-
Adolf Oswald Erich
(1883-1946)
Na promenádě
Položka č.: 278997Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:34
litografie, 29 x 22,5 cm, sign. PD O A Erich, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Zwinger Dresden
Položka č.: 278998Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:36
lept, 19,5 x 28 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Schönlaterngasse in Wien
Položka č.: 278999Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:38
lept, 1912, 16,2 x 12 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Čadek
(1898-?)
Podzimní krajina
Položka č.: 279025Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:40
olej, překližka, 50 x 71 cm, sign. PD Boh. Čadek, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Cesta lesem
Položka č.: 279027Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:42
olej, plátno, 44 x 55 cm, rám, plátno místy poškozeno, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Charvát
(1885-1947)
Zimní krajina
Položka č.: 279165Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:44
olej, plátno, karton, 1926, 31 x 38 cm, sign. LD Charvát 26, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav H. Struna
(1899-1980)
Ráno na Lipně
Položka č.: 279173Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:46
olej, plátno, 45 x 85 cm, sign. PD L.H. Struna, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ferdiš Duša
(1888-1958)
Strom
Položka č.: 279178Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:48
pastel, papír, 46 x 58 cm, sign. PD FDuša, Antikvariát Ostrovní, žák M. Slevogta, člen Koliby, obce umělecké tvorby na Moravě, SČUG Hollar, Skupiny výtvarných umělců v Brně, Umělecké besedy v Praze, Bloku výtvarných umělců, Svazu čs. výtvarných umělců
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Langer
(1878-1947)
Letní krajina
Položka č.: 279202Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:50
akvarel, papír, 21 x 29 cm, sign. PD K. Langer, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. E. Mařáka a R. O. von Ottenfelda na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miluše Březinová
(1930-2016)
Na Morávce u řeky
Položka č.: 279826Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:52
olej, karton, 1967, 40 x 67 cm, sign. PD Březinová 67, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
R. Petrovský
Pohled na vesnici
Položka č.: 280069Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:54
olej, lepenka, 31 x 47 cm, sign. LD R. Petrovský, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Mešita v Sýrii
Položka č.: 280071Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:56
olej, překližka, 37 x 45 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Nový
(1913-?)
Cikánský tábor
Položka č.: 280074Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:58
akvarel, tužka, papír, 23 x 36,5 cm, sign. PD M. Nový, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Špillara a Z. Kratochvíla na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Šimůnek
(1869-1942)
Dívka v kroji
Položka č.: 280077Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:00
tužka, tempera, lepenka, 35 x 25 cm, sign. PD K. Šimůnek, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Kytice
Položka č.: 280081Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:02
tempera, karton, 54 x 54 cm, rám, při okrajích malba poškozená (zateklina), na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
PF 86 Balon s vlajkou
Položka č.: 280780Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:04
litografie, 1985, 13,5 x 8 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rajko Tomič
(1905-1988)
Plachetnice
Položka č.: 281251Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:06
pastel, papír, 1935, 39 x 56 cm, sign. PD R. Tomic 1975, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, bosenský malíř, studium na akademiích v Bělehradu a Záhřebu
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rajko Tomič
(1905-1988)
Krajina
Položka č.: 281252Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:08
pastel, papír, 1936, 32,5 x 49 cm, sign. LD R.Tomic 1936, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, bosenský malíř, studium na akademiích v Bělehradu a Záhřebu
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Švéda
(1947)
Krajina
Položka č.: 281272Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:10
akvarel, papír, 1975, 61 x 45,5 cm, sign. PD Tomáš Švéda 75, rám, Antikvariát Ostrovní, studium SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. A. Fišárka na AVU, člen volného seskupení 12/15 Pozdě, ale přece a SVU Mánes
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lubomír Procházka
(1922-2012)
Most v Parmě
Položka č.: 281274Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:12
olej, plátno, 1973, 30 x 55 cm, sign. LD L. Procházka 73, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Kameny
Položka č.: 282752Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:14
olej, plátno, 64 x 94 cm, rám, malba místy poškozena, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Pohled na Vysoké Tatry
Položka č.: 282753Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:16
olej, plátno, 74 x 62 cm, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jareš
Středočeská krajina
Položka č.: 282754Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:18
tempera, papír, 59,5 x 85 cm, sign. LD Jareš, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Augusta
(1891-1940)
Povoz na návsi
Položka č.: 282757Vyvolávací cena: 4.900 CZK (205 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:24
olej, plátno, 47 x 67 cm, sign. PD A. Augusta, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Ottenfelda na pražské Akademii, studium na malířských školách v Alžíru, Londýně a Paříži
Aktuální cena: 4.900 CZK (205 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Sedláček
(1909-1993)
Zimní nálada
Položka č.: 282758Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:26
olej, karton, 1934, 36 x 42 cm, sign. LD Sedláček 34, rám, na rámu oděrky, malba lehce zašpiněná, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák prof. Čutty
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Sedláček
(1909-1993)
Jezírko
Položka č.: 282759Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:28
olej, karton, 1939, 35 x 41 cm, sign. PD Sedláček 39, rám, na rámu oděrky, malba lehce zašpiněná, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák prof. Čutty
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mareš
Řeka Chrudimka
Položka č.: 282760Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:30
olej, karton, 1937, 48 x 69 cm, sign. PD Mareš, rám, vzadu popsáno, na rámu oděrky, malba lehce zašpiněná, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vlk
Letní krajina
Položka č.: 282761Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:32
olej, sololit, 27 x 37 cm, sign. PD Vlk, rám, na rámu oděrky, malba lehce zašpiněná, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vlk
Pohled do kraje
Položka č.: 282762Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:34
olej, sololit, 27 x 34 cm, sign. PD Vlk, rám, na rámu oděrky, malba lehce zašpiněná, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Theodor David
(1848-1915)
Středozemí
Položka č.: 282763Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:36
olej, plátno, 27 x 41 cm, sign. PD Th. David, rám, vzadu na blind rámu značka Lefranc & Cie, na rámu oděrky, malba lehce zašpiněná, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO