Kamil Lhoták

  • Kamil Lhoták

    Ze života balónu

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2021 18:00

    serigrafie, 1982, 15,5 x 11 cm, sign. PD K. Lhoták, značeno v tisku PD Kamil Lhoták 82, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)