Útesy
Položka č.: 196Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 12. 12. 2024 15:00
olej, plátno, 54 x 79,5 cm, rám
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Šteffl
Rozbouřené moře
Položka č.: 195Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
olej, plátno, 50 x 80 cm, sign. PD Šteffl Fr., rám, Antikvariát Ostrovní
Šteffl
Alpská chata
Položka č.: 194Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
olej, sololit, 40 x 50 cm, sign. LD Šteffl Frant., rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
A. Šulc
Zimní les
Položka č.: 193Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
olej, karton, 1950, 40 x 47 cm, sign. PD A. Šulc, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Karel Sigmund
(1897-1959)
Cesta v zimě
Položka č.: 192Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
tempera, lepenka, 28,5 x 42,5 cm, sign. PD K. J. Sigmund, rám
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Uklízení sněhu
Položka č.: 191Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
olej, plátno, 41 x 57,5 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Jan Rambousek
(1895-1976)
Most
Položka č.: 190Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
olej, plátno, karton, 26 x 35 cm, sign. PD J. Rambousek, rám, vzadu razítko: Vystaveno Topičův salón, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Soter Vonášek
(1891-1953)
Rybník
Položka č.: 189Vyvolávací cena: 9.800 CZK (409 €)
olej, plátno, 1939, 49 x 74,5 cm, sign. PD Soter Vonášek, rám
Aktuální cena: 9.800 CZK (409 €)
Fr. Jelínek
Rybník u Kosmonos
Položka č.: 188Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
olej, karton, 48 x 36 cm, sign. LD Fr. Jelínek, rám
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Václav Vojtěch Novák
(1901-1969)
Letní krajina
Položka č.: 187Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
olej, lepenka, 1927, 31 x 45 cm, sign. PD V. V. Novák 27, rám, žák prof. Bukovace, Pirnera a Nechleby na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny M 58
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Alois Moravec
Hrad Rabí
Položka č.: 186Vyvolávací cena: 9.600 CZK (400 €)
olej, plátno, lepenka, 1928, 78 x 108 cm, sign. PD A. Moravec 28, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michalem Zachařem, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtva…
Aktuální cena: 9.600 CZK (400 €)
Antonín Hudeček
(1872-1941)
Studie pivoněk
Položka č.: 185Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
olej, plátno, 49 x 67 cm, sign. PD Ant. Hudeček, rám
Václav Matějíček
(1941-2002)
Nábřeží II.
Položka č.: 340Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
lept, akvatinta, 43,5 x 30 cm, sign. PD V. matějíček , č. 32/80, levý dolní růžek pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Jaroslav Kadlec
(1928-1975)
Jakkoliv...
Položka č.: 339Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
lept, 29,4 x 44,5 cm, sign. PD J. Kadlec, pasparta, autorský tisk, při okrajích zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Pukla na AVU v Praze
Zdeněk Vlach
(1942-1999)
Georges Bizet: Carmen
Položka č.: 359Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
kombinovaná technika, airbrush, koláž, karton, 1986, 60 x 42 cm, sign. PD VLACH, Nerealizovaná varianta návrhu na plakát k filmu Francie/Itálie z roku 1984, režie Francesco Rosi. Carmen je opera z roku 1875, jejímž autorem je Georges Bizet. Autory libreta jsou Henri Meilhac a Ludovic Halévy na motiv…
Zdeněk Vlach
(1942-1999)
Americké vraždy
Položka č.: 358Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
kombinovaná technika, airbrush, koláž, karton, 1986, 60 x 42 cm, sign. PD VLACH, Sběratelsky zajímavá nerealizovaná varianta návrhu na plakát k americkému filmu z r. 1981. Koláž z dochovaných záběrů a rozhovorů, přibližující odvrácenou tvář Ameriky jako společnosti posedlé zabíjením. Kontroverzní fi…
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
Vánoce
Položka č.: 357Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
akvarel, tuš, papír, 33 x 24 cm, na zadní straně razítko Prověřeno ČFVU Praha, místy mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
Vladimír Jiránek
(1938-2012)
Dřevotříska a Umakart
Položka č.: 356Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
fixa, papír, 20 x 29,5 cm, rám, papír lehce poškozený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na FF UK v Praze, člen skupiny Polylegran
Jan Vyčítal
(1942-2020)
U baru
Položka č.: 355Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
tuš, papír, 17 x 29,5 cm, Text: Podívej, to vypadá jako vyznání lásky!, na zadní straně technické poznámky z redakce, Antikvariát Dlážděná
Jan Vyčítal
(1942-2020)
Vyznání lásky
Položka č.: 354Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
akvarel, tuš, papír, 11,5 x 12 cm, Text: Čoveče, já ti pocházím z opice do opice!, na zadní straně technické poznámky z redakce, Antikvariát Dlážděná
Michal Hrdý
(1959-2003)
Fotbal
Položka č.: 353Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
koláž, akvarel, tuš, papír, 30 x 40 cm, signováno uprostřed kresby Hrdý, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední umělecko-průmyslové škole sklářské v Železném Brodě
Jan Antonín Pacák
(1941-2007)
Setkání na nejvyšší úrovni
Položka č.: 352Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
barevné fixy, papír, 1990, 41,3 x 52 cm, sign. PD Jeňýk 1990, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry a A. Paderlíka, člen SČUG Hollar, Tolerance
Miroslav Horníček
(1918-2003)
Pobřežní skály / Krajinka
Položka č.: 351Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
koláž, papír, 36 x 23 cm, pasparta, dvě koláže v jedné paspartě, popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Miroslav Horníček
(1918-2003)
Přeludy
Položka č.: 350Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
koláž, papír, 23 x 36,5 cm, pasparta, dvě koláže v jedné paspartě, popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná
Stanislav Holý
(1943-1998)
Noční obchody
Položka č.: 349Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
akvarel, tuš, papír, 24 x 38,5 cm, sign. na zadní straně St. Holý, při levém okraji přeložený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Jozef Danglár Gertli
Franz Kafka, Proměna
Položka č.: 348Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
giclée print, 39,3 x 57 cm, sign. PD Jo.Gerli Danglár, č. E.A.
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Andy Warhol (after)
(1928-1987)
Kimiko
Položka č.: 347Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
serigrafie na papíře Stonehenge, 1981, 91,6 x 91,6 cm, nesignovaný tisk mimo edici, PD slepotiskové razítko tiskařské dílny, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)
Kumi Sugai
Položka č.: 346Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
suchá jehla, lept, 21 x 16 cm, sign. PD K. Sugai, rám, č. 3/15
Roman Karpaš
Mosty
Položka č.: 345Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Jiří Janda
Výhledy IV. b
Položka č.: 344Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
litografie, 2017, 62,5 x 48 cm, sign. PD JJanda 2017, č. 3/5, ušmudlané okraje
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)