Útesy

    Položka č.: 196

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2024 15:00

    olej, plátno, 54 x 79,5 cm, rám

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Šteffl

    Rozbouřené moře

    Položka č.: 195

    olej, plátno, 50 x 80 cm, sign. PD Šteffl Fr., rám, Antikvariát Ostrovní

  • Šteffl

    Alpská chata

    Položka č.: 194

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    olej, sololit, 40 x 50 cm, sign. LD Šteffl Frant., rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

  • A. Šulc

    Zimní les

    Položka č.: 193

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    olej, karton, 1950, 40 x 47 cm, sign. PD A. Šulc, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Karel Sigmund

    (1897-1959)

    Cesta v zimě

    Položka č.: 192

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    tempera, lepenka, 28,5 x 42,5 cm, sign. PD K. J. Sigmund, rám

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Uklízení sněhu

    Položka č.: 191

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    olej, plátno, 41 x 57,5 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Most

    Položka č.: 190

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    olej, plátno, karton, 26 x 35 cm, sign. PD J. Rambousek, rám, vzadu razítko: Vystaveno Topičův salón, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

  • Soter Vonášek

    (1891-1953)

    Rybník

    Položka č.: 189

    Vyvolávací cena: 9.800 CZK (409 €)

    olej, plátno, 1939, 49 x 74,5 cm, sign. PD Soter Vonášek, rám

    Aktuální cena: 9.800 CZK (409 €)

  • Fr. Jelínek

    Rybník u Kosmonos

    Položka č.: 188

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    olej, karton, 48 x 36 cm, sign. LD Fr. Jelínek, rám

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Václav Vojtěch Novák

    (1901-1969)

    Letní krajina

    Položka č.: 187

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    olej, lepenka, 1927, 31 x 45 cm, sign. PD V. V. Novák 27, rám, žák prof. Bukovace, Pirnera a Nechleby na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny M 58

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

  • Alois Moravec

    Hrad Rabí

    Položka č.: 186

    Vyvolávací cena: 9.600 CZK (400 €)

    olej, plátno, lepenka, 1928, 78 x 108 cm, sign. PD A. Moravec 28, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michalem Zachařem, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtva…

    Aktuální cena: 9.600 CZK (400 €)

  • Antonín Hudeček

    (1872-1941)

    Studie pivoněk

    Položka č.: 185

    olej, plátno, 49 x 67 cm, sign. PD Ant. Hudeček, rám

  • Václav Matějíček

    (1941-2002)

    Nábřeží II.

    Položka č.: 340

    lept, akvatinta, 43,5 x 30 cm, sign. PD V. matějíček , č. 32/80, levý dolní růžek pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

  • Jaroslav Kadlec

    (1928-1975)

    Jakkoliv...

    Položka č.: 339

    lept, 29,4 x 44,5 cm, sign. PD J. Kadlec, pasparta, autorský tisk, při okrajích zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Pukla na AVU v Praze

  • Zdeněk Vlach

    (1942-1999)

    Georges Bizet: Carmen

    Položka č.: 359

    kombinovaná technika, airbrush, koláž, karton, 1986, 60 x 42 cm, sign. PD VLACH, Nerealizovaná varianta návrhu na plakát k filmu Francie/Itálie z roku 1984, režie Francesco Rosi. Carmen je opera z roku 1875, jejímž autorem je Georges Bizet. Autory libreta jsou Henri Meilhac a Ludovic Halévy na motiv…

  • Zdeněk Vlach

    (1942-1999)

    Americké vraždy

    Položka č.: 358

    kombinovaná technika, airbrush, koláž, karton, 1986, 60 x 42 cm, sign. PD VLACH, Sběratelsky zajímavá nerealizovaná varianta návrhu na plakát k americkému filmu z r. 1981. Koláž z dochovaných záběrů a rozhovorů, přibližující odvrácenou tvář Ameriky jako společnosti posedlé zabíjením. Kontroverzní fi…

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Vánoce

    Položka č.: 357

    akvarel, tuš, papír, 33 x 24 cm, na zadní straně razítko Prověřeno ČFVU Praha, místy mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

  • Vladimír Jiránek

    (1938-2012)

    Dřevotříska a Umakart

    Položka č.: 356

    fixa, papír, 20 x 29,5 cm, rám, papír lehce poškozený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na FF UK v Praze, člen skupiny Polylegran

  • Jan Vyčítal

    (1942-2020)

    U baru

    Položka č.: 355

    tuš, papír, 17 x 29,5 cm, Text: Podívej, to vypadá jako vyznání lásky!, na zadní straně technické poznámky z redakce, Antikvariát Dlážděná

  • Jan Vyčítal

    (1942-2020)

    Vyznání lásky

    Položka č.: 354

    akvarel, tuš, papír, 11,5 x 12 cm, Text: Čoveče, já ti pocházím z opice do opice!, na zadní straně technické poznámky z redakce, Antikvariát Dlážděná

  • Michal Hrdý

    (1959-2003)

    Fotbal

    Položka č.: 353

    koláž, akvarel, tuš, papír, 30 x 40 cm, signováno uprostřed kresby Hrdý, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední umělecko-průmyslové škole sklářské v Železném Brodě

  • Jan Antonín Pacák

    (1941-2007)

    Setkání na nejvyšší úrovni

    Položka č.: 352

    barevné fixy, papír, 1990, 41,3 x 52 cm, sign. PD Jeňýk 1990, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry a A. Paderlíka, člen SČUG Hollar, Tolerance

  • Miroslav Horníček

    (1918-2003)

    Pobřežní skály / Krajinka

    Položka č.: 351

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    koláž, papír, 36 x 23 cm, pasparta, dvě koláže v jedné paspartě, popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Miroslav Horníček

    (1918-2003)

    Přeludy

    Položka č.: 350

    koláž, papír, 23 x 36,5 cm, pasparta, dvě koláže v jedné paspartě, popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Noční obchody

    Položka č.: 349

    akvarel, tuš, papír, 24 x 38,5 cm, sign. na zadní straně St. Holý, při levém okraji přeložený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Jozef Danglár Gertli

    Franz Kafka, Proměna

    Položka č.: 348

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    giclée print, 39,3 x 57 cm, sign. PD Jo.Gerli Danglár, č. E.A.

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

  • Andy Warhol (after)

    (1928-1987)

    Kimiko

    Položka č.: 347

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)

    Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)

  • Kumi Sugai

    Položka č.: 346

    suchá jehla, lept, 21 x 16 cm, sign. PD K. Sugai, rám, č. 3/15

  • Roman Karpaš

    Mosty

    Položka č.: 345

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Jiří Janda

    Výhledy IV. b

    Položka č.: 344

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    litografie, 2017, 62,5 x 48 cm, sign. PD JJanda 2017, č. 3/5, ušmudlané okraje

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)