• Antonín Procházka

    (1882-1945)

    Muzikanti

    Položka č.: 252127

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 22:58

    suchá jehla, novotisk, 20,3 x 26,7 cm, antiqari.at Radhošťská, studium na UMPRUM v Praze, žák prof. Schwaigra na AVU

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Augusto Grossi

    (1835-1919)

    Ilustrace IL Papagallo

    Položka č.: 252299

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 23:00

    litografie, 33,8 x 55,4 cm, zažloutlý, uprostřed přeložený papír, zadní strana potištěna, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Henri de Toulouse-Lautrec

    (1864-1901)

    Divan Japonaise

    Položka č.: 252455

    Vyvolávací cena: 220 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 23:02

    tisk, plakát, 1974, formát A3 cm, LD značeno Pro sběratele vydalo Uměleckoprůmyslové muzeum v Praze roku 1974, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 220 CZK (9 €)

  • Jaroslav Král

    (1883-1927)

    Mokřad

    Položka č.: 124839

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 18:00

    kombinovaná technika, papír, 2012, 59,5 x 80 cm, sign. PD P. Král 2012, žák prof. J. Preislera a Suchardy na VŠUP v Praze, poté V. Hynaise na AVU v Praze, představitel generace Osmy a Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Nevědomí

    Položka č.: 125117

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 18:01

    kombinovaná technika,plátno, 56 x 54 cm

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Dav v metru

    Položka č.: 235352

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 18:02

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Jaroslav Válek

    Kompozice II.

    Položka č.: 125396

    Vyvolávací cena: 850 CZK (34 €)

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

  • František Hubatka

    Slepice

    Položka č.: 125401

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 18:03

    pastel, papír, 2005, 50 x 70 cm, sign. LD Hubatka

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Kasalová

    Sokol

    Položka č.: 235357

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 18:04

    litografie, 34 x 23 cm, sign. PD Kasalová, u dolního okraje papír lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Jiří Votruba

    This way !

    Položka č.: 133049

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    litografie, 42 x 29 cm, sign. PD Jiří Votruba, autorský tisk, žák prof. J. Kándla na ČVUT v Praze, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • David Linek

    (1973)

    Frigo

    Položka č.: 133678

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 18:05

    linoryt, 2012, 26 x 17 cm, PD. monogr. DL 2012, č. 1/100, soukromý žák prof. Vávry

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

  • Jan Heřman

    Den

    Položka č.: 235393

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 18:06

    kolorovaný linoryt, 9,8 x 9,5 cm, sign. PD Jan Heřman, autorský tisk, vzadu popsáno autorem, papír u pravého okraje lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jana Reinerová

    Pracovní stůl Jana Muchy

    Položka č.: 133689

    litografie, 41,5 x 32,5 cm, sihn. DU Jana Reinerová, rám, č. 10/70, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Margo

    Položka č.: 137575

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 18:07

    akryl, sololit, 2013, 60 x 80 cm, sign. PD Cerha V. 2013

    Dívka s holoubky (zelená varianta)

    Položka č.: 235394

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 18:08

    suchá jehla, 10,6 x 7,4 cm, papír ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Kalousek

    (1925-1986)

    Bruselské atomium (Belgie)

    Položka č.: 138201

    akvarel, papír, 11 x 17 cm, žák prof. F. Muziky a A. Pelce

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Vladimír Gebauer

    Plyntuí

    Položka č.: 138232

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 18:09

    kombinovaná technika, papír, 2011, 57 x 45,5 cm, sign. PD V. Gebauer 2011, malíř a grafik, absolvent ateliéru Františka Jiroudka na pražské AVU

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    V kopcích

    Položka č.: 237131

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 18:10

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Václav Polívka

    (1896-1969)

    Portrét dívky

    Položka č.: 166698

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    olej, plátno, 53 x 39 cm

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jiří Jaška

    (1906-1982)

    Toreador

    Položka č.: 176529

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 18:11

    akvarel, pastel, karton, 30 x 41 cm, značeno LD razítkem Jiří Jaška, žák prof. Mařatky a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SVU Aleš, SVUM Hodonín, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Podzimní les

    Položka č.: 237133

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 18:12

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Hanuš

    (1981)

    Schody

    Položka č.: 176538

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (176 €)

    suchá jehla, 2007, 28 x 22 cm, sign. PD Hanuš 07, č. 13/13, vpravo dole ohnutý roh

    Aktuální cena: 4.400 CZK (176 €)

  • Zdeňka Hušková

    Organické uspořádní

    Položka č.: 176942

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 18:13

    linoryt, 2013, 41,5 x 59 cm, sign. PD Z. Hušková 2013, č. 2/9

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Lohengrin

    Položka č.: 237184

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 18:14

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jana Reinerová

    Skotsko

    Položka č.: 177359

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    litografie, 21 x 15,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 28/46, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jana Reinerová

    Anglie

    Položka č.: 177360

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 18:15

    litografie, 13 x 19 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 24/28, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • L. Kelm?

    Podhůří

    Položka č.: 237186

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 18:16

    olej, plátno, 1953, 45 x 63 cm, sign. PD L. Kelm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Milan Staněk

    Les

    Položka č.: 182258

    litografie, 2003, 9,5 x 23 cm, sign. PD M. Staněk 03, č. 18/60, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jana Reinerová

    Dakota N. Y.

    Položka č.: 182393

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 18:17

    litografie, 15,5 x 10 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 71/76, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Bohunka Waageová

    Odpočinek

    Položka č.: 237191

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2021 18:18

    lept, 1985, 36 x 26,3 cm, sign. DU B. Waageová 1985, papírová pasparta, č. 10/100, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)