• Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Návrh na exlibris

    Položka č.: 266635

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2024 16:12

    tužka, papír, 14,6 x 10 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Návrh na exlibris

    Položka č.: 266636

    Plánované ukončení: 18. 12. 2024 16:14

    tužka, papír, 1949, 14 x 11 cm, sign. PD VFleissig 1931, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Návrh na exlibris

    Položka č.: 266637

    Plánované ukončení: 18. 12. 2024 16:16

    tužka, papír, 1947, 10,2 x 6,2 cm, sign. PD VFleissig 1947, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Lucie Novotná

    (1972)

    Louky

    Položka č.: 279333

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2024 14:00

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Bouře na horách

    Položka č.: 280094

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2024 14:02

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

  • Vladimír Komárek

    Položka č.: 280172

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2024 14:04

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Kamil Lhoták

    PF 86 Balon s vlajkou

    Položka č.: 280780

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2024 14:06

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Pietro Andrea Mathioli

    List z Mathioliho Herbáře

    Položka č.: 281019

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2024 14:08

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Eva Šlechtová

    Don Giovanni

    Položka č.: 281734

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2024 14:10

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

  • Ota Janeček

    Položka č.: 283577

    Plánované ukončení: 19. 12. 2024 14:12

    linoryt, 21,2 x 15 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, autorský tisk, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Akt zezadu

    Položka č.: 283578

    Plánované ukončení: 19. 12. 2024 14:14

    litografie, 1943, 21 x 14,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

  • Josef Hlaváček

    Zuby

    Položka č.: 283579

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2024 14:16

    linořez, 60,8 x 91 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Marek Slavík

    Neuděláš nic II

    Položka č.: 283384

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:00

    akryl a olej na plátně , 2010, 120 x 170 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

  • Klára Stodolová

    Květ lesa

    Položka č.: 283385

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:01

    akvarel na hedvábí a na papíře, 2016, 75 x 66 cm, sign. vzadu , na rámu

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

  • Veronika Jelenová

    Burleska – soubor exlibris

    Položka č.: 283386

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:02

    soubor 11 ks, různé rozměry v obálce, barevné litografie (tisk z kamene), 2020–2021, v orig. obálce 10,5 x 17,5 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Yitty Kampak

    Surya (Slunce)

    Položka č.: 283387

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:03

    suchý pastel na papíře; Nesetkali se ve správný okamžik. Portrét muže, který se s přáteli vydal na dlouhou cestu, aby našel své Slunce, a ona v dálce sama hledá svoje Světlo. (komentář autorky), 2009, 50 x 65 cm, sign. LD

  • Lucie Mösr

    Imperfectus

    Položka č.: 283388

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:04

    kombinovaná technika, 2021, 130 x 80 cm, sign. vzadu

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Pavel Dvorský

    Nosorožec srstnatý I

    Položka č.: 283389

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:05

    dvoubarevná litografie, 2014, 58 x 75 cm, sign. PD , 5/30

  • Pavel Dvorský

    Nosorožec srstnatý II

    Položka č.: 283390

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:06

    dvoubarevná litografie, 2014, 58 x 75 cm, sign. PD , 4/30

  • Jakub Stretti

    Madona

    Položka č.: 283391

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:07

    akryl na plátně , 2011, 110 x 80 cm, sign. vzadu

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

  • Gabriel Urbánek

    fotografie vázy prof. Vladimíra Kopeckého pro společnost Lasvit

    Položka č.: 283392

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:08

    digitální tisk na hliníkové desce, 2020, 65 x 50 cm, sign. vzadu

  • Ondřej Trnka

    3235 B

    Položka č.: 283393

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:09

    kresba mikrotužkou, 2022, 84 x 59 cm, sign. vzadu

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Ondřej Trnka

    3235 C

    Položka č.: 283394

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:10

    kresba tužkou, 2017, 50 x 70 cm, sign. vzadu

  • Ondřej Trnka

    bez názvu

    Položka č.: 283395

    Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:11

    hlubotisk, kresba vrtačkou, 2014, 29 x 29 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 750 CZK (32 €)

  • Petr Zlamal

    bez názvu

    Položka č.: 283396

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:12

    olej, křída na plátně, 2021, 81 x 100 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

  • Antonín Kroča

    Položka č.: 283397

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:13

    kombinovaná technika, 2002, 93 x 61 cm, sign. PD, v rámu

  • Jiří Votruba

    NobodyListen (raper)

    Položka č.: 283398

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:14

    akryl na plátně, 2011, 35 x 25 cm, sign. vzadu

  • Jiří Votruba

    Cartoon

    Položka č.: 283399

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:15

    akryl na plátně, 2022, 30 x 30 cm, sign. vzadu

  • Vlastimil Bareš

    Strom

    Položka č.: 283400

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:16

    olej na sololitu, 40 x 30 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Vladimír Císař

    Kytice, džbán

    Položka č.: 283401

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:17

    akryl na plátně, 30 x 22 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)