Theodor David
(1848-1915)
Středozemí
Položka č.: 282763Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:36
olej, plátno, 27 x 41 cm, sign. PD Th. David, rám, vzadu na blind rámu značka Lefranc & Cie, na rámu oděrky, malba lehce zašpiněná, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Zdeněk Nemastil
(1879-1942)
Horská scenérie
Položka č.: 282764Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:38
olej, karton, 26 x 37 cm, sign. PD Zd. Nemastil, rám, na rámu oděrky, malba lehce zašpiněná, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Al. Židlický
Kachny nad rybníkem
Položka č.: 282765Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:40
tužka, papír, 1960, 29,5 x 42 cm, sign. LD Židlický 60, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Al. Židlický
Lesní potok
Položka č.: 282766Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:42
tužka, papír, 42 x 29,5 cm, sign. LD Židlický Al. 60, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Alois Fišárek
(1906-1980)
Dvě krávy na pastvě
Položka č.: 282767Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:44
olej, plátno, 63 x 80 cm, sign. PD Al. Fišárek, rám, restaurováno, Antikvariát Ostrovní, žák J. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Skupiny výtvarných umělců v Brně a Skupiny moravskoslezských výtvarníků
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)