• Cyril Chramosta

    (1908-1992)

    Pražský hrad

    Položka č.: 249586

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 19:54

    litografie, 14 x 19 cm, sign. DU Cyril Chramosta , č. 5/100, papír po okrajích lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Jeňýk Pacák

    (1941-2007)

    Váza

    Položka č.: 249594

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 19:56

    litografie, 1994, 15,,5 x 10,7 cm, značenu DU Jeňýk Pacák 95, č. 24/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Vladimír Novák

    Kompozice v červené

    Položka č.: 250050

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 19:58

    litografie, 1990, 59,5 x 43 cm, sign. DU Vladimír Novák, pasparta, č. 4/25, v rozích otřepená pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák A. Paderlíka, člen Volného sdružení 12/15, Pozdě, ale přece a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jiří David

    Pláč

    Položka č.: 250144

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 20:00

    serigrafie, 2001, 41 x 29 cm, sign. PD Jiří David 2001, č. 11/25, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Paderlíka a J. Ptáčka na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Vladimír Komárek

    Zrcadlo

    Položka č.: 250284

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 20:02

    suchá jehla, 22 x 14,3 cm, DU V. Komárek, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ladislav Rosík

    Dvojice

    Položka č.: 250468

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 20:04

    fotografie, 70. léta, 39,5 x 28,8 cm, antiqari.at Radhošťská

  • Viktor Savchenko

    Smutek

    Položka č.: 250491

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 20:06

    lept, 1993, 38,3 x 28,5 cm, sign. DU Viktor Savchenko, č. 7/16, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Otakar Schindler

    (1923-1998)

    Zdobit flitry a korálky - návrh kostýmu

    Položka č.: 250495

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 20:08

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Otakar Schindler

    (1923-1998)

    Šaty z hedvábí - návrh kostýmu

    Položka č.: 250496

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 20:10

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Položka č.: 250529

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 20:12

    monotyp, 1967, 31,7 x 45,5 cm, sign. PD L. Stejskal 67, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Masopust

    Položka č.: 250557

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 20:14

  • Jan C. Vondrouš

    (1884-1970)

    Gotický kostel

    Položka č.: 250617

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 20:16

    lept, 1942, 31,5 x 20,5 cm, PD Vondrouš 1942, rám, mírně zažlotlý papír, narámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Jiří Votruba

    Things will never be the same

    Položka č.: 250619

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 20:18

    serigrafie, 50 x 41 cm, sign. PD Jiří Votruba, č. 6/50, v tisku rýhy , antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Kándla na ČVUT v Praze, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Kysela

    (1913-2004)

    Před bouřkou

    Položka č.: 250862

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 20:20

    bromostříbrná fotografie, 18 x 18 (33 x 28,2) cm, pozdější zvětšenina, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská, žák Josefa Sudka na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, člen ČKFA

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Stanislav Konečný

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 250866

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 20:22

    bromostříbrná fotografie, 23,2 x 15,4 cm, pozdější zvětšenina, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Fabinger

    (1899-1942)

    Začtený

    Položka č.: 250867

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 20:24

    bromostříbrná fotografie, 22,5 x 16 cm, původní zvětšenina?, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Ernst Voller

    Zahalená v ponožce

    Položka č.: 250870

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 20:26

    fotografie, 24 x 16,5 cm, zezadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Rudolf Janda?

    (1907-2000)

    Na Polaně

    Položka č.: 250888

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 20:28

    bromostříbrná fotografie, 1951, 18 x 24,2 cm, vzadu popsáno, lehce zvlněný, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Krávy

    Položka č.: 250925

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 20:30

    litografie, 12,5 x 18,5 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Krávy na pastvě

    Položka č.: 250926

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 20:32

    litografie, 12,5 x 17,4 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Oráč

    Položka č.: 250927

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 20:34

    litografie, 11,5 x 19 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Selka

    Položka č.: 250928

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 20:36

    litografie, 13,2 x 20 cm, nepatrně pokrčen pravý horní růžek papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Kavan

    Supý muž

    Položka č.: 250966

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 20:38

    litografie, 8,5 x 7,2 cm, sign. DU Jan Kavan, č. 71/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Lilie

    Položka č.: 250987

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 20:40

    olej, plátno, 70,3 x 55,5 cm, sign. LD Dostálová, zezadu na rámu : Mé drahé Aničce, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Položka č.: 250988

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 20:42

    olej, plátno, 75 x 55 cm, sign. LD Dostálová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze

  • Boris Jirků

    Fialový akt

    Položka č.: 251141

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 20:44

    serigrafie, 22,5 x 15 cm, sign. DU Boris Jirků, rám, č. 30/40, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Ženský akt v modré (P. F. 1967)

    Položka č.: 251151

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 20:46

    kombinovaná technika, papír, 1966, 18 x 11 cm, sign. PD V. Volášek, zašlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumír (Bob) Hochman

    Půlakt

    Položka č.: 251156

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 20:48

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • Émile Bernard

    (1868-1941)

    Dívčí akt

    Položka č.: 251164

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 20:50

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Jarní housle

    Položka č.: 251173

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 20:52

    lept, 17,2 x 8,7 cm, sign. DU Rolčík, č. 0/5, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)