Josef Istler
(1919-2000)
Hlava 3
Položka č.: 37Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.167 €)
Plánované ukončení: 12. 12. 2024 15:00
monotyp, 62 x 45 cm, sign. PD istler, vzadu autorovo razítko, kvalitní a charakteristická práce jednoho z našich nejvýznamnějších zástupců zejména poválečné abstraktní tvorby. Byl zakládajícím členem skupiny Ra, členem skupiny Mánes, člen hnutí Phases, SČVG Hollar a člen výrazné na mezinárodním poli…
Aktuální cena: 28.000 CZK (1.167 €)
Vladimír Jarcovják
(1924-2007)
Setkání živlů
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
lept, 1981, 26 x 20,5 cm, sign. DU Vl. Jarcovják 81, č. 81/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Gajdoše na Škole umění ve Zlíně, poté E. Filly na VŠUP v Praze, zakládající člen skupiny Trasa, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Otakar Marcin
(1937-2024)
Puberta
Položka č.: 108Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
kolorovaná pálená hlína, 2020, v. 58 cm, značeno OM MMXX, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Jiří Načeradský
Výletníci
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
lept, 1971, 49 x 50 cm, sign. PD Načeradský 71, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Praha - Z Nebozízku
Položka č.: 145Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
litografie, 1997, 32 x 28 cm, sign. PD Jiří Bouda 97, č. 15/90, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Nádraží
Položka č.: 144Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
litografie, 2015, 27,2 x 38,3 cm, sign. PD Jiří Bouda 15, autorský tisk, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Stanislav Holý
(1943-1998)
Bludiště života
Položka č.: 143Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Stanislav Holý
(1943-1998)
Dlouhý dialog
Položka č.: 142Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
litografie, 65 x 49,5 cm, sign. DU Stanislav Holý, č. 8/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
František Hodonský
Vodní architektura
Položka č.: 141Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
litografie, 1997, 54 x 68,5 cm, sign. PD Hodonský 1997, č. 18/24, na dvou místech u okrajů papír naražený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Aleš Lamr
(1943-2024)
Hrátky II.
Položka č.: 140Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Krištof Kintera
(1973)
Water is life
Položka č.: 139Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
giclée print, papír, 2022, 101,5 x 71,5 cm, sign. vzadu Kintera 22, č. 22/35, rám, žák prof. J. Lindovského, A. Veselého, M. Knížáka a M. Bielického na AVU v Praze
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Krištof Kintera
(1973)
I am better than I look
Položka č.: 138Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
giclée print, papír, 2022, 101,5 x 71,5 cm, sign. vzadu Kintera 22, č. 27/35, rám, žák prof. J. Lindovského, A. Veselého, M. Knížáka a M. Bielického na AVU v Praze
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Michal Gabriel
Ještěrka
Položka č.: 137Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Petr Písařík
(1968)
Bílá linka
Položka č.: 136Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Oldřich Kulhánek
Rembrandt
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
lept, 2007, 13,5 x 8,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 07, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Ivan Komárek
Sokolky
Položka č.: 312Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)
akryl, plátno, 2023, 100 x 140 cm, sign. LD Komárek, Obrazy figurálního malíře Ivana Komárka vycházejí především z kresby. V obrazech dominuje linka a výrazná stylizace figur, jejich proporcí a pohybu. Obrysovou linii autor upřednostňuje před samotnou modelací. Náměty Komárkových obrazů jsou často e…
Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Andrea Forsterová
Dům - Loď
Položka č.: 311Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
akryl, olej, plátno, 2024, 50 x 70 cm, sign. PD Forsterová 2024, lišty, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka
Richard Augustin
(1975)
La Doňa
Položka č.: 310Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
akryl, plátno, 2012, 30 x 24 cm, sign. PD Richard Augustin, lišta, přiložen certifikát autora
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Vladimíra Hanková
(1985)
Dostaveníčko
Položka č.: 309Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
olej, plátno, 2015, 60 x 90 cm, sign. PD Sally 2015, Antikvariát Ostrovní
Tereza Ondrášková
Ruka v ruce
Položka č.: 308Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
olej, plátno, 70 x 50 cm, Antikvariát Ostrovní
Alena Petříčková
(1950)
Noční Praha
Položka č.: 307Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
olej, plátno, 44,5 x 49,5 cm, sign. PD, rám, autorský štítek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. K. Součka a O. Oplta na AVU v Praze, členka Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Juarez Machado (napodobitel)
Back to Paris
Položka č.: 306Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
olej, plátno, 54 x 54 cm, rám
Roman Sedlák
(1987)
Bohyně
Položka č.: 305Vyvolávací cena: 23.000 CZK (959 €)
olej, plátno, 2023, 65 x 100 cm, sign vzadu , klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 23.000 CZK (959 €)
Ivona Weber
Melissa
Položka č.: 304Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
kombinovaná technika, plátno, 2023, 80 x 60 cm, sign. DU Ivona W 23, klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Ivona Weber
Zlatovláska
Položka č.: 303Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
kombinovaná technika, plátno, 2024, 50,3 x 50,1 cm, sign. DU Ivona W 24, klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Robert Jiran
(1975)
Nahá
Položka č.: 302Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
olej, plátno, 2024, 50 x 50 cm, sign. LD Jiran R. 24/9, na zadní straně signováno a značeno autorským razítkem, napínací rám, Postmodernista - kubista s univerzitním vzděláním výtvarného směru. Jeho obrazy vyzařují pozitivní energií a na aukcích umění jsou momentálně velmi žádaným artiklem. Vystavov…
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Robert Jiran
(1975)
Rozmarné léto (Piknik)
Položka č.: 301Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
olej, plátno, 2024, 70 x 50 cm, sign. LD Jiran R. 24/10, na zadní straně signováno, popsáno autorem a značeno autorským razítkem, napínací rám, Postmodernista - kubista s univerzitním vzděláním výtvarného směru. Jeho obrazy vyzařují pozitivní energií a na aukcích umění jsou momentálně velmi žádaným …
Dušan Křivský
(1973)
1940
Položka č.: 300Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
olej, plátno, 2001, 130 x 110 cm, monogr. PD DK VI/01, rám, vzadu autorsky popsáno
Antonín Gavlas
Ponor
Položka č.: 299Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
akryl, plátno, 2000, 70 x 50 cm, sign. LD Gavlas, rám, žák J. Hadlače, V. Drápala a L. Ochrymčuka na Masarykově univerzitě v Brně
Eva Vlasáková
V modré V.
Položka č.: 298Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
pigment, plátno, 2016, 100 x 80 cm, sign. LN Eva Vlasáková, žákyně J. Muziky, C. Raynei
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)