Tomáš Hřivnáč
U sebe
Položka č.: 341Vyvolávací cena: 11.500 CZK (480 €)
Plánované ukončení: 12. 12. 2024 15:00
suchá jehla, 2008, 68,5 x 98,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 08, č. 11/20, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 11.500 CZK (480 €)
Oldřich Kulhánek
Vidévdát
Položka č.: 174Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
6x lept, 1984, 9 x 9; 16,8 x 10,3 cm, vše sign. DU Oldřich Kulhánek 1984, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Oldřich Kulhánek
Ústa
Položka č.: 173Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
litografie, 1987, 21,9 x 14,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 87, při dolním okraji mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Oldřich Kulhánek
Vincent 1890 - 1990
Položka č.: 172Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
lept, 1990, 13,6 x 8,9 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 90, Exlibris Werner Daniel, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Oldřich Kulhánek
Francisco Goya 1746 - 1996
Položka č.: 171Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
lept, 1996, 13,8 x 9,9 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 96, Exlibris/Pf´96 Doc. RNDr. Ing. F. Turnovec CSc., Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Oldřich Kulhánek
Peter Breughel
Položka č.: 170Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
lept, 1987, 13,8 x 8,9 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 87, Exlibris Willy Feliers, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
André Derain
(1880-1954)
Položka č.: 169Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)
lept, akvatinta, 1922, 58 x 47,5 cm, sign. PD A Derain, rám, vytiskl Jaques Villon, bratr Marcela Duchampa
Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)
Salvador Dalí
(1904-1989)
Hommage a Leonardo (The Aeroplane)
Položka č.: 168Vyvolávací cena: 44.000 CZK (1.834 €)
suchá jehla, lept, 1975, 36 x 50 cm, sign. PD Dalí, č. 183/450, rám, významný katalánský malíř s osobitým rukopisem byl v roce 1929, po spolupráci na Buñuelově snímku Andaluský pes, přijat do skupiny pařížských surrealistů. Nevázaný umělec, který toužil po zviditelnění a po penězích a nezdráhal se ú…
Aktuální cena: 44.000 CZK (1.834 €)
Salvador Dalí
(1904-1989)
La Quete du Graal
Položka č.: 167Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
suchá jehla, 1975, 39,5 x 26,5 cm, sign. PD Dalí, č. 25/249, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Salvador Dalí
(1904-1989)
La Quete du Graal
Položka č.: 166Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Alojz Klimo
(1922-2000)
PF 94
Položka č.: 165Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
tempera, papír, 1994, 20,5 x 14,5 cm, sign. PD A. Klimo
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Alojz Klimo
(1922-2000)
PF 93
Položka č.: 164Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
tempera, papír, 21 x 14,5 cm, sign. PD A. Klimo
Alojz Klimo
(1922-2000)
PF 90
Položka č.: 163Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
tempera, papír, 14,5 x 20,5 cm, sign. PD A. Klimo
Alojz Klimo
(1922-2000)
Čáry
Položka č.: 162Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
tempera, papír, 20 x 14,5 cm, sign. PD A. Klimo
Alojz Klimo
(1922-2000)
Čtverce
Položka č.: 161Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
tempera, papír, 1991, 20 x 13,5 cm, PD monogr. AK 91
Massimo Salvadori
4MG23
Položka č.: 160Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
akryl, plátno, 2017, 15 x 15 cm, sign. vzadu Massimo Salvadori 4MG23 2017, rám, vzadu štítek s popisem
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)
Květa Pacovská
(1928-2023)
Math systém 443
Položka č.: 159Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
litografie, 1996, 67,4 x 79,5 cm, sign DU Pacovská 96, č. 0/15, v horních růžcích a uprostřed mimo tisk zbytky lepenky a v pravém horním růžku 1 cm proděravění, při dolním okraji papír lehce ohmatan, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Eugen Weidlich
(1916-1983)
Černobílá abstrakce
Položka č.: 158Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
serigrafie, 59 x 39 cm, sign. PD Weidlich, ohnutý pravý dolní roh, utržený levý dolní, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát a SČUG Hollar
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Hommage á Egon Schiele
Položka č.: 157Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
litografie, 12,7 x 10 cm, sign. DU Vlad Suchánek, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Emma Srncová
Cesta ke štěstí
Položka č.: 156Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
litografie, 2015, 54,5 x 75,9 cm, sign. PD Emma Srncová 2015, č. 34/99
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Jiří Slíva
Tabacco Road
Položka č.: 155Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
litografie, 19,2 x 25 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 82/300, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Jiří Šalamoun
(1935-2022)
Upřímná gratulace k existenci
Položka č.: 154Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
litografie, 1981, 59 x 40 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 81, č. 6/7, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Kateřina Miler
Krtek s paní Krtečkovou sáňkují
Položka č.: 153Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
litografie, 2017, 25,5 x 32 cm, sign. PD Kateřina Miler 2017, č. 9/60
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Adolf Born
(1930-2016)
PF 2001
Položka č.: 152Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
litografie, 21 x 10,5 cm, sign. PN Emma & Adolf, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.
Dürrerův oltář srdce
Položka č.: 150Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
litografie, 1981, 29 x 23,5 cm, sign. PD Liesler 81, č. 123/130, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Miloslav Chlupáč
(1920-2008)
Sedící dívka
Položka č.: 149Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
litografie, 30 x 20 cm, sign. PD Chlupáč M., rám, žák prof. K. Štipla na UMPRUM v Praze, prof. J. Wagnera na VŠUP tamtéž, člen Umělecké besedy, skupiny Máj, Nové skupiny
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Jan Hísek
Úsvit
Položka č.: 148Vyvolávací cena: 17.500 CZK (730 €)
mezzotinta, 1996, 35,2 x 59,5 cm, sign. PD Jan Hísek 1996, č. 19/29, pravý horní okraj ohnutý papír, žák prof. M. Hegara a J. Solpery na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy
Aktuální cena: 17.500 CZK (730 €)
František Emler
(1912-1992)
Dvě ženy
Položka č.: 147Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
tisk z koláže, 84 x 62 cm, sign. DU F. Emler, rám, autorský tisk, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze
Josef Istler
(1919-2000)
Hlava 3
Položka č.: 37Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.167 €)
monotyp, 62 x 45 cm, sign. PD istler, vzadu autorovo razítko, kvalitní a charakteristická práce jednoho z našich nejvýznamnějších zástupců zejména poválečné abstraktní tvorby. Byl zakládajícím členem skupiny Ra, členem skupiny Mánes, člen hnutí Phases, SČVG Hollar a člen výrazné na mezinárodním poli…
Aktuální cena: 28.000 CZK (1.167 €)
Vladimír Jarcovják
(1924-2007)
Setkání živlů
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
lept, 1981, 26 x 20,5 cm, sign. DU Vl. Jarcovják 81, č. 81/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Gajdoše na Škole umění ve Zlíně, poté E. Filly na VŠUP v Praze, zakládající člen skupiny Trasa, člen SVU Mánes