• Dimitrij Kadrnožka

    (1923-2022)

    Položka č.: 282648

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:26

    litografie, 1986, 21,5 x 30 cm, sign. PD Kadrnožka 86, č. 86/100, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    (1923-2022)

    Karlův most

    Položka č.: 282647

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:27

    litografie, 20,2 x 27,3 cm, sign. PD Kadrnožka, autorský tisk, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Josef Kos

    (1932-2016)

    Pohled na hrad Loket

    Položka č.: 282650

    Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:28

    litografie, 31,5 x 43 cm, sign. PD J. Kos, č. 162/200, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen UVU - Sdružení výtvarných umělců Vysočiny

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Václav Koutský

    (1907-1980)

    Karlovy Vary

    Položka č.: 282651

    Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:29

    litografie, 1970, 22,3 x 60,3 cm, sign. DU V Koutský 1970, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Lukavský

    Karlův most

    Položka č.: 282652

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:30

    dřevoryt, 1963, 36 x 37 cm, sign. DU Lukavský 63, č. 178/200, mírně zažloutlý a při pravém okraji mimo tisk natržený papírpapír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Stará Praha - Staro-Nová synagoga a baroková židovská radnice v páté čtvrti města

    Položka č.: 282653

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:31

    lept, 20,5 x 15 cm, sign. PD Maran

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Milan Mejstřík

    Pohled z Pražského hradu

    Položka č.: 282654

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:32

    lept, 1990, 23,9 x 32,3 cm, sign. PD Milan Mejstřík 1990, č. 20/200, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    Pohled na Prahu

    Položka č.: 282655

    Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:33

    litografie, 31,5 x 67 cm, sign. PD Jan B. Melichar, č. 80/180, zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Václav Mezera

    Položka č.: 282656

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:34

    uhel, papír, 29,5 x 42,5 cm, sign. PD Mezara, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Položka č.: 282657

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:35

    akvarel, tuš, uhel, papír, 28,5 x 25 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Karel Oberthor

    Pod Karlovým mostem - Přístaviště

    Položka č.: 282658

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:36

    litografie, 30,6 x 21,1 cm, sign. PD K. Oberthor, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • J. Papež

    Svatý Mikuláš

    Položka č.: 282659

    Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:37

    litografie, 50 x 40 cm, sign. PD J. Papež, č. 31/200, nírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Josef Peca

    (1923-1982)

    Kostel Nejsv. Trojice ve Vratislavicích

    Položka č.: 282660

    Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:38

    litografie, 57,5 x 37,5 cm, sign. DU J. Peca, autorský tisk, zažloutlý, pokrčený a DU potrhaný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického, V. Nechleby, člen skupiny Říjen a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • František Peterka

    (1920-2007)

    Opařany

    Položka č.: 282661

    Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:39

    litografie, 19 x 30 cm, sign. PD F. Peter., Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Pohled na Pražský Hrad

    Položka č.: 282662

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:40

    lept, akvatinta, 34,5 x 32,5 cm, sign. PD V. Röhling, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Zdeněk Šindlar

    (1939)

    Svatovítská katedrála

    Položka č.: 197061

    Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:41

    litografie, 1988, 66,5 x 50 cm, sign. DU Z. Šindlar 88, při okrajích mimo tisk pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na katedře architektury ČVUT v Praze a poté na AVU tamtéž, člen UVU v Hradci Králové

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jiří Vach

    Karlův most

    Položka č.: 282664

    Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:42

    lept, 1989, 25 x 31 cm, sign. PD J. Vach 89, č. 13/50, Antikvariát Dlážděná, člen svazu výtvarníků a sdružení výtvarníků Karlova mostu

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jiří Vach

    Zlatá ulička

    Položka č.: 282663

    Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:43

    lept, 1989, 29,7 x 19,8 cm, sign. PD J. Vach, č. 11/50, Antikvariát Dlážděná, člen svazu výtvarníků a sdružení výtvarníků Karlova mostu

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Na ulici II.

    Položka č.: 282669

    Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:00

    monotyp, 39,5 x 49 cm, sign. PD B., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Na ulici

    Položka č.: 282668

    Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:01

    monotyp, 40 x 48,5 cm, sign. PD B., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Babí léto

    Položka č.: 282667

    Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:02

    monotyp, 39,5 x 47 cm, sign. PD B., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Podzim

    Položka č.: 282666

    Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:03

    monotyp, 40,5 x 48,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Jarní zahrada

    Položka č.: 282665

    Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:04

    monotyp, 40,5 x 32 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Cyril Bouda

    Jiří Wolker: Balada o nenarozeném dítěti

    Položka č.: 282620

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:05

    7x litografie, 7,5 x 9,5 - 21,5 x 15 cm, vše sign. PD C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

  • Dagmar Černá

    Strakapoud

    Položka č.: 282674

    Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:06

    litografie, 16,7 x 30 cm, sign. PD Dagmar Černá, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Dagmar Černá

    Kachny

    Položka č.: 282673

    Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:07

    dřevoryt, 23,4 x 38,2 cm, sign. PD Dagmar Černá, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Dagmar Černá

    Ledňáček

    Položka č.: 282672

    Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:08

    dřevoryt, 44,3 x 21 cm, sign. PD Dagmar Černá, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Dagmar Černá

    Hrdličky

    Položka č.: 282671

    Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:09

    dřevoryt, 25 x 37 cm, sign. PD Dagmar Černá, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Dagmar Černá

    Sluka lesní

    Položka č.: 282670

    Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:10

    dřevoryt, 44 x 26,8 cm, sign. PD Dagmar Černá, č. 53/150, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • František Černý

    Položka č.: 264767

    Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:11

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)