• Neurčený autpr

    Portrét dívky

    Položka č.: 255421

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2021 22:08

    akvarel, tužka, papír, 18 x 14,7 cm, sign. PD, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Strojek

    Položka č.: 255422

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2021 22:10

    litografie, 1983, 19 x 16,5 cm, sign. DU F. Gross 83, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Hannah Höch

    (1889-1978)

    Ex libris

    Položka č.: 255423

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2021 22:12

    tisk, 9,5 x 7 cm, značeno PD H. H., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Smetana

    (1918-1998)

    Přístav na periferii

    Položka č.: 255424

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2021 22:14

    litografie, 1949, 22 x 30,5 cm, sign. PD Jan Smetana 1949, Po stranách ohmataný, místy ohnutý papír (nezasahuje do grafiky), antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, K. Pokorného a C. Boudy na fakultě architektury ČVUT v Praze, prof. J. Bendy a A. Strnadela na UMPRUM tamtéž, člen Skupiny 42, U…

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Domek na lodi

    Položka č.: 255425

    Plánované ukončení: 06. 05. 2021 22:16

    lept, 7 x 11,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, č. 31/60, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Paví loď

    Položka č.: 255426

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2021 22:18

    kolorovaný lept, 8,5 x 6 cm, sign. DU L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Loďka s květy

    Položka č.: 255427

    Plánované ukončení: 06. 05. 2021 22:20

    kolorovaný lept, 7,5 x 6 cm, sign. DU L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Ludmila Jiřincová

    Letní loďka

    Položka č.: 255428

    Plánované ukončení: 06. 05. 2021 22:22

    lept, 6 x 9 cm, sign. DU L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Zelená kompozice

    Položka č.: 255429

    Plánované ukončení: 06. 05. 2021 22:24

    suchá jehla, lept, 1992, 18,5 x 12,5 cm, sign. PD Istler 92, č. 93/100, antiqari.at Radhošťská, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Odraz

    Položka č.: 255430

    Plánované ukončení: 06. 05. 2021 22:26

    suchá jehla, lept, 1998, 15,5 x 11,5 cm, sign. PD Istler 98, č. 96/150, při okrajích mírně ohmataný papír, antiqari.at Radhošťská, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

  • Ludmila Jiřincová

    Surrealistický pohár

    Položka č.: 255431

    Plánované ukončení: 06. 05. 2021 22:28

    litografie, 21,5 x 15 cm, sign. DU L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Čestmír Janošek

    PF 1962

    Položka č.: 234639

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 10. 05. 2021 14:00

    monotyp, 1962, 8,7 x 13,4 cm, sign. PD Janošek, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Čestmír Janošek

    Černá

    Položka č.: 234640

    Plánované ukončení: 10. 05. 2021 14:01

    strukturální grafika, 9,8 x 16 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Modrá

    Položka č.: 234641

    Plánované ukončení: 10. 05. 2021 14:02

    strukturální grafika, 9,5 x 16 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Zelená

    Položka č.: 234642

    Plánované ukončení: 10. 05. 2021 14:03

    strukturální grafika, 1962, 9,6 x 16 cm, monorg. PD J. 62, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Položka č.: 234643

    Plánované ukončení: 10. 05. 2021 14:04

    tuš, papír, 1963, 30 x 42 cm, LD značeno 29.IV.63 J., Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Studie

    Položka č.: 234644

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 10. 05. 2021 14:05

    monotyp, 41 x 59,5 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Čestmír Janošek

    Díry

    Položka č.: 234645

    Plánované ukončení: 10. 05. 2021 14:06

    mrazovka, 33 x 45 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Položka č.: 234646

    Plánované ukončení: 10. 05. 2021 14:07

    strukturální grafika, 18,8 x 27,9 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Mlha

    Položka č.: 234647

    Plánované ukončení: 10. 05. 2021 14:08

    strukturální grafika, 1962, 19,1 x 27,5 cm, sign. PD Janošek 1962, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Položka č.: 234648

    Plánované ukončení: 10. 05. 2021 14:09

    strukturální grafika, 19 x 27,3 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Položka č.: 234649

    Plánované ukončení: 10. 05. 2021 14:10

    strukturální grafika, 19 x 27,3 cm, při okrajích lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Profil

    Položka č.: 234654

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    Plánované ukončení: 10. 05. 2021 14:11

    mrazovka, 62 x 44 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • Čestmír Janošek

    Dva profily

    Položka č.: 234655

    Plánované ukončení: 10. 05. 2021 14:12

    strukturální grafika, 1967, 28,8 x 52,8 cm, sign. PD Janošek I. 1967, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Tvář a torzo

    Položka č.: 234656

    Plánované ukončení: 10. 05. 2021 14:13

  • Čestmír Janošek

    Tvář a torzo

    Položka č.: 234657

    Plánované ukončení: 10. 05. 2021 14:14

    strukturální grafika, 28,6 x 52,8 cm, při okrajích zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Modrá v šedé

    Položka č.: 234659

    Vyvolávací cena: 4.600 CZK (184 €)

    Plánované ukončení: 10. 05. 2021 14:15

    mrazovka, 1965/66, 45 x 62,5 cm, sign. DU Janošek 1965/66, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 4.600 CZK (184 €)

  • Čestmír Janošek

    Mrazovka

    Položka č.: 234660

    Plánované ukončení: 10. 05. 2021 14:16

  • Čestmír Janošek

    Bílý kruh

    Položka č.: 234661

    Plánované ukončení: 10. 05. 2021 14:17

    mrazovka, 62 x 43,5 cm, při okraji roztržený, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Ptáci

    Položka č.: 234662

    Plánované ukončení: 10. 05. 2021 14:18

    mrazovka, 62,5 x 44 cm, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace