Josef Voleský
(1895-1932)
Jiráskovo údolí
Položka č.: 31Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:30
olej, plátno, 62 x 68 cm, sign. LD J. Voleský , rám
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu
Václav Martínek
(1873-1964)
Kvetoucí Janovec u Příbramy
Položka č.: 32Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:31
olej, lepenka, 1939, 34 x 50 cm, rám
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Tomek
Starý dům u Hroznů
Položka č.: 33Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:32
tempera, lepenka, 24,5 x 30 cm, sign. LD Tomek, rám
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Karel Šťastný
Stará radnice
Položka č.: 34Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:33
olej, lepenka, 1925, 39 x 33 cm, PD monogr. KŠ 25, rám
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu
František Motyčka
(1904-1984)
Dům u Hroznů
Položka č.: 35Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:34
Josef Václav Síla
(1908-1989)
Pohled z Luckého vrchu
Položka č.: 36Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:35
akvarel, lepenka, 32,5 x 63 cm, sign. PD Síla, rám
Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu
Na dvorku
Položka č.: 37Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:36
tisk, 36,5 x 31,5 cm, sign. LD v tisku, rám
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jaroslav Procházka
Praha v zimě
Položka č.: 38Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:37
olej, lepenka, 49 x 69 cm, sign. PD Jaro Procházka, rám
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu
Váza
Položka č.: 39Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:38
glazovaná pálená hlína, v. 32 cm
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Váza
Položka č.: 40Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:39
glazovaná pálená hlína, v. 28 cm
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Váza
Položka č.: 41Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:40
glazovaná pálená hlína, v. 27 cm
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Max Švabinský
Bedřich Smetena
Položka č.: 42Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:41
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Bedřich Andrle
(1904-1967)
Chalupa
Položka č.: 43Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:42
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Luděk Pešek
(1919-1999)
Zelená Hora
Položka č.: 44Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:43
olej, plátno, 55 x 65 cm, sign. PD Pešek, rám
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu
Oldřich Koníček
Švihov
Položka č.: 45Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:44
olej, plátno, 55 x 65 cm, sign. PD O. Koníček, rám
Luděk Pešek
Kostel sv. Jakuba
Položka č.: 46Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:45
olej, plátno, 77 x 57 cm, sign. PD Pešek, rám
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Jan Ferdinand Pistorius
(1899-1985)
Jitro na Úhlavě
Položka č.: 47Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:46
olej, plátno, 40 x 50 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
František Daněk Sedláček
(1892-1974)
Žně
Položka č.: 48Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:47
Aktuální cena: 10.001 CZK (417 €)
František Daněk Sedláček
(1892-1974)
Žně
Položka č.: 49Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:48
olej, plátno, 48,5 x 64 cm, sign. PD Daněk -Sedláček , rám
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Klimeš
Žně
Položka č.: 50Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:49
olej, plátno, 80 x 139 cm, sign. LD Klimeš, rám
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Jan Holeček
Karlův most
Položka č.: 51Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:50
akvarel, papír, lepenka, 48 x 64 cm, sign. PD Holeček, rám
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Ludvík Dobeš
(1914-1979)
Položka č.: 52Vyvolávací cena: 2.700 CZK (113 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:51
Aktuální cena: 2.700 CZK (113 €)
Josef Hampl
(1932-2019)
Koláž
Položka č.: 53Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:52
šitá koláž, 1995, 192,5 x 93 cm, sign. DU Hampl 95, rám, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Josef Hampl
(1932-2019)
Koláž
Položka č.: 54Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:53
šitá koláž, 1991, 192,5 x 93 cm, sign. DU Hampl 91, rám, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze
Jaroslav Panuška
(1872-1958)
Bezděz
Položka č.: 55Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:54
olej, dřevo, 62 x 97 cm, rám, vzadu štítek s popisem, žák prof. Pirnera a J. Mařáka, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Gustav Malý
(1879-1953)
Studie dívky
Položka č.: 56Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:55
olej, plátno, 53 x 43 cm, sign. LD Malý, rám
Aktuální cena: 16.500 CZK (688 €)
Josef Häring
Krajina ze Sibiře
Položka č.: 57Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:56
olej, lepenka, 33,5 x 49 cm, sign. PD J. Häring, rám
Josef Häring
Krajina ze Sibiře
Položka č.: 58Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:57
Večerní nálada
Položka č.: 59Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:58
olej, plátno, 94 x 108 cm, sign. DU, rám
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Richard Lauda
(1873-1929)
Před bouří (Jistebnice)
Položka č.: 60Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:59