-
Milan Entler
(1948-2018)
Noční námluvy
Položka č.: 266246Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:12
litografie, 28,7 x 35,5 cm, sign. PD Milan Entler, 139/180, studium na střední odborné škole výtvarné na Hollarově náměstí v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Tanec
Položka č.: 266494Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:45
linoryt, 29,7 x 36,6 cm, sign. PD K. Svolinský, LD mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Veržakovský
(1924-1963)
Před bouřkou
Položka č.: 266559Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 19:06
akvarel, tuš, papír, 1954?, 41 x 54,5 cm, sign. PD K. Veržakovský, při okrajích mírně poškozený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
2 poháry
Položka č.: 267244Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:04
suchá jehla, 11,9 x 7,4 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 2/50, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Zítek
(1886-1935)
Mešita v Bosně
Položka č.: 267246Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:34
tuš, papír, 1933, 23 x 29 cm, monogr. PD LZ 33, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Zítek
(1886-1935)
Zvičina
Položka č.: 267247Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:36
tužka, papír, 18 x 25 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Macková
(1887-1969)
Exlibris Ing. Eva Eug. Klicmanová
Položka č.: 267729Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:38
dřevoryt, 1928, 6,2 x 6,2 cm, sign. PD A. Macková 1928, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Fišárek
(1953)
Echo
Položka č.: 268276Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:36
akryl, lepenka, 2012, 32,5 x 44 cm, sign. PD Fišárek 2012, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Fišárek
(1953)
Kompozice III.
Položka č.: 268279Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:37
olej, karton, 1995, 24,7 x 30,5 cm, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Fišárek
(1953)
Café
Položka č.: 268282Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:38
olej, karton, 1994, 30,5 x 39 cm, sign. PD Fišárek 94, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Fišárek
(1953)
Bílá zóna
Položka č.: 268283Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:39
olej, karton, 1998, 38,5 x 30,5 cm, sign. LD Fišárek 98, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Fišárek
(1953)
Ulice
Položka č.: 268285Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:40
olej, karton, 1999, 25 x 35 cm, sign. LD Fišárek 99, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Fišárek
(1953)
V noci
Položka č.: 268287Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:41
olej, karton, 2006, 30,5 x 39,5 cm, sign. PD Fišárek 2006, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Fišárek
(1953)
Kompozice VII.
Položka č.: 268290Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:42
olej, karton, 1995, 30,5 x 36 cm, sign. PD Fišárek 95, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Fišárek
(1953)
Kompotice VIII.
Položka č.: 268291Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:43
olej, karton, 2007, 38,5 x 30,5 cm, sign. PD Fišárek 07, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Jandejsek
(1923)
Trojice
Položka č.: 268320Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:16
litografie, 1978, 9,6 x 15,9 cm, sign. PD Jan 1978, pasparta, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Jandejsek
(1923)
Vyšehrad I.
Položka č.: 268321Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:15
litografie, 14,5 x 20,5 cm, sign. PD Jan, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Jandejsek
(1923)
Vyšehrad II.
Položka č.: 268322Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:14
litografie, 14,5 x 20,5 cm, sign. PD Jan, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Půlnoční město
Položka č.: 268674Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:06
dřevoryt, 9 x 9 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindra Viková
(1946)
Hlava
Položka č.: 268683Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:08
pálená keramika, průměr 10,5 cm, sign. PD Viková, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindra Viková
(1946)
Hlava ženy
Položka č.: 268684Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:10
pálená keramika, průměr 14 cm, sign. DU Viková, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Rolčík
(1922-1989)
V horách
Položka č.: 268949Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:20
lept, 1946, 33 x 49,5 cm, sign. PD Přemysl Rolčík 25. II. 1946, rám, 3/20, dole autorovo věnování, při pravém horním okraji mimo tisk na papíře vodní skvrnka, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Entler
(1948-2018)
Strahovský klášter
Položka č.: 270039Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:02
litografie, 7,6 x 13,3 cm, sign. PD Milan Entler , č. 58/100, Antikvariát Dlážděná, studium na střední odborné škole výtvarné na Hollarově náměstí v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Sivko
(1948)
Žena ve stromě
Položka č.: 270041Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:28
litografie, 14,5 x 10 cm, sign. PD Pavel Sivko, č. 8/100, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž, člen UVU, Asociace volné grafiky, SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Nathan Isajovič Altman
(1889-1970)
Barevná kytice
Položka č.: 270084Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:40
kolorovaná litografie, 1943, 35,5 x 26 cm, PD značeno na kameni N. A. 43, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Fišárek
(1953)
Útes
Položka č.: 272531Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:44
akryl, lepenka, 2002, 35,8 x 30,5 cm, sign. LD Fišárek 2002, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Fišárek
(1953)
Svítání
Položka č.: 272532Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:45
olej, lepenka, 1996, 30,5 x 38 cm, sign. LD Fišárek 96, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Pranostika - červenec
Položka č.: 273724Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:18
malba na dřevěné desce, 60 x 14,5 cm, text: Kdo chodí po svatém Eliáši do křoví, na toho se to nikdo nedoví., Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Istler
(1919-2000)
Strom
Položka č.: 273859Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:42
lept, 1994, 16 x 12 cm, sign. PD istler 94, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olga Čechová
(1925-2010)
Pták člověk
Položka č.: 273951Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:44
suchá jehla, 1994, 16 x12 cm, sign. PD Olga Čechová 94, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Erazim
(1946)
Noční obloha
Položka č.: 273957Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:46
akvatinta, 1994, 15,8 x 11,8 cm, sign. PD M. Erazim 94, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dušan Grečner
(1944)
Salome
Položka č.: 273971Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:48
lept, 1986, 15 x 10,8 cm, sign. PD Dušan Grečner 1986, č. 54/77, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Hložníka na VŠVU v Bratislavě
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Hodek
(1888-1973)
Plzeň
Položka č.: 273983Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:50
dřevoryt, 1964, 10,5 x 24,2 cm, sign. PD Josef Hodek 1964, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Houra
(1933-2006)
Postava
Položka č.: 273995Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:52
linoryt, 1969, 18,3 x 14,8 cm, sign. PD Houra 69, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Houra
(1933-2006)
Postava
Položka č.: 273997Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:54
linoryt, 1969, 16,8 x 11,4 cm, sign. PD M. Houra 69, č. 10/180, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Houra
(1933-2006)
Postava
Položka č.: 273998Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:56
linoryt, 1967, 19,3 x 11,2 cm, sign. PD M. Houra 67, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Janíčková
(1935)
Sova
Položka č.: 274026Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:58
lept, 15,7 x 9,4 cm, sign. PD Janíčková, č. 86/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Svazu čsl. výtvarných umělců
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Kaiser
(1919-2007)
Kompozice
Položka č.: 274034Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:00
serigrafie, 1995, 15,4 x 12,5 cm, sign. DU JKaiser, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Torzo aktu
Položka č.: 274038Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:02
lept, 1994, 16 x 12 cm, sign. DU JKavan 94, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Klimovičová
(1927-1993)
Sonata
Položka č.: 274042Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:04
kombinovaná technika, 19 x 23 cm, sign. PD M. Klimovičová, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. V. G. Stajkova na Akademii výtvarných umění v Sofii, V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Markéta Králová
(1952)
Za oknem
Položka č.: 274056Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:06
lept, 14,8 x 10,3 cm, sign. PD M. Králová, č. 32/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Kuklík
(1947)
Žena v krajině
Položka č.: 274063Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:08
lept, 1994, 16 x 12 cm, sign. DU L. Kuklík 1994, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Laufrová
(1952)
Tvář
Položka č.: 274074Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:10
lept, 16,3 x 10,5 cm, č. 7/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Laufrová
(1952)
Moře
Položka č.: 274075Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:12
lept, 12,7 x 9,6 cm, sign. PD A. Laufrová, č. 24/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Rytíř
Položka č.: 274137Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:14
lept, 16,8 x 7,5 cm, sign. PD nečitelně, č. 5/10, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emanuel Ranný
(1943)
Tunel
Položka č.: 274196Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:16
litografie, 1995, 22 x 15,2 cm, sign. DU Em. Ranný, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, člen sdružení Q, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dominika Schönová
(1954)
Bubliny vzpomínek
Položka č.: 274218Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:18
lept, 1993, 15 x 10,5 cm, sign. PD Dominika Schönová 93, č. 32/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Šafář
(1938-2016)
Tvář
Položka č.: 274255Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:20
lept, 10,2 x 7,5 cm, sign. PD K. Šafář, č. 65/80, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Michaela Šechtlová
(1952)
Ruka - klaun
Položka č.: 274257Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:22
mezzotinta, 16,2 x 10,8 cm, sign. DU M.M. Šechtlová, č. 32/120, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emilie Tomanová
(1933-1994)
Kouzelné jezírko
Položka č.: 274273Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:24
lept, 11,3 x 9 cm, sign. PD E. Tomanová, č. 71/200, Antikvariát Ostrovní, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Daniela Toušová
(1949-1994)
Srdce
Položka č.: 274281Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:26
lept, 1993, 14,8 x 10,3 cm, sign. DU Daniela Toušová 93, č. 32/120, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Klára Trnková
(1949)
Hojnost
Položka č.: 274282Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:28
litografie, 1981, 15,1 x 10,2 cm, sign. PD Klára Trnková 81, č. 32/200, Antikvariát Ostrovní, žákyně J. Nováka, A. Hoffmeistera, M. Hegara a M. Jágra na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Vlasáková
(1943)
Dívka
Položka č.: 274300Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:30
suchá jehla, 15 x 12,5 cm, sign. PD Eva Vlasáková, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně J. Muziky, C. Raynei
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olga Vychodilová
(1949)
U okna
Položka č.: 274304Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:32
lept, akvatinta, 15 x 10,3 cm, sign. Olga Vychodilová, č. 32/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Slíva
(1947)
Tabacco Road
Položka č.: 274314Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:34
litografie, 19,2 x 25 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 81/300, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
V přístavu
Položka č.: 275169Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:36
olej, karton, 50 x 70 cm, rám, zvlněný karton, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Robert Schlosser
(1880-1943)
Dáma a dva pánové
Položka č.: 277317Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:22
tuš, běloba, papír, 1908, 34,5 x 29,5 cm, sign. PD Schlosser, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Jelínek Alex
(1890-1957)
Bojovník
Položka č.: 277529Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:00
olej, karton, 30 x 22 cm, sign. PD A. J. Alex, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Kubašta
(1914-1992)
Bazilika Nanebevzetí Panny Marie (Strahov)
Položka č.: 277710Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:26
litografie, sign. LD Vkubašta, mírbě zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, Vystudoval architekturu na ČVUT pod vedením předních osobností doby, jako byli Oldřich Blažíček, Václav Vilém Štěch, Antonín Engel nebo Zdeněk Wirth. Zanedlouho začal vyučovat reklamní grafiku na Rotterově škole v Praze. Čty…
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Míčková
(1940-2020)
Motýl
Položka č.: 277733Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:11
mastný pastel, papír, 1971, 26,5 x 42 cm, sign. DU Jana 71, rám, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Solařík
(1915-2007)
Stařenka
Položka č.: 277877Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:44
litografie, 28,5 x 23 cm, sign. PD K. Solařík, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Vitovský
(1906-1980)
Portrét Yvetky Paulové
Položka č.: 277941Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:30
olej, karton, 1952, 71 x 51 cm, sign. PD Vitovský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vratislav Vosátka
(1876-1948)
V tanci slovanských národů
Položka č.: 277942Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:32
kombinovaná technika, karton, 47,5 x 40 cm, sign. PD V. Vosátka, autor studoval malířskou akademii v Praze u prof. Mařáka, byl malíř – krajinář, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Flaštička
Položka č.: 278805Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:00
tisk, 6,2 x 16,5 cm, sign. PD Liesler, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Obličej
Položka č.: 278806Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:02
litografie, 11 x 9,5 cm, sign. DU Liesler, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Bílkovský
(1909-1998)
Spřežení
Položka č.: 278807Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:04
akvarel, papír, 14,5 x 21 cm, sign. PD F. Bílkovský, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium u A. V. Slavíčka, člen SVU Aleš, Bloku a Spolku sběratelů a přátel ex libris
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Bílkovský
(1909-1998)
Dostihy; Dva jezdci
Položka č.: 278808Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:06
2x litografie, 8,5 x 15; 8 x 19 cm, sign. PD a LD F. Bílkovský, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium u A. V. Slavíčka, člen SVU Aleš, Bloku a Spolku sběratelů a přátel ex libris
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Lukavský
(1924-1984)
Kamzíci
Položka č.: 278812Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:08
dřevoryt, 15 x 10 cm, sign. PD Lukavský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Beneš
(1932)
Klaun
Položka č.: 278814Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:10
litografie, 1980, 21,2 x 14,8 cm, sign. DU K.Beneš 80, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Dívka
Položka č.: 278816Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:12
suchá jehla, 16,3 x 19,5 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Vaic
(1884-1961)
Pohled z Valdštejnské ulice na Pražský hrad
Položka č.: 278817Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:14
měkký kryt, 15,2 x 11 cm, sign. PD Josef Vaic, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Hampl
(1943)
3x Exlibris
Položka č.: 278819Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:16
lept, akvatinta, 7,4 x 10,5; 10 x 8; 10 x 8 cm, vše sign. , Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Asociace restaurátorů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Dívka
Položka č.: 278826Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:18
dřevoryt, 14,2 x 9,8 cm, sign. PD KSvolinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Děvče v šátku
Položka č.: 278828Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:20
dřevoryt, 18,8 x 11 cm, sign. PD KSvolinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dagmar Berková
(1922-2002)
Korunovaná husa
Položka č.: 278829Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:22
litografie, 1971, 20 x 8,5 cm, sign. DU Dagmar Berková 71, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Ščerbakov
(1926-2007)
Muž a pes
Položka č.: 278833Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:24
dřevoryt, 1982, 24,2 x 18,2 cm, sign. DU J. Ščerbakov 82, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Hlavatý
(1943)
Exlibris; Václav III.
Položka č.: 278835Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:26
2x lept, 13 x 11; 21 x 15 cm, vše sign., Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Kořínka na Střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Beneš
(1932)
Spící dívka
Položka č.: 278837Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:28
suchá jehla, 2013, 16 x 11,9 cm, sign. DU KBeneš 13, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Sova
Položka č.: 278838Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:30
litografie, 1983, 21,8 x 15 cm, sign. DU JKavan 83, č. 44/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olga Čechová
(1925-2010)
Krajina, která ví to tajemství
Položka č.: 278840Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:32
suchá jehla, 1970, 10,2 x 15 cm, sign. Olga Čechová 1970, č. 72/125, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emilie Tomanová
(1933-1994)
Zeď
Položka č.: 278841Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:34
suchá jehla, 18,2 x 12,3 cm, sign. PD E. Tomanová, č. 23/200, Antikvariát Ostrovní, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olga Vychodilová
(1949)
Óda na radost
Položka č.: 278843Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:36
lept, 12,6 x 9,4 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 41/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Šafář
(1938-2016)
Dva akty
Položka č.: 278845Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:38
2x linoryt, 6,8 x 18,1; 14,8 x 6,8 cm, vše sign., Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Michaela Šechtlová
(1952)
Hlavy
Položka č.: 278848Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:40
lept, 17,5 x 15 cm, sign. LD M.M. Šechtlová, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bedřich Housa
(1926-2020)
Vážka
Položka č.: 278854Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:42
ocelorytina, 10,7 x 11 cm, sign. DU B. Housa, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Grmelová
(1926-2000)
Dívka u tůně
Položka č.: 278857Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:44
dřevoryt, 1979, 16,5 x 15,2 cm, sign. LD AGrmelová 79, č. 147/200, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vik
(1883-1964)
6x exlibris
Položka č.: 278858Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:46
6x dřevoryt, 2x sign. PD Vik, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vik
(1883-1964)
Hradčany
Položka č.: 278859Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:48
dřevoryt, 1923, 6,4 x 12 cm, sign. PD Vik, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vik
(1883-1964)
Boží muka
Položka č.: 278860Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:50
dřevoryt, 1937, 8,5 x 11,1 cm, sign. PD Vik, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vik
(1883-1964)
Vánoční přání
Položka č.: 278861Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:52
dřevoryt, 8 x 9,8 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vik
(1883-1964)
Zřícenina
Položka č.: 278863Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:54
dřevoryt, 1935, 9,4 x 17,3 cm, LD značeno ve štočku VK 35, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vik
(1883-1964)
Sv. Václav
Položka č.: 278864Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:56
dřevoryt, 14,5 x 6 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vik
(1883-1964)
Chalupa se zvonicí
Položka č.: 278868Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:58
dřevoryt, 1923, 7,7 x 8,7 cm, LD značeno ve štočku VK - 23, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Ulička
Položka č.: 278875Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 15:00
dřevoryt, 1983, 18,3 x 9,3 cm, sign. DU Jiří Bouda 83, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Chrám sv. Mikuláše
Položka č.: 278877Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 15:02
litografie, 1979, 13,1 x 8 cm, sign. DU Jiří Bouda 79, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Kostel sv. Ignáce
Položka č.: 278880Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 15:04
litografie, 1994, 14,4 x 8 cm, sign. DU Jiří Bouda 94, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Majer
(1926-1984)
Pod Karlovým mostem
Položka č.: 278887Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 15:06
lept, 23,4 x 15,3 cm, monoghr. PD JM, při okrajích lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Fiala
(1896-1980)
Radnické schody
Položka č.: 278890Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 15:08
lept, 32,2 x 25 cm, sign. PD V. Fiala, Antikvariát Ostrovní, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Pradleny
Položka č.: 278892Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 15:10
dřevoryt, 25 x 33 cm, sign. PD AMoravec, č. 35/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Rambousek
(1895-1976)
Krajina
Položka č.: 278895Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 15:12
litografie, 24,5 x 34,5 cm, sign. PD Jan Rambousek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO