Kamil Lhoták

  • Kamil Lhoták

    Dr. F. Dvořák, PF 1979

    Položka č.: 749

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:20

    litografie, 1978, 12 x 8 cm, sign. DU Kamil Lhoták 78, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Kamil Lhoták

    Dr. M. Novotný, PF 82

    Položka č.: 750

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:21

    litografie, 1981, 7,5 x 12,5 cm, sign. PD Kamil Lhoták 81, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

  • Kamil Lhoták

    Vzducholoď, PF 85

    Položka č.: 751

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:22

    litografie, 7 x 10 cm, sign. DU K. Lhoták, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42