

    Položka č.: 273724

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:18

    malba na dřevěné desce, 60 x 14,5 cm, text: Kdo chodí po svatém Eliáši do křoví, na toho se to nikdo nedoví., Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Strom

    Položka č.: 273859

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:42

    lept, 1994, 16 x 12 cm, sign. PD istler 94, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Olga Čechová

    (1925-2010)

    Pták člověk

    Položka č.: 273951

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:44

    suchá jehla, 1994, 16 x12 cm, sign. PD Olga Čechová 94, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Erazim

    (1946)

    Noční obloha

    Položka č.: 273957

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:46

    akvatinta, 1994, 15,8 x 11,8 cm, sign. PD M. Erazim 94, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dušan Grečner

    (1944)

    Salome

    Položka č.: 273971

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:48

    lept, 1986, 15 x 10,8 cm, sign. PD Dušan Grečner 1986, č. 54/77, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Hložníka na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Plzeň

    Položka č.: 273983

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:50

    dřevoryt, 1964, 10,5 x 24,2 cm, sign. PD Josef Hodek 1964, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Postava

    Položka č.: 273995

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:52

    linoryt, 1969, 18,3 x 14,8 cm, sign. PD Houra 69, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Postava

    Položka č.: 273997

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:54

    linoryt, 1969, 16,8 x 11,4 cm, sign. PD M. Houra 69, č. 10/180, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Postava

    Položka č.: 273998

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:56

    linoryt, 1967, 19,3 x 11,2 cm, sign. PD M. Houra 67, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Janíčková

    (1935)

    Sova

    Položka č.: 274026

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:58

    lept, 15,7 x 9,4 cm, sign. PD Janíčková, č. 86/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Svazu čsl. výtvarných umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Kompozice

    Položka č.: 274034

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:00

    serigrafie, 1995, 15,4 x 12,5 cm, sign. DU JKaiser, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kavan

    (1947)

    Torzo aktu

    Položka č.: 274038

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:02

    lept, 1994, 16 x 12 cm, sign. DU JKavan 94, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Klimovičová

    (1927-1993)

    Sonata

    Položka č.: 274042

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:04

    kombinovaná technika, 19 x 23 cm, sign. PD M. Klimovičová, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. V. G. Stajkova na Akademii výtvarných umění v Sofii, V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Markéta Králová

    (1952)

    Za oknem

    Položka č.: 274056

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:06

    lept, 14,8 x 10,3 cm, sign. PD M. Králová, č. 32/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Kuklík

    (1947)

    Žena v krajině

    Položka č.: 274063

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:08

    lept, 1994, 16 x 12 cm, sign. DU L. Kuklík 1994, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Laufrová

    (1952)

    Tvář

    Položka č.: 274074

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:10

    lept, 16,3 x 10,5 cm, č. 7/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Laufrová

    (1952)

    Moře

    Položka č.: 274075

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:12

    lept, 12,7 x 9,6 cm, sign. PD A. Laufrová, č. 24/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Rytíř

    Položka č.: 274137

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:14

    lept, 16,8 x 7,5 cm, sign. PD nečitelně, č. 5/10, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emanuel Ranný

    (1943)

    Tunel

    Položka č.: 274196

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:16

    litografie, 1995, 22 x 15,2 cm, sign. DU Em. Ranný, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, člen sdružení Q, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dominika Schönová

    (1954)

    Bubliny vzpomínek

    Položka č.: 274218

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:18

    lept, 1993, 15 x 10,5 cm, sign. PD Dominika Schönová 93, č. 32/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Tvář

    Položka č.: 274255

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:20

    lept, 10,2 x 7,5 cm, sign. PD K. Šafář, č. 65/80, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Michaela Šechtlová

    (1952)

    Ruka - klaun

    Položka č.: 274257

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:22

    mezzotinta, 16,2 x 10,8 cm, sign. DU M.M. Šechtlová, č. 32/120, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Kouzelné jezírko

    Položka č.: 274273

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:24

    lept, 11,3 x 9 cm, sign. PD E. Tomanová, č. 71/200, Antikvariát Ostrovní, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Daniela Toušová

    (1949-1994)

    Srdce

    Položka č.: 274281

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:26

    lept, 1993, 14,8 x 10,3 cm, sign. DU Daniela Toušová 93, č. 32/120, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Klára Trnková

    (1949)

    Hojnost

    Položka č.: 274282

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:28

    litografie, 1981, 15,1 x 10,2 cm, sign. PD Klára Trnková 81, č. 32/200, Antikvariát Ostrovní, žákyně J. Nováka, A. Hoffmeistera, M. Hegara a M. Jágra na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Vlasáková

    (1943)

    Dívka

    Položka č.: 274300

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:30

    suchá jehla, 15 x 12,5 cm, sign. PD Eva Vlasáková, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně J. Muziky, C. Raynei

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Olga Vychodilová

    (1949)

    U okna

    Položka č.: 274304

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:32

    lept, akvatinta, 15 x 10,3 cm, sign. Olga Vychodilová, č. 32/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Tabacco Road

    Položka č.: 274314

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:34

    litografie, 19,2 x 25 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 81/300, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    V přístavu

    Položka č.: 275169

    Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:36

    olej, karton, 50 x 70 cm, rám, zvlněný karton, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Robert Schlosser

    (1880-1943)

    Dáma a dva pánové

    Položka č.: 277317

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:22

    tuš, běloba, papír, 1908, 34,5 x 29,5 cm, sign. PD Schlosser, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Bojovník

    Položka č.: 277529

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:00

    olej, karton, 30 x 22 cm, sign. PD A. J. Alex, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Bazilika Nanebevzetí Panny Marie (Strahov)

    Položka č.: 277710

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:26

    litografie, sign. LD Vkubašta, mírbě zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, Vystudoval architekturu na ČVUT pod vedením předních osobností doby, jako byli Oldřich Blažíček, Václav Vilém Štěch, Antonín Engel nebo Zdeněk Wirth. Zanedlouho začal vyučovat reklamní grafiku na Rotterově škole v Praze. Čty…

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Motýl

    Položka č.: 277733

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:11

    mastný pastel, papír, 1971, 26,5 x 42 cm, sign. DU Jana 71, rám, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Solařík

    (1915-2007)

    Stařenka

    Položka č.: 277877

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:44

    litografie, 28,5 x 23 cm, sign. PD K. Solařík, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Vitovský

    (1906-1980)

    Portrét Yvetky Paulové

    Položka č.: 277941

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:30

    olej, karton, 1952, 71 x 51 cm, sign. PD Vitovský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vratislav Vosátka

    (1876-1948)

    V tanci slovanských národů

    Položka č.: 277942

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:32

    kombinovaná technika, karton, 47,5 x 40 cm, sign. PD V. Vosátka, autor studoval malířskou akademii v Praze u prof. Mařáka, byl malíř – krajinář, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Flaštička

    Položka č.: 278805

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:00

    tisk, 6,2 x 16,5 cm, sign. PD Liesler, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Obličej

    Položka č.: 278806

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:02

    litografie, 11 x 9,5 cm, sign. DU Liesler, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Bílkovský

    (1909-1998)

    Spřežení

    Položka č.: 278807

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:04

    akvarel, papír, 14,5 x 21 cm, sign. PD F. Bílkovský, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium u A. V. Slavíčka, člen SVU Aleš, Bloku a Spolku sběratelů a přátel ex libris

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Bílkovský

    (1909-1998)

    Dostihy; Dva jezdci

    Položka č.: 278808

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:06

    2x litografie, 8,5 x 15; 8 x 19 cm, sign. PD a LD F. Bílkovský, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium u A. V. Slavíčka, člen SVU Aleš, Bloku a Spolku sběratelů a přátel ex libris

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Kamzíci

    Položka č.: 278812

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:08

    dřevoryt, 15 x 10 cm, sign. PD Lukavský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Beneš

    (1932)

    Klaun

    Položka č.: 278814

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:10

    litografie, 1980, 21,2 x 14,8 cm, sign. DU K.Beneš 80, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Dívka

    Položka č.: 278816

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:12

    suchá jehla, 16,3 x 19,5 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Pohled z Valdštejnské ulice na Pražský hrad

    Položka č.: 278817

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:14

    měkký kryt, 15,2 x 11 cm, sign. PD Josef Vaic, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Hampl

    (1943)

    3x Exlibris

    Položka č.: 278819

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:16

    lept, akvatinta, 7,4 x 10,5; 10 x 8; 10 x 8 cm, vše sign. , Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Asociace restaurátorů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Dívka

    Položka č.: 278826

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:18

    dřevoryt, 14,2 x 9,8 cm, sign. PD KSvolinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Děvče v šátku

    Položka č.: 278828

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:20

    dřevoryt, 18,8 x 11 cm, sign. PD KSvolinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dagmar Berková

    (1922-2002)

    Korunovaná husa

    Položka č.: 278829

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:22

    litografie, 1971, 20 x 8,5 cm, sign. DU Dagmar Berková 71, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    Muž a pes

    Položka č.: 278833

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:24

    dřevoryt, 1982, 24,2 x 18,2 cm, sign. DU J. Ščerbakov 82, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Hlavatý

    (1943)

    Exlibris; Václav III.

    Položka č.: 278835

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:26

    2x lept, 13 x 11; 21 x 15 cm, vše sign., Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Kořínka na Střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Beneš

    (1932)

    Spící dívka

    Položka č.: 278837

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:28

    suchá jehla, 2013, 16 x 11,9 cm, sign. DU KBeneš 13, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kavan

    (1947)

    Sova

    Položka č.: 278838

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:30

    litografie, 1983, 21,8 x 15 cm, sign. DU JKavan 83, č. 44/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Olga Čechová

    (1925-2010)

    Krajina, která ví to tajemství

    Položka č.: 278840

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:32

    suchá jehla, 1970, 10,2 x 15 cm, sign. Olga Čechová 1970, č. 72/125, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Zeď

    Položka č.: 278841

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:34

    suchá jehla, 18,2 x 12,3 cm, sign. PD E. Tomanová, č. 23/200, Antikvariát Ostrovní, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Olga Vychodilová

    (1949)

    Óda na radost

    Položka č.: 278843

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:36

    lept, 12,6 x 9,4 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 41/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Dva akty

    Položka č.: 278845

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:38

    2x linoryt, 6,8 x 18,1; 14,8 x 6,8 cm, vše sign., Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Michaela Šechtlová

    (1952)

    Hlavy

    Položka č.: 278848

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:40

    lept, 17,5 x 15 cm, sign. LD M.M. Šechtlová, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bedřich Housa

    (1926-2020)

    Vážka

    Položka č.: 278854

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:42

    ocelorytina, 10,7 x 11 cm, sign. DU B. Housa, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    Dívka u tůně

    Položka č.: 278857

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:44

    dřevoryt, 1979, 16,5 x 15,2 cm, sign. LD AGrmelová 79, č. 147/200, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    6x exlibris

    Položka č.: 278858

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:46

    6x dřevoryt, 2x sign. PD Vik, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Hradčany

    Položka č.: 278859

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:48

    dřevoryt, 1923, 6,4 x 12 cm, sign. PD Vik, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Boží muka

    Položka č.: 278860

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:50

    dřevoryt, 1937, 8,5 x 11,1 cm, sign. PD Vik, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Vánoční přání

    Položka č.: 278861

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:52

    dřevoryt, 8 x 9,8 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Zřícenina

    Položka č.: 278863

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:54

    dřevoryt, 1935, 9,4 x 17,3 cm, LD značeno ve štočku VK 35, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Sv. Václav

    Položka č.: 278864

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:56

    dřevoryt, 14,5 x 6 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Chalupa se zvonicí

    Položka č.: 278868

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:58

    dřevoryt, 1923, 7,7 x 8,7 cm, LD značeno ve štočku VK - 23, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Ulička

    Položka č.: 278875

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 15:00

    dřevoryt, 1983, 18,3 x 9,3 cm, sign. DU Jiří Bouda 83, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 278877

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 15:02

    litografie, 1979, 13,1 x 8 cm, sign. DU Jiří Bouda 79, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Kostel sv. Ignáce

    Položka č.: 278880

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 15:04

    litografie, 1994, 14,4 x 8 cm, sign. DU Jiří Bouda 94, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Majer

    (1926-1984)

    Pod Karlovým mostem

    Položka č.: 278887

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 15:06

    lept, 23,4 x 15,3 cm, monoghr. PD JM, při okrajích lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Radnické schody

    Položka č.: 278890

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 15:08

    lept, 32,2 x 25 cm, sign. PD V. Fiala, Antikvariát Ostrovní, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Pradleny

    Položka č.: 278892

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 15:10

    dřevoryt, 25 x 33 cm, sign. PD AMoravec, č. 35/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Krajina

    Položka č.: 278895

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 15:12

    litografie, 24,5 x 34,5 cm, sign. PD Jan Rambousek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook