• Jozef Švač

    Česká káča

    Položka č.: 297

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.167 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2019, 50 x 50 cm, sign. PD Švač19

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.167 €)

  • Zdenka Marie Nováková

    (1939)

    Z letní zahrady

    Položka č.: 296

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    olej, plátno, 2019, 30 x 30 cm, sign. zezadu Z. M. Nováková, žákyně prof. F. Cubra na FA ČVUT, členka České komory architektů, UVU, Asociace interiérových architektů a JUV

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Eliška Jakubíčková

    Radostné překvapení

    Položka č.: 295

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    akryl, plátno, 2018, 100 x 80 cm, sign. zezadu E. Jakubíčková, žákyně prof. J. Načeradského a Z. Berana na AVU v Praze

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

  • Jan Chaloupek

    Romantická obloha

    Položka č.: 294

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    akryl, plátno, 2024, 30 x 25 cm, sign. vzadu JACH 2024, žák M. Roštínské, P. Brázdy a J. Zezuly

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

  • Oldřich Tichý

    Dopis v křoví

    Položka č.: 293

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    tempera, kombinovaná technika, papír, 2006, 77 x 70 cm, sign. PD O. Tichý 2006, na zadní straně popsáno autorem, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti u J. Blažka a J. Gajdoše, žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze, člen skupiny Most a SVU Mánes

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Lucie Svobodová

    (1963)

    Chemi (ze souboru Maxwelova rovnice)

    Položka č.: 292

    Vyvolávací cena: 52.000 CZK (2.167 €)

    olej, plátno, 2019, 50 x 70 cm, sign. vzadu Lucie Svobodová 2019, Autorka je česká výtvarnice a průkopnice umění nových médií, která žije a tvoří v Praze. Vystudovala Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v Praze a je zakládající členkou Institutu Intermédií. V současnosti vyučuje grafickou tvorbu na Fa…

    Aktuální cena: 52.000 CZK (2.167 €)

  • Julius Reichel

    (1981)

    Abstrakt

    Položka č.: 291

    Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)

    olej, plátno, 2020, 145 x 150 cm, sign. vzadu JRb

    Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)

  • Julius Reichel

    (1981)

    Abstrakt

    Položka č.: 290

    Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.709 €)

    olej, plátno, 2018, 145 x 110 cm, sign. vzadu JRb 1492

    Aktuální cena: 65.000 CZK (2.709 €)

  • Pavel Richter

    Quo Vadis R. Hausner aneb vícero smutných Evropanů

    Položka č.: 289

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

  • Karel Oberthor

    Rybář

    Položka č.: 288

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    litografie, 1969, 21 x 66,5 cm, sign. DU K. Oberthor 69, rám, č. 79/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Pravoslav Sovák

    (1926-2022)

    Pražské jaro II

    Položka č.: 287

    lept, 42 x 31,5 cm, sign. DU Sovák, rám, autorský tisk

  • Pravoslav Sovák

    (1926-2022)

    Pražské jaro I

    Položka č.: 286

    lept, 42 x 32 cm, sign. DU Sovák, rám, autorský tisk

  • František Gross

    (1909-1985)

    Položka č.: 277

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    litografie, 1981, 30 x 22 cm, sign. PD F. Gross 81, č. 81/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Různí autoři

    Konvolut grafických listů

    Položka č.: 276

    8 x grafický list, 1971, rozměr listů 21 x 13 cm, vše signováno, Z. Sklenář, J. John, J. Istler, C. Bouda, J. Liesler, J. Švengsbír, Libor Wagner a další

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Kmeny

    Položka č.: 275

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    mezzotinta, 1983, 39,8 x 23,5 cm, sign. PD Čepelák 1983, pasparta, č. 7/100, ze souboru Stromy, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Okoř

    Položka č.: 274

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)

    lept, 1954, 24,6 x 32,5 cm, sign. PD Čepelák, č. 21/200, značeno PD v desce Čepelák 1954, v místě původní pasparty zažloutlý papír, odborně restaurováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)

  • Petr Nikl

    Opice

    Položka č.: 135

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • Michael Rittstein

    2 hrnky

    Položka č.: 134

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    litografie, 1995, 44,5 x 54 cm, sign. PD M. Rittstein 95, č. 78/80, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

  • Michael Rittstein

    Muž a žena

    Položka č.: 133

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)

    litografie, 1980, 39 x 54 cm, sign. PD M. Rittstein 80, č. 27/65, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)

  • Michael Rittstein

    Kytarista a slon na vážce

    Položka č.: 132

    serigrafie, 2016, 31,5 x 63 cm, sign. PD M. Rittstein 2016, č. 6/20, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • Michael Rittstein

    Stan

    Položka č.: 131

  • Tereza Bulisová

    (1989)

    Led

    Položka č.: 130

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

  • Zbyněk Havlín

    (1976)

    Máj

    Položka č.: 129

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    akryl, plátno, 2024, 100 x 80 cm, sign. vzadu Havlín

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

  • Kamila Ženatá

    Vzlínání

    Položka č.: 128

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    akryl, plátno, 2024, 80 x 60 cm, sign. PD Kamila Ženatá, Autorka studovala na Akademii výtvarných umění v letech 1973-1979 v ateliéru profesora Ladislava Čepeláka. Přestože vystudovala klasické grafické techniky, vyjadřuje se skrze různá výtvarná média: malbu, fotografii, video až po multimediální s…

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)

  • Václav Benedikt

    Modrá Laguna

    Položka č.: 127

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)

    akryl, olej, 2020, 40 x 60 cm, sign. PD Benedikt 2020, rám, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)

  • Aleš Lamr

    Jiné geometrie I.

    Položka č.: 126

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)

    akvarel, papír, 2002, 73,5 x 55 cm, sign. DU A. Lamr 02

    Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)

  • Jaromír Másler

    Uvolněná žlutá

    Položka č.: 125

    akryl, plátno, 2024, 80 x 80 cm, sign. PD J. Másler 24, rám, Jaromír Másler je český malíř, který od roku 1962 žije a tvoří v Čenkově. Jeho tvorba reaguje na vztahy mezi mužem a ženou, na ztrátu lidské komunikace, na naší schopnosti prožívat přítomný okamžik a na technologicky přetechnizovanou a emo…

  • Jan Heres

    (1992)

    Póza II

    Položka č.: 124

    Vyvolávací cena: 36.000 CZK (1.500 €)

    akryl, plátno, 2023, 100 x 100 cm, sign. vzadu Jan Heres 2023

    Aktuální cena: 36.000 CZK (1.500 €)

  • Aleš Krejča

    Mizející vzpomínka

    Položka č.: 55

    Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.084 €)

    Aktuální cena: 50.000 CZK (2.084 €)

  • František Hodonský

    Podzimní rybník

    Položka č.: 54

    Vyvolávací cena: 58.000 CZK (2.417 €)

    akryl, olej, plátno, 2011, 80 x 100 cm, sign. PD Hodonský 2011, lišty, Autor je výtvarným umělcem specializujícím se na malbu a grafiku. Jeho hlavním tématem je již několik dekád krajina. Krajinomalbu studoval u F. Jiroudka na AVU, kde sám později převzal vedení ateliéru krajinářské a figurální malb…

    Aktuální cena: 58.000 CZK (2.417 €)